Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Inainte si dupa transformare

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 24
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Inainte si dupa transformare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 3:16 pm

Hai cu NEXT!!! Si vreau si eu ma bagi mai incolo asa ai zis
Nume: Paul
Varsta: 18
Descriere fizica: 1.70 , par negru lung care imi acopera un ochi , ochi verzi ca smaraldu , pielea alba , Inbracat Intr-o camasa eleganta cu blugi cu un albastru mai inchis si pantofi negri
Descriere Morala: Iubaret , bun cu prieteni lui , suparacios , Amuzant , Glumet , Enervat , si nu dau inapoi venind vorba e o bataie pentru a imi aparea prieteni dragi , uras Mincinosii si Tradatorii
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Inainte si dupa transformare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 3:28 pm

Da Paul te bag si pe tine mai incolo, acum mai astept o fata!
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 24
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Inainte si dupa transformare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 4:01 pm

K ms povestea ta este awsome xD
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Inainte si dupa transformare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 4:54 pm

Dorinda
16 ani
Inainte si dupa transformare - Pagina 2 Delia-Ombre-Hair
rea incapatanata buna matura prietena buna loiala etc..
pantaloni negri de piele camasa transparenta din in topit adidasi negri cu tinte si plastforma si  jacheta din piele cu talie inalta.
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Inainte si dupa transformare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 4:57 pm

Frica: de inaltimi paianjeni serpi etc...
P.S Pune next!
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Inainte si dupa transformare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 3:08 pm

Vad ca am toate fetele deci, scriu acum povestea dar o postez mai incolo, ca tre sa merg in parc.  Very Happy 
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Inainte si dupa transformare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 5:12 pm

  Se pare ca stafia era tot acolo dar, nu sarea. Se pare ca ii este frica sau era oarecum alergic.
 Cum ne uitam noi la stafie auzim o masina. Masina parcheaza in fata terasei. De acolo iese o fata de 17 ani, cu par roz, ochii albastrii si piele palida. Fata era imbracata cu un maieu turcoaz, o pereche de jeans albi, tenisi turcoaz cu plarforma si jaketa alba. A iesi din masina in pasi mici de dans pentru ca asculta muzica. Cumva ea nu a vazut ospatarul decapitat si a trecut normal de el. Apoi cand s-a apropiat de balustrada a fazut stafia. Fata avea o fata de parca nu era speriata dar si ii venea sa urle. Noi vedeam ca nu stie ce sa faca asa ca am strigat la ea:
 -Sari fata in apa!!!!!
 Ea si- dat seama ca vocea venea di lac si nu a asteptat sa ii spunem asta a doua oara. Cand a vrut sa sara, stafia a prins-o de picior. Ea s-a zbatut sa scape dar, s-a ales cu o rana urata la picior. Can a ajuns in apa a cazut la fund fiind lovita la picioe. Eu si Bella am sarit imediat sa o ajutam. Am luat-o din apa ai am dus-o la mal. Fata aceea are apa in gura asa ca trebuie sa ii acordam primul ajutor. Bella care facuse cursuri de asa ceva a facut-o. Cand fata si-a revenit a spus:
 -Mersi ca mati salvat. Numele meu este Ella si mai este chestia aia acolo, pe terasa?
  Bella se uita in directia aia si ii raspunde:
 -Nu mai este. A plecat, slava cerului...
  Dupa care o mai intrebam chestii despre ia si din ce ne spune noi ne dam seama ca ea este buna, amuzanta, fidela, uneori face fite si e rea, este secretuasa, mai timida, nebunatica cand e vorba de prieteni, draguta si romantica. Ea ne spune ca a avut o prietena dar, aceasta a muri omorata de un de un caine turbat si ca de atunci frica ei este sa isi piarda prieteni si sa ramana singura.
  Ne place sa vorbim cu ea. Vedem ca avem si multe lucruri in comun ca familia careia nu ii pasa decat de fratele ei de un an Mariu, ne place la toate sportul si sa mergem la cumparaturi. Apoi noi o intrebam daca nu ar vrea sa cumparam o casa in care sa ne mutam toate trei, ca oricum toate trei eram bogate si Ella are 17 ani deci aveam voie. Ne-am pus deacord ce asta facem si ca Ella cauta o casa mare si frumoasa pentru noi. Inainte sa incepe se caute le spune parintilor sai ce asta vrea sa faca. Acestia ii dau banii de care are nevoie plus bani ca sa ii ajunga sase luni de acum incolo si asa facem si eu si Bella.
  Ne ia o zi sa ne impachetam lucrurile si o zi sa gaseasca  Ella o casa. In a treia zi mergem acolo si ne minunam de cat de mare si frumoasa este. Casa ere trei bai, duoa bucatarii, patru sufragerii, sapte dormitoare, o camera mare cu jucarii de catei si o curte superba.
  Dupa ce despachetammergem intr-un restaurant elegant deci toate ne punem rochii. Toate avem pantofi cu toc negrii si rochii stramte pana in pamant doar ca rochia mea este rosie, a Bellei este turcoaz si a Ellei este roz.
  Eu, Ella si Bella ne urcam in masina. Ajunfem acolo in cinci minute. Intram in cladire si avem parte de o surpriza oribila. Peste tot era...
  Scuze ca e scurt si nu pre este de groaza,dar tre sa ma grabesc. Oricum :SP: si sper sa va placa si scuze pt greseli. Apropo, celelalte fete vor aparea pe parcurs.
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Inainte si dupa transformare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 5:31 pm

Pune next!
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Inainte si dupa transformare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 6:26 pm

Baga :SN:
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 24
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Inainte si dupa transformare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 8:34 pm

Hai cu next. Cand apar si eu Laughing)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inainte si dupa transformare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Inainte si dupa transformare   Inainte si dupa transformare - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Inainte si dupa transformare
Sus 
Pagina 2 din 8
 Subiecte similare
-
» Scheletii vin dupa noi
» El ma trage inainte ,tu ma vrei inapoi !
» Poveste de la bunicul cu o zi inainte sa moara
» ATENTIE! Citeste asta inainte de a posta o poveste cu membri forumului
» "Viata dupa"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: