Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 No name >_< -e de groaza

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Aleister Crowley
Expert
Expert
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/04/2013
Varsta : 25
Localizare : In Iad,vrei sa vi si tu?

No name >_< -e de groaza - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: *5*   No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Sept 12, 2013 7:27 pm

Diriga lu Florin a venit cu o fata de aia,ca si cum ar fi vazut o fantoma Laughing
Diriga : Haideti copii,noi..trrebuie sa mergem...


(M-am cam blocat,de ce nu-i asteptam si pe ceilalti?Nu am avut curaj sa zic nimic,speram c-o sa zica Florin dar nu,n-a zis nimic ,deci ne-am urcat in autobuz bla bla bla plictiseala,ascult si eu muzica cum fac deobicei cand sunt in autobuz)

Florin : Hei!!!!! Pst.(Imi da una )
Eu : Sttt. Ce-ai?
Florin : Ba tu nu vezi ca sta nu-i drumu spre casa? Si uite-te si tu cati am mai ramas in autobuz!?
Eu : A pai ma ingrijoreza e faptul ca nu mergem acasa...dar frate n-am chef sa fac o scena sarind din autobuz,asa ca hai sa vedem unde naiba ne duc.Corect?
Florin : Daca stau bine sa ma gandesc...ai dreptate.
Eu : Acum ma lasi sa ascult muzica?
Florin : Ok.

Bun deci am ajuns,mi-am scos castile din urechi,dupa care Diriga a trecut pe langa noi...)

Diriga : Noi...trebuie...sa plecam...
Florin : Doamna ma sperie.
Eu : A pai,cred ca e de vina fantoma,adica e cam logic.
Florin : Si cum scapam de...

Diriga : Haideti odata voi doi ce tot faceti acolo?

(Ciudaaat,de unde au aparut oamenii astia? de..ce mi
se...inchid ochii tocmai acum...)

Asculta asta : https://youtu.be/ETJ5cdDBoaE (te linisteste)

~~~~~~~~Vis~~~~~~~

Greu de explicat pffff
Deci stiu ca eram intru fel de castel sinistu,tit imaginezi tu,am vazut niste servitori care duceau o fata la culcare,dar se pare ca nimeni nu ma putea vedea sau auzii in fine oamenii aia au inceput sa vorbeasca :

X : Pe aici domnisoara,tu esti noua noastra stapana de acum,haide sa mergem ca sa te initiem.

Fata a mers inainte spre dormitor, doamna a inceput sa ranjeasca ironic si sa dus dupa ea. Dupa vre-o 5 minute fata a iesit de acolo in fuga.

X : Nu ai unde fugii copila acum esti una dintre noi!

Ciudat deci fata fugea inspre usile care dadeau afara si s-a trezit in fata mea,eu care stateam la o alta usa care datea afara.

Fata : Ajuta-ma!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bun deci asa mi s-a terminat visu si m-am trezit in padure.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

e cam scurta da mere.
Sus In jos
~Serenity~
Avansat
Avansat
~Serenity~

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 66
Data de inscriere : 20/08/2013
Varsta : 25
Localizare : Un orasel micut din Romania

No name >_< -e de groaza - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Sept 13, 2013 12:03 am

Next;)
Sus In jos
Aleister Crowley
Expert
Expert
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/04/2013
Varsta : 25
Localizare : In Iad,vrei sa vi si tu?

No name >_< -e de groaza - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Sept 15, 2013 5:02 pm

O sa scriu azi toata povestea cred,sau ma rog majoritatea pentru ca daca incep clasa a 9 a si stau la internat n-o sa mai am cum sa postez nimic pentu ca n-o sa mai am net.
Sus In jos
Aleister Crowley
Expert
Expert
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/04/2013
Varsta : 25
Localizare : In Iad,vrei sa vi si tu?

No name >_< -e de groaza - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 17, 2013 12:38 pm

Continuarea...

Avea niste ochi foarte tristi,se apropie de mine.
El : Sti cum e sa mori in padurea asta? Fugi cat mai poti! Daca nu vei fugi vei avea aceeasi soarta ca ei!
WTF? ce e cu el ?
>fine<
Imi arata ceva. Era o fata cam cat mine si era pe moarte la o margine de drum,cred ca o fi in apropiere (drumul),o tinea un baiat in brate. Striga si plange,dar nimieni nu se
opreste ca sa-i ajute,e cam trist....
Fata a murit si baiatul s-a sinucis,era o masina ruginita langa ei,plina de praf,apoi a aparut un scris pe geamul din spate : I see u!
- Eu chiar asa pleca,dar nu stiu pe unde s-o iau..
El : Iti arat eu cum sa ajungi la drum.
EU : Bi..ne...
Mergem noi ce mergem si dam de drum,vad si un panoi pe care scria ca trebuie sa merg 100 km pana la urmatorul oras. Grozav! Masina era tot acolo,macar daca as sti unde sunt...

Stai,unde a plecat?

Dupa,ma uit nitel in jur,cum e posibil? Acolo e
Florin,fumeaza

El : Fa ciudat-o,mai traiesti? Laughing
Eu : Nuu,am murit!
El : Vad ca ai supravietuit si tu
Eu : Aha. Sti cumva pe unde ara trebui s-o luam?
El : Norocul tau ca am gasit o harta

A aparut iar senzatia aia ciudata,se va intampla ceva...

Eu : Ok geniule,pe unde o luam?
El : Pe acolo >>
Eu : Esti sigur?
El : Nu Laughing
Eu : Sa mergem,ca doar na,ce se poate intampla?

Mergem noi ce mergem si se pare ce a drumul bun,noroc choir

Eu : Frate?
El : Ce?
Eu : Sti,am vrut sa te intreb,ai mai vazut fantoma?
El : Nee,dar tu?
Eu: Nici eu,parca a uitat de noi.
El : Sa sti tu.
Eu : In filme fantomele deobicei te fac sa suferi omorandu-ti apropiatii. Ce garantie avem ca nu se va intampla lafel si in real?
El : Pai nu avem,dar au trecut abea cateva zile...
Eu : Cum ai scapat din padurea aia?
El : Simplu,m-am trezit aproape de marginea ei,am mers pana la drum,m-am pus la un fum,iar atunci ai aparut si tu.
La tine cum a fost?
Eu : A pai eu am vazut un inger care mi-a aratat ceva trist si care m-a condus pana la drum...

El : Laughing))) lol Laughing)). Vrei sa te si cred?
Eu : Cum vrei.
* Eram sigura ca nu ma va crede,mai mergem noi un pic si dam peste niste colegi de-a lui Florin, se indreptau in aceeasi directie ca noi*

+


Partea urmatoare Laughing

Ma dor picioarele nu mai pot inca putin si cad,prea tarziu,am
cazut,trebuiau sa fie pietre aici m-am julit la genunchi si m-am spart nasul iar mainile mele ma ustura de nu mai pot,imi dau deja lacrimile de durere,fuck!
Toti s-au strans in jurul meu si se uita la mine dar nimeni nu ma ridica,ba sunteti de groaza,de ce nu ma ridica nimeni?Incerc sa vorbesc dar nu pot,ce pana mea se intampla?
Mai incerc sa vorbesc,buzele mi se misca,de ce nu pot scoate nici un sunet,toti sunt *poker face* se holbeaza la mine,plang,ma simt inchisa intr-o inchisoar simt o durere in piept ce n-o pot explica,ma ustura tot eu ...Plang si abea atunci incep sa zbier cat ma tin plamanii.Urasc sa plang dar asta mi-a redat vocea pana la urma si ma bucur intr-un fel.
Se trezesc si astia sa ma ridice :
Eu zbier : Fuck you all!
Florin : Ho!

Sunt plina de sange hainele mele,o sa ma omoare mama cand ajung acasa.Cui ii pasa de niste haine? Iti zic eu cui,Mamei!
Eu : Scuze,dar la un moment dat nu putema vorbii.
Florin : Da....hai sa te ajut sa te ridici si sa nu mai incetinim tot grupul.
Mda si cam asta a fost ma ajutat sa merg eu ca de obicei,o povara pe umerii oricui.
Nu pot sa cred ca inca n-am trecut de padurea asta si s-a facut deja seara.
'Copii' din grup susoteau mai mereu cand se uitau la mine,ma enerveaza,dar fi vina mea,ca doar na,eu am pus piatra aia acolo ca sa ma impiedic si sa-i incetinesc,pfff.
Ne-am oprit in sfarsit,omfg,omfg,astia's nebuni m-au tarat iar in padurea aia blestemata. O SA MOR ! O SA MOR! O SA MOR! Nu vreau !
Degeaba ma zbat am intrat,Florine daca supravietuiesc te bat mar!

Florin : Nu te mai zbate! Zici ca intri in Iad,calmeaza-te odata
Eu : O sa mor! O sa mor! Da-mi drumul!
Florin : Hai ba nu te mai zbate ca n-o sa mori,am sa te apar eu.....nu pot sa cred ca am zis asta,de fapt sti ceva,n-o sa te apar o sa te descurci singura.
Eu : Ce face? (sunt un pic confuza,ce am auzit?)
Florin ": Nu mai repet.

Ne sprijinim de un copac,imi rup un pic pantalonii si improvizez bandaje,nu vad nimic,bine ca nu mi-au murit simturile,de ce nu se mai aude nimic?
Ma trezesc ridicata de doua maini mari si puternice,nu mai simt pamntul sub picioare si simt ca cineva ma saruta,dar eu nu opun rezistenta,si din cate am vazut nu era nimeni foarte inalt sau puternic la noi in grup.Ce se intampla?
Florin : Las-o in pace jigodie! (Se aude cum il loveste pe tipul ala care ma saruta,intr-un final imi da drumul,ma prabusesc pe iarba,ma intreb de ce nu l-am putut vedea la fata,a da,am tinut ochii inchisi Laughing )
Florin : Hei esti bine? Ce ti-a facut creatura aia?
Fix lui o sa-i zic ca m-am sautat cu cel pe care l-a lovit,cred c-o sa-l bufneasca un ras care o sa rasune in toata padurea.
Florin : Chestia aia nu era umana,trebuie sa-mi spui ce ti-a facut,cred ca era demon,pentru ca avea coada....

Raman * poker face *,deci tocmai m-a sarutat un demon...

Eu : Doar m-a ridicat in sus si atunci ai aparut si tu.
Florin : Minti
Eu : Vorbesc serios ( Nici eu nu ma cred Laughing )
Florin : Ok (si face o fata de aia,stiu ca minti)
Eu : Pai ceilalti din grup unde sunt?
Florin : Nu stiu,nu-mi pasa!
Eu : Bi..en,atunci sa iesim din padurea asta repede!
Florin : Mda,hai.

Mergem noi ce mergem nu vorbim unul cu altul si dintr-o data rasuna o voce in capul meu : Crezi ca am uitay de voi? Raman o secunda in urma si Florin deja se uita in urma :
Florin : Ce ai,esti ok? Nu-mi spune ca ai obosit,suntem aproape de iesirea din padure.

Unde vede el iesirea din padure,eu abea daca il vad pe el.
Eu : Nu,nimic,mi s-a parut ca vad ceva,era doar o bufnita.
Iar vocea aia : De ce il minti?
Florin : A da,eu de ce nu am auzit nimic?
Eu : ...
Florin : Ok,zi ce ai! Uite promit ca n-o sa rad.
Eu : Mda,de parca ti-as spune.
Florin : Termina cu fitele astea de virgina cu mine auzi?
Eu : Aud o voce in capul meu,multumit?
Florin : Bun,sa mergem.....nebuno...
Eu : Pe cine faci tu nebuna?
Florin : Pe bunica...pe tine normal,acum misca.


Va place?

Sus In jos
Jilly
Membru
Membru
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 2
Data de inscriere : 17/11/2013

No name >_< -e de groaza - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 17, 2013 1:53 pm

:SL: 

Pui te rog mult next-ul?

:SN: :SN: :SN:
Sus In jos
Aleister Crowley
Expert
Expert
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 148
Data de inscriere : 24/04/2013
Varsta : 25
Localizare : In Iad,vrei sa vi si tu?

No name >_< -e de groaza - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 17, 2013 3:00 pm

tie chiar iti place?
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



No name >_< -e de groaza - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 17, 2013 3:02 pm

E asa de tareeeeeeeee!!!!! Smile pune next!!!! Nota ta nu e 10 e 10+++
Sus In jos
Airsort
Incepator
Incepator
Airsort

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 28
Data de inscriere : 06/10/2013
Varsta : 26
Localizare : Necunoscut

No name >_< -e de groaza - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Noi 19, 2013 9:08 pm

Next
Sus In jos
XiulianX
Avansat
Avansat
XiulianX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 89
Data de inscriere : 19/11/2013
Varsta : 24
Localizare : Oriunde o_O

No name >_< -e de groaza - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Noi 20, 2013 3:12 pm

Pune next te roggg e tare povesteaa:SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: 
Sus In jos
Diana
Veteran
Veteran
Diana

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 278
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 109
Localizare : În spatele tău...

No name >_< -e de groaza - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: No name >_< -e de groaza    No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Noi 20, 2013 4:32 pm

Te rog pune next! :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: :SL: 
Sus In jos
Continut sponsorizat





No name >_< -e de groaza - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: No name >_< -e de groaza   No name >_< -e de groaza - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
No name >_< -e de groaza
Sus 
Pagina 3 din 5
 Subiecte similare
-
» noaptea de groaza
» O noapte de groaza
» ~Povesti De Groaza~
» O noapte de groază
» Top 5 povesti de groaza

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: