Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
 Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

  Annte - Era canibalismului

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

 Annte - Era canibalismului  Empty
MesajSubiect: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeLun Sept 08, 2014 11:00 pm

Capitolul este necorectat . Enjoy ! ^^

                                         
  Annte - Era canibalismului

       
   Prolog
 
    Ne naștem luptători și murim speranțe . Ce te vei face când sufletul îți va părăsi trupul și vei rămâne doar o bucată de carne ? Oare vei ajunge în rai , ori vei bântui veșnic amintirea  celor de pe Terra ? De ce pur și simplu nu dispari , odată cu trupul tău fragil ? Vei fi devorat , încet , de aproapele tău , suflete . Îți va mânca și ultima geană ca să supraviețuiască .
Pentru că totul e un joc atât de murdar ...


        Capitolul I
 
      Mă plimb pe străduța prost luminată de felinare slabe . Aud un țipăt   venit din depărtare . O femeie . Da , un alt om devorat ,  care n-a reușit să supraviețuiască . Mi-e atât de milă de ei , pretind că nu pot să își omoare aproapele , se zbat să trăiască cu proteinele dintr-un maidanez .
  Un rânjet mi se întepărește pe față . Mă opresc și îmi poziționez corpul înspre vest , direcția din care a venit răcnetul . Scot tacticos un briceag și mă furișez printre blocuri .
  Din nou , un icnet  de durere se aude . E aproape , pe aici pe undeva . Mijesc ochii ; lumina slabă a unui felinar din fața mea bate suficient de mult încât să sesizez . O canalizare . Un loc perfect unde un vănător și-ar savura prada .
      Minunat  .
  Mă asigur că nu este nimeni prin preajmă . În orice moment aș putea deveni doar un cadavru devorat de ei . Canibali . Nu pot zice că le port pică ; căci îi înțeleg . Cu toții avem egoistul vis de a supraviețui , iar organismul ne cere lucruri fără de care n-am putea să ne îndeplinim dorința . Mi-e indiferent , într-un fel , atât timp cât nu ajung să fiu vănată sau să vânez .
 Căci un adevărat luptător n-are nevoie de nimeni și nimeni n-are nevoie de el .
 Cobor scările alunecoase . Mirosul de sânge îmi inundă nările .  Canalizările sunt mai bine luminate decât străzile . Presupun că au lanterne . Gândesc și sar peste ultimele două trepte .
Ecoul unui râs inundat se aude , nebunesc  . ''Mâncarea mea , prada mea .''  Mă sprijin ușor de peretele murdar , întinzându-mi gâtul . Stă acolo , aplecat asupra cadavrului . Unghiile mizerabile îi sfâșie carnea ; o ridică și o linge , urmând un zâmbet victorios . Râde din nou și își înfinge mâinile în abdomenul bărbatului , dând la o parte organele neimportante . Bucățile de carne sunt aruncate la nimereală , stropind pereții de sânge , ce se prelinge până pe ciment , formând o mică băltoacă  .
  Văd persoana ridicându-se ; ține ceva în mâna dreaptă . Ridică organul și râde ca un psihopat la vederea acestei frumuseți ; inima . Aduce degetul asupra ei și face câteva semne , după scoate un cuțit . Taie inima în două , după în patru .
 Ne mai putând să mă abțin , scot un icnet în semn de dezgust . Imediat , bărbatul întoarce privirea înspre direcția de unde a auzit sunetul . Îmi retrag creștetul , dar nu înainte de a zări rânjetul întipărit pe chipul omului . Trage brațul la nivelul capului și își îndoaie cotul , aducând cuțitul la ochi . ''Te prind . '' Strigă și începe să râdă , venind înspre direcția mea .
Intru în panică . Sângele îmi pulsează rapid prin vene . Sper să nu devină băutură pentru acel psihopat . Gândesc și încep să fug , în speranța că voi scăpa .  Am mai făcut față acestor situații . Fiecare mutant are secretele lui .  Unii vânează doar ca să supraviețuiască ; alții o fac pentru satisfacție . Trebuie să te adaptezi modului fiecăruia de a vâna , altfel ajungi o bucată de carne îmbâcsită .
  Aud în spate un scârțâit îngrozitor . Bărbatul se oprește . Înfinge cuțitul în perete și continuă să mă urmărească , provocând acel zgomot ce-mi afectează timpanele .
  Ajung la scări și urc rapid . Ceva mă reține . Mă uit în jos și înghit în sec . Mă ține strâns de picior , holbându-se la mine . Cu un ultim rânjet , îmi mușcă piciorul .  Am dat peste un canibal . Un firicel de sânge curge încet , iar bărbatul începe să îl lingă . ''Ești dulce . Cred că inima ta e la fel. ''  Își scoate dinții din carne , scoțând din teacă cuțitul pătat de sânge .
Cu ultimele puteri , îi dau în cap cu talpa , acesta dezechilibrându-se . Credeam că o să cadă , așa că urc în grabă ultimele scări și ies,ștergându-mi fruntea de transpirație . Încep prin a-mi scutura picioarele și mâinile , încordându-mi gâtul .

Și iarăși , se aude un scârțâit . Pași . Cineva urcă .. scări . Îmi întorc încet capul . Când a .. În spatele meu ? Rămân și mai șocată atunci când îi văd mâna pe umărul meu . Mormăi o înjurătură , iar bărbatul râde .
 
 - N-o să mai scapi , pitico . Nu de data asta .

     Îl mușc de mână și îl calc pe picior , până mă eliberează . Fug pe stradă , cu el după mine . În față văd o umbră , neclară . Pare o mașină . Acum chiar sunt moartă . Mă opresc și închid ochii . Simt cum sunt luată de guler și așezată pe o suprafață moale .
  Redeschid ochii . Brațele mele sunt încolăcite în jurul unui bărbat . Înalt , părul lui negru îi flutura în bătaia vântului . Mă uit în jos și observ patru copite cum aleargă agale pe strada pustiită . În spate se afla canibalul , furios din cauza nereușitei . Continuă să alerge .
Brunetul își întoarce capul . Își închide pentru o secundă ochii căprui și întinde brațul . Trage înspre canibal și îl nimerește în inimă , prăbușindu-l . Se uită la mine și zâmbește , revenind la călărit .
 
- Ești un canibal ? Întreb suspicioasă .

Acesta râde și îi poruncește calului să alerge mai repede .

 - Tocmai ți-am salvat viața , puștoaico . Răspunde apoi serios , zâmbetul dispărându-i de pe față .

 Nu e mutant . Îmi pun capul pe spatele lui și oftez , iar acesta chicotește . Încet , încet , ochii mi se închid . Dar apoi tresar și îl trag pe bărbat de tricou.      

- Unde mergem !? Zic .

- La bibliotecă . Înghite în sec și se apleacă puțin .


Baby, it's easy to fake a smile

When you've been doing it
for a while

                         
 Annte - Era canibalismului  2agp4l


Ultima editare efectuata de catre Ele. in Sam Oct 25, 2014 9:14 am, editata de 1 ori
Sus In jos
† NU CONTEAZA †
Avansat
Avansat
† NU CONTEAZA †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 88
Data de inscriere : 24/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Pai in timp ce tu citesti asta eu sunt in spatele tau pe un unicorn care scuipa curcubee! ^.^

 Annte - Era canibalismului  Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeLun Sept 08, 2014 11:07 pm

:SN: :SN: :SN:
Ok...nu am ce sa iti spun decat doar ca vreau partea urmatoare!
^.^
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

 Annte - Era canibalismului  Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeLun Sept 08, 2014 11:10 pm

2 cuvinte: Super,tare.
Descrierea a fost atât de frumoasă,atâtea adjective ce au îmbogăţit povestea.Chiar am rămas şocată,povestea a fost genială,aştept cu nerăbdare next.


They said: Don't do bad things  you'll go to hell.
But what if I'm alrdeay living in hell?✌️
Sus In jos
Dandelion
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Dandelion

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/04/2014
Varsta : 23
Localizare : Marte

 Annte - Era canibalismului  Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeLun Sept 08, 2014 11:21 pm

Oh , este genială povestea . De asemenea , fi fără grijă , nu ai greşeli . Aştept next ^^ .
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

 Annte - Era canibalismului  Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeMar Sept 09, 2014 11:50 am

Baga   :SN:


 Annte - Era canibalismului  250qlpd
Sus In jos
Laura Ioana 14
Membru
Membru
Laura Ioana 14

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 7
Data de inscriere : 09/09/2014
Varsta : 28
Localizare : In spatele tau !

 Annte - Era canibalismului  Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeMar Sept 09, 2014 3:43 pm

Nu numai povestea, ci si stilul tau de a scrie in sine, sunt geniale, ai un talent innascut, bravo, sa pui neaparat continuarea


Cea mai mare ravna a diavolului este sa nu se afle cine e cu adevarat.
Sus In jos
Cadu
Veteran
Veteran
Cadu

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 227
Data de inscriere : 23/06/2014
Varsta : 24
Localizare : Peste tine

 Annte - Era canibalismului  Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeMar Sept 09, 2014 4:09 pm

Carlos Eduardo de Fiori Mendes te roaga sa bagi next.


 Annte - Era canibalismului  Tumblr_ngj3smFKWV1sdpfbto1_500
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

 Annte - Era canibalismului  Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeMar Sept 09, 2014 4:13 pm

:SN: ca e prea tare!!!
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

 Annte - Era canibalismului  Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeMar Sept 09, 2014 8:21 pm

Înainte de a posta capitolul , vreau să mă adresez Anei  , cea care a vrut să facă parte din povestea mea . Dragă Ana , ceea ce ai dorit tu , adică

Ana♥ a scris:
intr-o cearta eu am mereu ultimul cuvant de spus si mereu am cate o idee sau un plan (mereu functioneaza) cand sunt intr-o incurcatura;
este imposibil de realizat . O să-ți explic de ce . Pentru că vreau să am o poveste realistă . Dacă planurile tale ar funcționa mereu înseamnă că nu ar mai exista încurcături și belele , ceea ce nu m-ar satisface pe mine . Voi încerca pe cât de mult pot să fac așa cum ai spus tu , îmi pare rău pentru inconveniență .  Dacă nu îți mai convine să faci parte din poveste doar spune-mi , nu este nici o problemă . ^^

                                   
Capitolul II
 
     
        Biblioteca Municipală era , fără îndoială , un loc liniștit . Acum mult timp , însă . Geamurile fumurii sunt sparte în milioane de bucăți , iar cioburile împrăștiate la intrare . Clădirea cu trei etaje e pătată violent de o culoare roșu-aprins .
   
    - Și cum vom trece de sticlă ? Întreb pe un ton superior , parcă gata să sar la gâtul brunetului .
   
   Acesta râde și se uită cu coada ochiului la mine , rânjind . Lovește armăsarul cu pintenii cizmelor , rezultând un nechez zgomotos din partea animalului .
   
   - O să atragi toți devoratorii aceia aici ! Urlu .
 
 Pentru un moment , stă și se gândește . Realizând  ce tocmai a făcut , înghite în sec .
  Intrând în instituție , mă uit în jur . Mii de rafturi , pe care stau mii de cărți prăfuite .

   - Ți-am zis să nu mai intrii cu Amadeus aici , Cadú , e o bibliotecă . Se aude o voce feminină .
 
 Cadú , deci . Îmi spun , încercând să țin minte .
Dar atenția îmi este răpită de un păr turcoaz , cu vârfuri negre . Ochii de un gri-verzui  citesc cu interes cartea pe care fata o ține în mână .

   -  Ai vrea să fie mâncat de niște mutanți răi ? Întrebă  Cadú .

Buzele fetei se mișcă lent , ștergând strălucirea rujului negru . Fluieră .
 
   - Dacă o să continui așa , va deveni hrană pentru Ryuk . Își schimbă tonul indiferent într-unul vesel , copilăresc . Se uită la mine și dă subtil din nas , aranjându-și pierce-ul . Cine e ea ?

 Bărbatul se uită la mine și clipește des . Se pare că nu am făcut cunoștiință . Gândesc și un rânjet slab mi se întipărește pe față .

   - Emm  . Emm Janson . Răspund .

  - Am observat mirarea din privirea ta . M-am inspirat din cartea mea favorită  . Sunt  Lilith Tomlinson .  

 Chicotesc . Defapt , nu . Nu mă interesează aspectul nimănui . Pe înțelesul ei .. Ah , da . Nu judec o carte după copertă .

  Însă , dac-ar fi să o fac , coperta mea e îngrozitoare . Părul neîngrijit , șaten,  e plin de crenguțe . Unghiile sunt murdare , căpătând culoarea maroniu-închis . Hainele zdrențuite , pătate de sânge , mă fac să mă simt de-a dreptul un mutant . Tot ce a mai rămas respectabil acceptabil în aspectul meu sunt ochii verzi . Mereu aceeași sclipire .

   - Scuză-mă , Lili , mai ai și altă carte de genul ?

 În spatele lui Cadú apare o fată brunetă . Ochii blânzi , căprui , erau ațintiți asupra bibliotecarei . Ținea în mână o carte despre temple japoneze .

  - Nu , Tomino , îmi pare rău . Zice și ia cartea din mâna fetei , plimbându-se printre  rafturi  . Aceasta oftează , tristă .
Ridică din sprâncene și se apropie de mine , aplecându-se .
 
  - Te-ai rătăcit , drăguță ? Întreabă și zâmbește politicos .

  - Să se rătăcească ?! Zice Cadú și râde , punându-și mâinile pe burtă .

  - Scuză-mă , Carlos Eduardo de Fiori Mendes . Acasă , asta se întâmpla des .
Mă abțin să râd , umflându-mă în obraji .
 
 Un nechezat . Carlos se uită în stânga și în dreapta , panicându-se . Bruneta , calmă , scoate din kimono un cuțit . Un țipăt .

  - Unde e Tomlinson !? Zice Carlos , stârnind panica lui Tomino .
 
Ce oameni protectori . Constat în timp ce-mi lustruiesc frumosul briceag . Pot spune că sunt plăcut surprinsă de ce pot face cu el . Aproape mândră . L-am luat dintr-un magazin de chilipiruri care a fost închis de autorități . S-a dovedit că lucrurile de acolo au fost furate .
 
Șirul gândurilor îmi este întrerupt de Carlos și Tomino , care o iau înainte . Pe scările în spirală se scurge , ca un pârâiaș , sânge .  

Cadú și-a văzut viața în fața ochilor . Un pumnal îi trecuse la nu mai mult de un centimetru de gât . Brunetul se dezechilibrează . Dacă cade , își va sparge capul . Totul se petrece în reluare , arma ajunge în geam și îl sparge , căzând pe jos .
Odată cu cioburile , pumnalul mai aduse ceva . Pe jos era întinsă o femeie . O observ și încep să tremur . Pe lângă mine trece în viteză un animal . Sare pe aceasta și ridică laba , lovind-o în maxilar .

   - Jos ! Strigă Lilith din spatele nostru .

Simultan , ne uităm la scările care duc la subsol . Alergăm înspre ele , iar eu merg prima . Tot ce am reușit să văd a fost puma întinsă pe jos , femeia ținând un pistol în mână și pe Lili , care pregătise un al doilea pumnal .
Ajunși la subsol , intrăm în camera de control . Trântesc ușa și mă lipesc de ea , asigurându-mă că e închisă . După ce îmi stăpânesc respirația , izbucnesc .

   - Ai zis că suntem în siguranță aici ! Țip și ridic mâinile în aer . Și de ce Tomlinson poartă un costum de piele !?

 Era negru , lucios . Fustă neagră și un maieu , unite prin două bretele ce se presupune că acoperă trunchiul . Cizme lungi, cu toc , la fel de sclipitoare .
 
  - Lili e un ninja . Îmi explică bruneta . S-a antrenat o vreme în Japonia , iar atunci când canibalismul a început , ne-am refugiat aici , crezând că țara ei natală e mai sigură .
 
 Aud o voce răgușită , subțire , cântând . Bibliotecara nu sună așa . Gândesc și fac un pas în spate . Deodată , lumina se întrerupe .

  - Nu fă asta , te rog ! O rugăminte disperată răsună în încăpere .
Tomino face la dreapta , iar noi o urmăm . Ne face semn să ne oprim în spatele ei .

  - Nu o să te doară deloc , draga mea .

Imediat după aceasta , mai multe lovituri și țipete se aud , cu ecou . Formând o armonie , cântecul pictează tablouri în roșu pe pereții murdari .

  - Aici erați ! Urlă din spatele nostru Lili  . Nu suntem în ...

Dar fata nu apucă să termine , căci Cadú îi acoperă gura cu mâna . ''Fugi'' ; îi șoptește acesta înainte ca bărbatul să apară în fața noastră , zâmbind diabolic .


Îmi pare rău pentru eventualele greșeli gramaticale , de exprimare și ortografie. ^^


Baby, it's easy to fake a smile

When you've been doing it
for a while

                         
 Annte - Era canibalismului  2agp4l


Ultima editare efectuata de catre Ele. in Lun Dec 15, 2014 11:04 am, editata de 4 ori
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

 Annte - Era canibalismului  Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  I_icon_minitimeMar Sept 09, 2014 8:39 pm

Lilith e jmek.A stai că eu sunt Lilith.Mwahahahaha ce-mi place de mine =)) Genial,Elena,ce pot să zic,sunt total impresionată de această poveste,una foarte reuşită.Aştept cu nerăbdare next.


They said: Don't do bad things  you'll go to hell.
But what if I'm alrdeay living in hell?✌️
Sus In jos
Continut sponsorizat





 Annte - Era canibalismului  Empty
MesajSubiect: Re: Annte - Era canibalismului     Annte - Era canibalismului  I_icon_minitime

Sus In jos
 
Annte - Era canibalismului
Sus 
Pagina 1 din 10

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: