Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Inainte si dupa transformare

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Inainte si dupa transformare - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Iul 26, 2014 11:17 pm

Pune next e super tare povestea!
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Inainte si dupa transformare - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Iul 27, 2014 5:24 pm

Mai bagi :SN:
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Inainte si dupa transformare - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Iul 27, 2014 6:45 pm

Il bag mai incolo, sau maine
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Inainte si dupa transformare - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Iul 27, 2014 8:35 pm

Bagal acum
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Inainte si dupa transformare - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Iul 27, 2014 8:40 pm

Acum nu pot ca merg undeva dar il pun mai pe seara sau maine dimineata
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Inainte si dupa transformare - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Iul 27, 2014 8:45 pm

Dupa ce te intorci bagi imediat
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Inainte si dupa transformare - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Iul 28, 2014 10:07 am

NEXT ati vrut, NEXT va dau:  
   Dupa ce ajungem la mal ne punem pe iarba si stam acolo timp de 30 de minute, ca sa ne uscam. Cand au trecut acele 30 de minute, ne-am urcat toate in masina Ellei. Drumul spre casa a durat cam o ora, deci eu, Bella, Mia, Luna si Dorinda am putut dormi putin, foerte putin...
   Odata ajunse acasa, toate am facut un dus si ne-am bagat in pat. Ostenite cum eram de la inot, saritura si de la fantoma, am adormit repede si ma simteam ca si cum as fi stat pe matase. Dupa vreo 10 minute am un vis despre coraziera.
  *In vis*
    ,, Eu, Bella, Mia, Luna si Dorinda mergeam spre vasul de croaziera. Cand ajungem, 6 domni au venit sa ne ia bagajele si sa ne arate camera unde o sa stam. Ajungem la camera, ne uitam inauntru si ne minunam de cum arata camera. Mai bine spus era un apartament urias, cu 3 paturi de cate doua persoane, tot 3 bai foarte curate si fromoase,  doua ferestre mari la care daca te uitai prin ele vedeai marea, culoarea peretilor era un roz deschis superb, tavanul era foarte deosebit deoarece ziua era albastru deschis cu un fel de bec care era soarele si noaptea era albastru inchis, cu luna si stele.
      Acum ne alegem paturile. Eu si Bella intr-un pat, Ella si Dorinda in altul iar Mia Luna in ultimul. Dupa care facem toate cate un dus si ne luam costume de baie pentru a merge la piscina de la vas. Toate il aveam din doua bucati dar normal pe  culori si modele diferite. Eu il aveam albastru de Caraibe superb, Bella pe un turcoaz parca facut din diamante, Luna unul auriu ca aurul, Mia unul care avea culoarea unui rubin rosu, Ella unul verde ca smaraldul iar Dorinda unul portocaliu ca focul. Ne mai luam toate balerini albi sau negri, cate o palarie de plaja, cate un prosop si o geanta cu ce mai vor ele.
    Cand ajungem acolo avem parte de o surpriza placuta. Piscina era aproape goala. Mai erau 3 baieti si 2 fete si bine inteles un salvamar, baiat. Ella, Dorinda, Mia si Luna si-au ales locul in functie de soare dar eu si Bella ne-am ales locurile care erau la distante egale de baie si bar. Ne dam cu crema solara dupa care ne intindem pe sezloange. Nici 5 minute nu trec ca si se pun 2 baieti in fata noastra. Can o fac le spun:
    -Scuzatima! Noi incercam sa ne bronzam iar voi ne luati diin soare asa ca valea acum!
    -Usor fitosico! Ne dam dor daca iesiti cu noi la o intalnire! spune unul dintre ei.
    -Nu ii spui tu ,,fitosico’’ pritenei mele, ai inteles? Daca nu, ti-o iei, rau de tot! striga Bella la acel baiat.
    -Nu mai latra nici tu cateluso! Deci... Vreti sa iesiti la o intalnire cu noi sau nu? intreba celalalt baiat.
    -Tu chiar esti prost, nu? intreb eu nepasatoare. Si sa nu imi mai faci in veci prietena caine! Ai inteles?
    -Deci, nu vreti? intreba acelasi baiat.
    La aceasa intrebare eu si Bella ne uitam una la alta si ni se putea citi in oochi: ,,Ce prosti sunt astia 2 nu?’’. Dupa care Bella si cu mine ne ridicam si spune sau mai bine zis strigam in cor:
    -NORMAL CA NU IESIM CU VOI LA O INTALNIRE!!!
   Dupa care ii impingem in piscina sa cada si ne puna inapoi sa ne bronzam. Stam noi frumos cam doua ore cand imi vine chef de o balaceala. Le intreb si pe celalte daca vor, ele spun ca da si sarim toate odata in apa. Inotam timp de juma de ora si auzim un tipat. Vine de la Ella. Ne uitam in directia ei si vedem ca restul de oameni sunt zombie! In secunda unu iasim din apa mai repede ca gandul si ne indreptam spre camera noastra. Odata ce intram acolo inchidem usa si punem lacatul. Apar zombi. Bat in usa de zici ca au bate in loc de maini. Dupa 2 minute auzim niste impuscaturi, si un domn care spunand ca zombi sunt din nou morti. Ne tragem sufletele si ne ducem sa facem cate un dus. Dupa ce termi dusul, ma imbrac cu tenesi negri cu platforma, blugi sramti negri, un maiou albastru si o jacheta neagra cu talie inalta. Dupa ce termin vad ca si celelalte sunt imbracate similar.
    Iesim din camera si dupa 5 minute aud 4 impuscaturi. Ma intorc speriata si si vad cel mai oribil lucru cu putinta. Pe Ella, Dorinda, Mia si Luna moarte pe jos intr-o balta de sange. Cand vad asta ma cuprinde o furie enorma si gandul imi sta numai la acel barbat. Atunci se intampla ceva ciudat. Omul care a tras este impulcat de 7 gloante dela cei din spatele lui. In acea clipa Bella ma trage de mana si incepem sa alergem. In fata noastra sunt zombi si in spatele nostru sunt criminali cu pusti. Nu stiu ce sa fac. Daca o protejez pe Bella, eu mor si ea va muri oricum dar, daca nu o fac ea moare si eu ma sinucid. Orice alegeam, tot muream.
   Mi-am venit la reailtate. Eu si Bella eram fata in fata cu moartea. Nu intelegeam dece nu se aude nici o pusca si nici un zombi nu se misca. Singurele zgomoe care se auzeau erau respiratiiela mele si ale Bellei, cand deodata poc! Aunci bella cade pe jos si ultimele ei cuvinte sunt:
   -Rosalie, tu esti cel mai frumos si mai bun lucru care m-i s-a intamplat vreodata...
   Atunci ea moare si odata cu ea se duce si inima mea. Cad in genunchi langa trupl neinsufletit al Bellei si incep sa plang. Apoi spun:
   -De ce ai luat-o pe ea si nu pe mine? De ce? Ea ce a facut... ’’
   Atunci visul se termina si aud o voce care striga:
   -Rose, Rose!!! Trezestzte!!! A fost doar un vis!!!
   Dupa ce ma trezesc dea binelea vand ca este Bella pe patul meu. Cand o vad sar la gatul ei si o imbratisej. Ea ma imbratiseaza la randul ei si ma intreaba:
   -Rose, ce ai patit? Dormeam si am auzit un urlet. Am ajuns in camera ta iar tu erai transpirata toata si plangeai. Acum, calmeazate si spunemi tot ce s-a intamplat.
    Eu ii spun tot visul. Cand termin ma ia si mai tare in brate, imi spune ca totul va fi bine, sa fac o baie si cand termin sa vin jos ca ea imi pregateste o surpriza. Apoi ea pleaca si ma lasa sa fac baia. Cand termin ma imbrac cu o rochie rosie fara bretele si cu balerini negri. Cobor la Bella si vad doua lucruri. Unu, ea a pregatit un pranz foarte dragut si...
  Eu :SP: si sper sa va placa!
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Inainte si dupa transformare - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Iul 28, 2014 11:29 am

Oooo... Mai bine pe mine. Te pwp ca esti asa draguta si astept un :SN:
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Inainte si dupa transformare - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Iul 28, 2014 12:08 pm

Ba-i baieti, va lauati de fete, mama sa vezi ce bataie le dau cand ii prind. HAI CU :SN: :SN: :SN: :SN: :SD: :SL: 
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Inainte si dupa transformare - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Iul 28, 2014 1:26 pm

Pune next si ce eu impuscata si moarta!? Lasa ca ma fac stafie si ii bantui
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inainte si dupa transformare - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Inainte si dupa transformare
Sus 
Pagina 4 din 8
 Subiecte similare
-
» El ma trage inainte ,tu ma vrei inapoi !
» Poveste de la bunicul cu o zi inainte sa moara
» Dupa fapta... si rasplata!
» Avid dupa putere
» Scheletii vin dupa noi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: