Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

  Annte - Era canibalismului

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Sept 14, 2014 10:02 am

baga :SN: femei buna 😢 Sad
Sus In jos
Cadu
Veteran
Veteran
Cadu

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 227
Data de inscriere : 23/06/2014
Varsta : 24
Localizare : Peste tine

 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Sept 14, 2014 9:04 pm

Ele baga next ca daca nu il pun pe Amadeus pe tine Laughing
Sus In jos
Adrii.
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Adrii.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 348
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 21
Localizare : Deva.

 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 15, 2014 12:14 pm

Deci pana la urma am ajuns si eu sa citesc aceasta poveste.. aveam intentia asta de mult, dar intervenea ceva si nu mai puteam citi. Nu am ce sa spun, banuiesc ca muncesti mult sa rezulte o poveste atat de buna. Ai imaginatie, ai darul acela de a scrie, ai talent intr-un cuvant. Ma bucur ca exista astfel de oameni pe acest forum. Nu am ce critica, eu care eram obisnuita sa vad si cea mai mica greseala si sa o spun autorului, sa aiba grija altadata.. aici e altceva, nu am vazut greseli pana acum si sper ca o sa continui tot asa, astfel de membrii ca tine sunt un exemplu bun pentru restul. Succes in continuare si astept sa pui partea urmatoare. Smile
Sus In jos
Ambrose
Spammer
Spammer
Ambrose

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 673
Data de inscriere : 22/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Piteşti

 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 15, 2014 2:50 pm

Super. NEXT. Very Happy
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Sept 16, 2014 10:44 am

Yep , deci , am adus capitolul VI..Sau cât o fi , după câteva zile . Oricum , who the hell cares , my story is so boring . Anyway , vreau să avertizez cititorii care nu înghit romantismul , sau scenele de acest gen , să treacă peste capitol . Am eliminat jumătate din ceea ce aveam în gând ca să fie o scenă decentă și de scurtă durată .
Capitolul este necorectat , sunt așa de leneșă ...  .-. Enjoy .

Capitolul VI

 
Sunt  indiferentă în fața a multor lucruri  , conștientizez. Dar un subiect  atât de patetic  ar trebui ignorant din multe puncte de vedere , mai ales în privința adulților . Cadú , Andreas și Rosalie se ceartă , încă de azi dimineață , cine să ia camera de la parter . Bella îi lua apărarea surorii sale , Tomino și Lilith erau indiferente asupra faptului , eu plângându-mă în sinea mea  de naivitatea dovedită de cei trei .

-Prefer să fiți mâncați voi primii , decât eu ! Vocea brunetului se schimbase dintr-una calmă într-un uragan de emoții .

 Toți cei din încăpere au mimat o expresie plină de uimire , mai puțin Rosalie . Râd înfundat la reacția lor . Fiecare vrem să ajungem cât mai departe , indiferent de condiții . Dacă ar fi să sacrificăm câteva persoane neimportante nouă am face-o cu zâmbetul pe buze . Cadú doar a cedat primul , atâta tot .
 Un pufnit nervos al păpușelului ne-a atras atenția tuturor . Își trece lent mâna prin podoaba capilară , dându-și bretonul într-o parte . Cu o mână pusă în buzunar , începe să se uite la tavan , nepăsător și pierdut în negura gândurilor . Rosalie se uită la el pentru câteva momente și-și trântește vechiul rucsac pe canapeaua dublă . Se trântește pe fotoliu și ne examinează , jucându-se cu noi din priviri .

-Bine, deci noi vom sta aici . Ni se adresează Bella pe un ton calm , liniștitor .

Deși brunetului nu-i convine , tot ce face e să-și dea ochii peste cap și îl ia pe Amadeus de frânghie , legându-l la capătul scărilor . Gemenele  sunt responsabile de haine și , în această noapte , de pază .
 Cadú se ocupă de animale și Mikaz-san va  avea grijă de arme . Eu , Lilith și Andreas suntem , practic , inutili .

Ne-a luat o oră și  jumătate să hotărâm unde stăm , lucru pe care-l consider o pierdere în timp , căci oricât de mult m-am străduit să schimb ceva , tot am ajuns  , am fost obligată , mai degrabă , să stau cu păpușel în camera mea  .  O fată obișnuită n-ar avea probleme în a găzdui o cunoștiință în umilul ei cămin . Tot ce am abandonat acum doi ani când am sărit pe fereastra camerei mele au fost doar lucruri intime . Strict personale .

Roșcatul lovește ușor cu genunchiul în ușa de lemn , aceasta deschizându-se . Rămâne în tocul acesteia și clipește rar , cuprinzându-mi camera cu ochii . Mă împing în el ca să pot trece și mă trântesc pe vechiul meu pat .  Nu observ când păpușelul își dă tricoul jos și deschide dulapul , luându-și unul din tricourile largi, negre .  Materialul îi vine perfect pe abdomenul plat  , ceea ce mă face să îmi întorc capul . Se așează în fund și se holbează la mine .
 
Deschid gura și dau să zic ceva , dar  observ greu când trupul păpușelului e doar la câțiva centimetri de al meu , iar buzele mi le acoperă pe ale mele într-un sărut posesiv . Încerc , uimită , să îl privesc , însă își tine ochii închiși . Îmi pun mâinile pe abdomenul lui și încerc să îl împing , dar puterea mea nu se compară cu cea a unui tânăr de 23 ani . Geamătul cei iese pe gură e de nuanță obscenă , căci nu am reușit nici măcar să-l clintesc  . Văzând că nu am cum să resping atracția fizică , îi pun mâna după ceafă și îl trag mai aproape . Păpușelul își introduce limba în gura mea , provocând un război între limbile noastre . Mă mușcă încet de buza inferioară și mă lipește de corpul lui .
 Brusc , ușa se deschide și se trântește de perete , cojind vopseaua gri . Andreas rupe sărutul și își îndreaptă privirea înspre locul cu cauza , eu făcând același lucru . Perdelele rupte din balcon încep să se foiască , provocând ecoul sunetului scârțâitor . Roșcatul se ridică și murmură ceva , dându-mi mâna . Îi accept gestul și mă ridic , ștergându-mă de praf . Luminile de pe holul pustiit încep să se stingă încet-încet , licărind rareori . O umbră trece rapid prin fața geamului , bătând într-un ritm alert la fereastră .

-Să vedem ce fac restul . Roșcatul mi-o ia înainte . Îl văd coborând jos . Îl scutură pe Cadú iar acesta se ridică , plângăcios .

Bat la Tomino și Lilith , care stau în dormitorul părinților mei . Aștept câteva minute și , fără să primesc vreun răspuns , apăs pe clanța ușii . Mă las pe lemn și aștept să se deschidă , însă fără rezultat . Nervoasă, dau mecanic din buze și mă dau un pas mai în spate . Reușesc să dobor lemnul masiv și mă ridic , înjurând silențios . Le zăresc pe fete care stau pe balcon și meditează , atingând ușor fereastra .

-Ați văzut și voi ? Întreb , apropiindu-mă de ele .

Acestea se întorc înspre mine și mimează o față plină de uimire .  Mă conformez jocului lor , prefăcându-mă că teatrul jucat e realist . Oftez și le povestesc ce s-a întâmplat , dar ele rămân axate pe subiectul întâmplării dintre mine și Andreas .

-Deci e pedofil? Lilith se uită la mine cu o oarecare milă , iar eu mârâi și le fac semn să coborâm jos , dându-mi ochii peste cap .

Cei trei de jos stăteau și păreau să discute ceva pe canapea , până când m-au văzut .  Cadú s-a oprit brusc din povestit și s-a uitat la noi , cu o oarecare nesiguranță în priviri . Mă abțin să îmi dau ochii peste cap și mă așez între gemene , făcându-le pe acestea să se distanțeze .  Rose mârâie ceva și se uită insistent la Bella , dar aceasta își mută rapid privirea înspre băieți .

-Deci credeți că cei de la magazine ne-au localizat?Întrebă Lilith în timp ce se uita în ochii lui Tomino , aceasta făcând același lucru .

Teatrul ieftin , jucat de actori lipsiți de experiență mă face să casc . Dar mă abțin și continui să mă uit prin sufragerie . Vor să risipească bănuielile că am văzut ceva acolo . Tomino și Lilith stăteau la balcon când  am dat buzna peste ele . Deci aveau ușa închisă pentru siguranță . Singurul bec care mai licărește din când în când e cel de la capătul holului de la etaj ,  lung ca un labirint continuu . E practic imposibil ca nimeni să nu observe ceva . Întunericul îi trădează , stricându-le jocul . Vor să se joace de-a psihologii ,încercând să îmi șteargă din minte  , dar ignorau detaliile aproape nesemnificative ce îi făceau să devină ușor de citit .  Inclusiv acțiunile lor . Cadú , o fire deloc matură , mimează ,  prost , desigur , un om mirat de cele întâmplate recent . Lilith și Mikaz-san încearcă să pară că nu întrerup contactul vizual , dar amândouă se uită , pe rând , la interval de cincizeci de secunde , cu coada ochiului la mine . Gemenele se rotesc în jurul canapelei , cu mâinile la spate , fluierând și privind tavanul . Numai păpușelul stătea și se holba prostit la cei cinci , neînțelegându-le reacțiile .
 
Nu mă deranjează că într-o altă viață ar fi vrut să devină psihologi , dar de ce acum ? Și-au dat seama de detaliile lipsă și încearcă să le mascheze ? Nu … E altceva . De ce au adus vorba de Alex și Vanessa ? Ale știe unde stau , probabil și-au dat și ei seama de asta , dar sunt sigură că nu s-ar fi așteptat să-i aduc tocmai aici , într-un purgatoriu din care am fugit la vârsta de opt ani .
Rose se oprește din mersul alene și dă să zică ceva , dar bătăile de la ușă îi acoperă glasul . S-au auzit două bătăi , fiecare într-altă ușă . Bella se uită la ușa de la intrare , iar Tomino se ridică într-un ritm alert și urcă pe scări , uitându-se la ușile de la etaj . Pentru că peretele din față îmi blochează privirea într-o proporție mărită , mă alătur brunetei și ridic un picior , aplecându-mă la nouăzeci de grade . Înjur silențios când constat că nu văd nimic și revin la poziția inițială , îndreptându-mi spatele .

  Se aud alte două bătăi ; alte două . Patru . Ecourile ciocăniturilor răsună în sufrageria largă , captându-ne atenția . De jos . Constat și sar peste cele două scări , uitându-mă împrejur . Bătăile au fost la interval de cinci secunde în fiecare ușă , câte două . În ușa de la intrare a fost prima bătaie , eliminând posibilitatea . În ușa de la sufragerie ar fi fost prea evident . Ușa de la baie și cea din spate sunt față în față .  Două bătăi în fiecare dintre uși . Două prima oară , alte două la interval de cinci secunde . Ciocăniturile au fost apăsate cu putere , semn că cineva ar vrea să dărâme ușa . Dar dacă bătăile se aud în interiorul casei .. De ce să le doboare ? Nu . Prima oară s-au auzit doar două bătăi , fiecare într-o ușă . Au fost la etaje diferite , dar s-au auzit simultan . Mai mult de două persoane .  
Mă uit la ceasul de pe mână și încep să bat în sticlă . Zece secunde ... Alte două ciocănituri se aud sus . Devin din ce în ce mai clare , mai apăsate . Cine bate apasă cu forță în lemnul vechi , provocând alte ecouri .
Primele două bătăi  simultane au fost la ora cinci fix ,la ușa de la intrare și una de sus . La interval de cinci secunde s-au auzit alte patru bătăi , fiecare pereche la interval de zece secunde . Ciocăniturile precedente s-au produs fiecare  la interval de cincisprezece secunde , timp în care ecoul primei bătăi s-a risipit . Ora cinci .. zece , cincisprezece . Îmi repet în minte încercând să-mi dau seama care e legătura dintre aceste numere . Bineînțeles .. Divizori multiplii ai numărului cinci . Nu realizez că rostesc aceste cuvinte tare și răspicat .

-Ce legătură au cu tine? Întrebă Lilith , apropiindu-se .

 Altă eroare neluată în considerare . M-a întrebat un lucru legat strict de mine , eliminându-se pe ei . Dacă n-ar știi despre ce este vorba , de ce sar pe mine cu astfel de lucruri? Patetic . Tușesc și ridic din umeri în semn de întrebare .  Număr douăzeci de secunde după care mă uit la ușa  garajului . Tomino face același lucru ca și mine , iar Rosalie se urcă la etaj . Două bătăi lente , silențioase se aud în ușa de metal . Puterea cu care necunoscutul apasă face metalul să se îndoaie . O umbră ni se arată de după ușă. După ce bate , femeia dispare .

-Alte două și aici ! Zice Bella și coboară împreună cu geamăna sa , alergând . Am localizat locul bătăilor . Se auzea din interiorul dormitorului . O completează
Rosalie și începe să gâfâie puternic , sprijinindu-și mâinile de genunchi .

Au fugit de ce..cineva . Gândesc și mă apropii de Cadú , punându-i mâna pe spate . Acesta îmi înțelege gestul și se ridică , aranjându-și tricoul . Urcă și el scările . Ajungând pe ultima treaptă , se oprește și își întinde gâtul , astfel încât să poată vedea . Se uită în stânga , la ușa dormitorului . O venă i se vedea pulsând pe frunte . Suspansul îl enerva , provocându-i teama  și nesiguranța . Își întoarce capul și inspectează fiecare ușă .

O bubuitură se aude iar brunetul sare de pe scări , ajungând lângă Andreas . Se deschisese o ușă . Singura care a rămas nevizitată fusese ușa .. camerei mele . Înghit în sec și încerc să gândesc logic . Două ciocănituri , patru , două , iarăși patru . Adun ..Doisprezece . Ce legătură poate avea cu numărul cinci …
Scările încep să scărțâie sub picioare scheletice . O umbră coboară încet , ținându-se cu o mână de bară .  Gluga roșiatică îi acoperă fața pe care o tine în pământ . Încerc să o privesc mai atent , însă vederea mi se încețoșează . Băieții se uită când la mine , când la umbră . Mă mai uit o data la toți , apoi în față .  Tot ce văd .. E alb . Pereții crem își pierd ușor din nuanță , covorul pufos dispare de sub picioare iar conturul oricărui obiect este șters . Tot ce pot vedea e … Acea creatură . Se apropie de mine … Doar noi doi . Din stânga aud un ecou slab ..Cineva mă strigă . Sunetul devine din ce în ce mai slab , până când liniștea pune stăpânire pe mine .  Urechile suportă o ușoară presiune , buzele îmi sunt cusute așa încât să pară că zâmbesc , iar picioarele desculțe . Ochii disting doar o ceață , însoțită de o pelerină roșiatică . Mă dau mai în spate . Călcâiele sunt înțepate de cioburi . Mii de ace îmi străpung corpul . Cu o ultimă urmă de speranță , alerg înainte și trec prin acea umbra , urcând grăbită scările care par infinite .

Cu creatura după mine , nu pot să îmi stăpânesc emoțiile  . Cadú , Lilith .. Păpușelul , japoneza ..Gemenele ..M-m-au părăsit ? I-au luat deja ? Nu … Nu vreau să cred asta  . Dar ce  e .. Cine e ? E un om..Așa e ? Un canibal . ..Dar un canibal n-ar putea face asta . Oare e doar mintea mea bolnavă de vină?Poate e doar un coșmar .. Poate o să mă trezesc mâine , visând că lumea e așa de rea , că sunt un  monstru , că m-am sărutat cu un tânăr de 23 de ani …Dar nu vreau să visez .. Vreau să fie real  că v-am cunoscut..Pe voi . Nu regret nimic . Poate așa ne-a dat să fim .. Personaje principale într-un film .. de groază . Simplul fapt că supraviețuim e înfricoșetor .
  Îmi alung aceste gânduri din minte și intru rapid pe o ușă neagră … Camera mea. Ajung la capătul acesteia , căci mă lovesc cu putere de o sticlă rigidă . Cad de la etajul doi …
   Singurul loc unde pot merge acum …
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Sept 16, 2014 10:56 am

Moama da ce mi-a placut partea ast! Baga :SN:
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Sept 16, 2014 11:02 am

:SN:
Sus In jos
Cadu
Veteran
Veteran
Cadu

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 227
Data de inscriere : 23/06/2014
Varsta : 24
Localizare : Peste tine

 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Sept 16, 2014 11:24 am

Război intre limbi.....Prea epica faza.Si cum adică eo sunt imatur ??Astept NexT oricum
Sus In jos
Dandelion
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Dandelion

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/04/2014
Varsta : 24
Localizare : Marte

 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Sept 16, 2014 11:26 am

Next
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Sept 16, 2014 9:50 pm

Chiar genial,știi cât te admir pe tine și cât îți admir povestea,aștept next :3
Sus In jos
Continut sponsorizat





 Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Annte - Era canibalismului
Sus 
Pagina 5 din 10

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: