Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Inainte si dupa transformare

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorMesaj
Diana1994
Avansat
Avansat
Diana1994

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 80
Data de inscriere : 15/08/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Inainte si dupa transformare - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeSam Aug 09, 2014 2:24 am

Ana,te asteptam cu continuarea. Aaaa,si cu povestea despre regatul apei si al focului
Hai ca ai de lucru
 :SN: 
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Inainte si dupa transformare - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Aug 27, 2014 2:00 pm

Scuze ca ati asteptat ata de mul NEXT, dar acum l-am pus si sper sa va placa:
Si acolo ramanem socate. In loc sa fie o apa cristalina ca deobicei, apa era rosie ca sangele. Noi cercetam zona sa vedem ce ar putea provoca asta. Dupa vreo zece minute, simtim un miros cidat dar apetisant. Eu si Bella ne intoarcem si le vedem pe Ella, Dorinda, Luna si Mia. Ma uit la ele putin socata si le intreb:
-Cum de ne-ai gasit? Si ce cautati voi patru aici?
-Pai, dupa miros evident! spune Ella.
-Si noi suntem aici deoarece nu stiam unde sunteti! zice Dorinda.
-Inca nu am inteles ceva... Ne-ai gasit dupa miros? intreba Bella putin dedumerita.
-Astia doi, Emmett si Edward ne-au transformat, spune Luna.
In acel moment au si Bella ramanem socate. Ca corpul nostru sa acceapt evninul a durat vreu 2-3 zile. Ata dureaza in mod normal. Cum de corpul lor l-a acceatat ata de repede?
-In mod normal ar fi durat cateva zile, spun eu.
-Asta ne-au spus si baietii, zice Mia.
Mai vorbim putin dupa care mergem sa le invatam pe celelalte cum sa vaneze. A durat ceva dar a meritat. Se descurcau de minune. Mai ales Ella. Stiam ca ea are ceva aparte, doar ca nu stiam ce. Cans terminam "lectiile" ne intoarcem la vila sa ii intrebam pe baieti mai mult despre vampiri.
Odata ajunse acolo ii cautam pe baieti dar ei nu sunt acasa. Ne uitam prin toate camerele si ne intoarcem in sufrageria. Eu ajung prima si acolo ii ved pe baieti care se uitau la un film.
-Salutare Rose! Ce mai faci? ma intreaba Emmett.
-Celelalte unde sunt? intreaba Edward.
-Eu is bine si celelalte vin imediat, spun eu.
Imediat ce spun asta felete apar in sufragerie. Edward se duca tinta la Bella si o saruta. Ma uit in jur dupa Paul si nu il vad. Creau sa il intreb unde e dar, Luna mi-o ia inainte:
-Si Paul unde e?
-Pai el vine imediat...
Si in secunda aceea cineva sparge usa casei cu o bomba. Peste tot era mult fum dar pot sa deslusesc siluata. Mai bile spus siluatele. Ea o fata si un baiat. Fta era blonda, cu par drapt si ochi albastri iar baiatul avea parul brunet cu breton si ochi negri. Acesta se apropie de mine si imi spune usor:
-Te-am avertizat...
Atunci se duce spre Bella si Dorinda care erau lesinate pe podea. Ma uit cu dispret la el si vreau sa il omor. Ma ridi incet ca el sa nu ma auda. Ma duc in spatele lui, dar cand sa il lovesc, vine fata si imi da un picior in stomac. Cad pe jos si imi dau seama cine e. Tipa aceea era Madalina...
-Ce mai vrei acum? intreb eu nervoasa.
-Sa te omor pe tine si pe Bella, doar atat.
-Nu o sa reusesti niciodata!
-Si ma rog, de ce?
-De asta! Luna, Mia, Ella!!! Acum!!!
Din fumul gros care ne inconjura, au venit tre fete care o lovit-o pe Madalina drept in fata si atunci a inceput sa spuipe sange.
-Bravo fetelor! le spun eu. Voi aveti grija de Mada si eu ma duc sa le ajut pe Bella si Dorinda.
Ma duc imediat spre acel tip care scotea din ghipzdan un cutit si un pistol. Ma furisez in spatele lui si il lovesc tare intre picioare. Cade pe jos cu un tipat scurt apoi din nean apare Paul. Ma intreaba daca sunt bine ii spun ca da si el il ia la bataie pe cel care a vrut sa o omoare pe Bella. Dupa cateva minute se trezesc Dorinda si Bella care incep si ele sa il i-a la bataie pe tip. Eu ma pun pejos ca sa ma odihnesc si atunci il vad pe Paul cum il omoara peacel tip. Putin ma dezgusta asta dar ma pot ridica si ma uit dupa Madalina. Este pe jos si incearca sa se apere de loviturile Ellei si ale Lunei. Pe Mia nu o vedeam asa ca m-am gandit sa o caut. Dupa o vreme o gasesc...
Eu :SP: si sper sa va placa si aceasta parte si scuze daca e prea mult dialog!
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Inainte si dupa transformare - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Aug 27, 2014 2:22 pm

O.M.G! Iti iubesc povestea si astept :SN: 
PS: :SB:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inainte si dupa transformare - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 8 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Inainte si dupa transformare
Sus 
Pagina 8 din 8
 Subiecte similare
-
» Scheletii vin dupa noi
» Poveste de la bunicul cu o zi inainte sa moara
» Dupa fapta... si rasplata!
» Avid dupa putere
» Iubire dupa moarte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: