Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede

In jos 
AutorMesaj
Remor
Fondator
Fondator
Remor

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 333
Data de inscriere : 19/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Wonderland

Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  Empty
MesajSubiect: Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede    Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeJoi Aug 24, 2023 4:22 pm

Ei cred că sunt nebun. Dar nu sunt, doar îmi doresc înapoi fiul. Toată această mizerie a început pentru că eu și soția mea, Shaida, ne certasem. Ca majoritatea cuplurilor căsătorite, avuseserăm parte de problemele noastre, însă certurile chiar îl afectau pe Jackson. Fiul nostru care avea doar șase ani. Voiam să îl înveselesc pe fiul meu, de aceea i-am zis :

- Hei, prietene. Vrei să mergem la McDonalds?

Era deja înainte să pot măcar să iau cheile. Când am ajuns la casa de marcat, băiatul a comandat o porție mică de cartofi prăjiți și un con de înghețată, iar eu am cerut doar un pahar cu apă. La o masă mică în spate, fiul meu și-a terminat mâncarea, apoi a alergat să se joace în zona de joacă. Câteva secunde mai târziu, l-am auzit strigând.

- Tată! Vino cu mine!

Stătea în fața unuia dintre tunelurile colorate. Am suspinat, apoi m-am ridicat și am intrat în tub, chiar în spatele lui. Împreună, ne-am târât prin întuneric. Jackson făcea viraje rapide dar țineam pasul. Eram mereu chiar în spatele lui și a șosetelor mici cu dinozauri care se mișcau rapid.

- Nu mă vei prinde niciodată! a strigat el.

Atunci mi-am dat seama. În acel scurt moment am realizat că eram fericit să fiu aici cu băiatul meu. Apoi, după un ultim viraj dificil și brusc, s-a întâmplat ceva. Am ajuns la capătul tunelului. Nu poate fi adevărat, m-am gândit. A virat dreapta aici, dar el nu era acolo. Nu era nicăieri. Fiul meu dispăruse. Tot ce a mai rămas era o pictură ieftină a mascotei McDonald's, zâmbindu-mi. Parcă ceva sinistru apăruse în privirea lui și în machiajul său și în zâmbetul lui plin de dinți. Era ca și cum ar fi știut ceva ce eu nu știam. Am început să intru în panică și cred că mi-am pierdut cunoștința sau am avut un șoc sau ceva de genul. Următoarea amintire pe care o am este că vorbeam cu polițiștii și apoi câteva secunde mai târziu o vedeam pe soția mea, Shaida, în fața mea brusc, plângând și arătând spre mine cu degetul.

-De ce nu te-ai uitat după el? a strigat ea.

Am încercat să-i spun adevărul, dar nu m-a crezut. Nimeni nu m-a crezut. Polițiștii au dat peste cap locul, dar nu l-au putut găsi pe fiul meu. Apoi au început să pună întrebări despre relația mea cu băutura. Îmi băusem cota de bere în seara aceea, dar nu eram beat. Etilotestul însă spunea altceva.
Au trecut acum trei luni de când fiul meu a dispărut și Shaida spune că vrea să divorțăm. M-am întors la restaurant în fiecare zi de la incident dar managerul continuă să cheme poliția pe mine. După spusele lui, fac părinții celorlalți copii să se simtă "incomod." Dar el nu înțelege. I-am spus că trebuie să supraveghez copiii cum se joacă. Pentru că într-o zi, o să se întâmple din nou. Și când se va întâmpla, poate că cineva o să mă creadă.



Poveste tradusă de @Remor

DedeDali apreciaza acest mesaj

Sus In jos
DedeDali
V.I.P
V.I.P
DedeDali


Mesaje : 41
Data de inscriere : 23/06/2019
Varsta : 24
Localizare : Brasov

Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  Empty
MesajSubiect: Re: Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede    Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm

Îmi plac mult poveștile astea scurte, mai pune!
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede  200.gif?cid=e1ddc99d091ogsqle2ulhqd1nwej0i4c1fr0d185zzmw6g12&ep=v1_gifs_trending&rid=200

Remor apreciaza acest mesaj

Sus In jos
 
Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Unde au disparut unicornii ?
» Fiul Diavolului
» Nimeni Altu-Înger și demoon
» Nimeni Altu' - Simple consecinţe
» Nimeni Altu' - Fii ai bravilor soldaţi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: