Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 No name >_< -e de groaza

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Aleister Crowley
Expert
Expert
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/04/2013
Varsta : 25
Localizare : In Iad,vrei sa vi si tu?

No name >_< -e de groaza - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Next,in the end!   No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Ian 01, 2014 1:10 pm

Capitolul 11 _ Stiam eu! Laughing
Melodia asta se potriveste perfect cu ce se intampla in capitolul asta ,deci dati drumu : https://youtu.be/kKrtYJdoiZg .

Spital infect abea astept sa plec acasa dar,iar a venit doctoru fraierica si mi-a zis sa mai stau,a da,am uitat.
Se pare ca o sa stau aici o vreme,la la la,mai trece o zi si intunericul se lasa,dorm destul de linistita pana simt o durere in gat,au ce naiba se intampla,Florine baga-mi-as,ai noroc ca n-am ce sa-mi bag,nu ma pot misca si off.Poate i-o fi sete,e mare chestie daca imi bea putin sange.
Eu : Stiam eu!!
El : Laughing) Mda,si ce vrei un premiu,nici macar nu sunt vampir .
Eu : Cine in lumea asta mare mare mare mai bea sange uman de sete?
El : Nu mi-e sete,am vrut doar sa vad cum e sa bei sange uman,am vrut sa vad ce gust are sangele,atat.
Eu : Asa si m-ai gasit pe mine ca experiment,ha?
El : Hei,esti primul meu om,bine,sunt incepator.
Eu : Ce face?
El vorbeste in continuare : Acum ca am reusit ce mi-am propus nu mai trebuie decat sa-ti provoc durere fizica,dezechilibru psihic,iar dupa ce mori voi avea alt om de chinuit,sper ca ceilalti oameni sa nu fie ca tine.
Vrei sa-ti dezvalui ceva? Nu-mi plac oamenii,niciodata nu mi-au placut,pentru ca trebuie sa....
Eu : Stai,stai,stai.
Sus In jos
Aleister Crowley
Expert
Expert
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/04/2013
Varsta : 25
Localizare : In Iad,vrei sa vi si tu?

No name >_< -e de groaza - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Ian 01, 2014 1:10 pm

o sa mai scriu!
Sus In jos
Aleister Crowley
Expert
Expert
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/04/2013
Varsta : 25
Localizare : In Iad,vrei sa vi si tu?

No name >_< -e de groaza - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Ian 01, 2014 1:48 pm

in +

Eu : Stai,stai,stai. Deci tu cine esti,fi mai exact,adca esti 'demonul meu" ? Ca eu asta am inteles.

Mda inteleg ceva ce nu are sens,adica demonii si oamenii? Oamenii nu-si pot vedea proprii 'pazitori,indrumatori',sau ce pnm sunt astia.
Nu prea gandesc cand sunt 'pe duca' deci poate sa-mi zica ce vrea,poate foarte bine sa fie un vampir beat,sau un om care si-a facut ceva la dinti ca sa zica,ca e vampir,ce?,se poate...

El : Nu ma crezi nu-i asa?
Eu : Te pomenesti ca citesti ganduri acum?
El : Nu le citesc ,logic ca le intuiesc,ca toata lumea .
Eu : Crezi ca poti sa-mi oferi cateva explicatii mai crredibile
pentru care te afli aici?
El : Tocmai ti-am spus,vino,vreau sa-ti arat ceva.
Eu : Aaaa,geniule? Cum as putea sa ma misc,sunt legata de pat,si chiar daca m-ai dezlega as fi ca un zombi.
El : Te duc eu,dar nu te mai plange.

Nu m-am plans,in fine ma dezleaga,imi pune o batista la gura are un miros ciudat,spirt?
Adorm si ma trezesc intr-o camera si il vad cum se indeparteaza si inchide usa din metal,o haide,cred ca glumesti. Ei bine,macar m-a pus intr-un pat...

 :SP: 
Sus In jos
BiancaWolf
Veteran
Veteran
BiancaWolf

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 153
Data de inscriere : 28/12/2013
Varsta : 26
Localizare : In iad.. Vrei sa vii? :>

No name >_< -e de groaza - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Ian 01, 2014 4:33 pm

Nextttt!!!
Sus In jos
Aleister Crowley
Expert
Expert
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/04/2013
Varsta : 25
Localizare : In Iad,vrei sa vi si tu?

No name >_< -e de groaza - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Final :)   No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Ian 18, 2014 9:18 pm

No name >_< -e de groaza - Pagina 5 999143_580197602069007_2111248972_n


Capitolul 12
https://youtu.be/1psbUkAL7kA (sti ce trebuie sa faci)

Adorm,ce e cu lumina asta,au ranile,ma dor,mi s-au deschis,grozav...totul e asa de alb aici,ma dor venele,dar simt ca ma gadila ceva,o mana nu ma mai asulta si incep sa-mi revin e bine,dar ma doare...
Cum sa ies de aici daca nu ma pot misca? E imposibil nu?
De ceva timp ma tot uit la tavan si la pereti,nu-mi place totul e mult prea alb...
Cred ca a trecut un tip/tipa sa ma vada,am vazut o umbra,mi-e sete din cauza ca am pierdut mult sange si am plans...Nodurile au mai slabit la cat m-am miscat in patul asta,ma folosesc de dinti si le-am desfacut pe cele de la maini.M-am ridicat in sezut,la picioare va fi mai greu.
Cred ca m-am chinuit o ora sa imi eliberez picioarele,desi sunt legate doar cu o pamblica,simt ca mor,o sa lesin. Nuuu! Iau doua pamblicii si mi le leg la incheieturi,trebuie sa caut apa!
Merg eu pe holul ingust, e mult prea liniste,o fi izolat fonic,am lasat patul ala plin de sange...
Oare asta simti cand mori?
O sulita imi trece prin stomac,hainele mele albe se inrosesc,imi pierd cunostinta,dar nu inainte de ai vedea chipul...rade...
Florin : M-am descurcat bine? Laughing
Diavolul : Hmmm,binisor,hai,ia o pauza,urmatorul tau om va trebui sa astepte.
In iad :
Eu : De ce tocmai eu,ce am facut?
D : Familia e de vina,ai avut ceva,care m-a atras sa zicem,acum treci la treaba Laughing

Acesta e sfarsitul Pareri?
Sus In jos
Diana
Veteran
Veteran
Diana

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 278
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 109
Localizare : În spatele tău...

No name >_< -e de groaza - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: No name >_< -e de groaza    No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Ian 20, 2014 8:33 pm

NEXT! Dacă mai este.  Very Happy 
Sus In jos
Aleister Crowley
Expert
Expert
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/04/2013
Varsta : 25
Localizare : In Iad,vrei sa vi si tu?

No name >_< -e de groaza - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Ian 22, 2014 10:53 am

Nu mai este next,m-am decis sa termin povestea Very Happy
Sus In jos
Diana
Veteran
Veteran
Diana

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 278
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 109
Localizare : În spatele tău...

No name >_< -e de groaza - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: No name >_< -e de groaza    No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Ian 22, 2014 5:07 pm

Offfffffffffffffff
Sus In jos
Aleister Crowley
Expert
Expert
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/04/2013
Varsta : 25
Localizare : In Iad,vrei sa vi si tu?

No name >_< -e de groaza - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Ian 23, 2014 10:14 am

Nu e o poveste fara sfarsit
Sus In jos
Continut sponsorizat





No name >_< -e de groaza - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 
No name >_< -e de groaza
Sus 
Pagina 5 din 5
 Subiecte similare
-
» noaptea de groaza
» O noapte de groaza
» ~Povesti De Groaza~
» O noapte de groază
» Top 5 povesti de groaza

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: