Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Unirea celor 3 Pacate

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
avatar



Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 4:55 pm

:shock: Doamne, Ana.. Ai evoluat incredibil! Nici nu stiu ce sa-ti spun... Descrierea este extraordianara, dialogul bine pus la punct, imaginatia. Nici nu cred ca e nevoie sa zic ceva de imaginatia ta. Esti incredibila! :SB:  :SB:  :SB:  :SB:  :SB:  :SB:  Si baga  :SN:  :SN:  :SN:  :SN:  :SN:  :SN:  :SN:  :SN:  :SN:  cat de repede! :heart:  :heart: 
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 5:09 pm

Wow ce tare, imi plac foarte mult puterile din poveste. Este genial ai evoluat extrem de mult. Hai cu Nextul este SUPER-EXTRA-MEGA-TARE!!!
Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 9:51 pm

Foarte tare Ana, bravo captivanta povestea Razz  :SN:  :SN:  :SL: 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Apr 24, 2014 6:59 pm

Oare cum ar fi dacă s-ar face un Anime după povestea ta ? 0.o Le-ar sparge pe celălalte Laughing
Sus In jos
Anna
Veteran
Veteran
Anna

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 181
Data de inscriere : 27/07/2013
Varsta : 24
Localizare : In spatele tau :P

Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Apr 24, 2014 7:06 pm

Cu ghearele lui dure ca metalul zgarie podeaua.Un sunet asurzitor se aude in intreaga camera.Imi intorc privirea catre Scath si Xenovia care stateau si se uitau la Alessia.In fata demonului apar doua mingi de foc.Amandoua se indreapta spre Alessia cu o viteza mare.
Alessia:Lumi paralele
Cele doua mingi de foc intra prin portalurile create de Alessia,aparand in spatele demonului.Acestea se ciocnesc de solzii rezistibili a acestuia.Nici o zgarietura.Scath ii face semn Xenoviei sa o atace pe Amy care avea garda jos.
Xenovia:Exalibur:Durandal...esti a mea ..
Amy:Invoc creatura mitica Nekomata:Senri ridica.
In fata Xenoviei apare o silueta feminina cu un par blond,avea niste ochi verzi scanteiosi,o pereche de urechi de pisica,imbracata intr-o tinuta verde si cu o pereche de gheare.Alearga spre Xenovia.Incercand sa se apere Senri mergea pe sabia Xenoviei aplicandu-i o zgarietura pe brate si izbind-o de perete.
Senri:Tu esti manuitoarea sabiei sfante.Nu pari asa de puternica precum am auzit.
Xenovia statea la pamant ascultand vorbele.Intre timp Scath incerca sa anuleze cercul magic , iar Alessia purta o lupta pe viata si pe moarte cu marionetele lui Amy.Se auzea un zgomot.Scath a reusit sa anuleze cercul .Alerg grabita spre Xenovia şi o ajut sa se ridice . Alearga spre Senri aplicand o lovitura puternica in abdomen.Vazand ca Xenovia se descurca am fugit spre Alessia.Aceasta era ranita grav.Demonul isi pregatea ultima lovitura pentru a o ucide pe Alessia.
Anna:Armura de adamantine
Am reusit sa ii opresc atacul demonului dar i se putea citi ura pe fata lui pentru ca am facut asta.Intinde mana inspre mine si ma izbeste de perete.Armura de pe mine dispare si imi apar hainele obisnuite.Il vad cum se apropie de Alessia.Acesta o ridica in sus si in mana sa stanga ii apare o sulita.Alessia se uita la mine plangand.
Alessia:Imi pare rau Anna.Minute luminoase plus infinite sfere.
Demonul disparuse.Alessia cade la pamant nedand nici un semn de viata.Ma uit la Xenovia care se descurca foarte bine in lupta.Acea creatura disparu si in locul ei aparura o multime de demoni.O vad pe Scath ca se aventura si ea in lupta iar Amy avea aceasi expresie neutra.Ma enerva când o vedeam ..
Anna:Armura Vitezei:Ghiare sonice
Intr-o secunda jumatate din demoni fusesera distrusi.Scath se descurca la fel de bine ca si Xenvoia.Am distrusi monstrii.Ne apropiem de Amy care era slabita.
Thanatos:DE AJUNS! Va lasam prietenii liberi.Dar nu uitati nu vom uita ce ati facut.
Toti disparusera intr-o lumina neagra.Alerg spre Adry si o prind sa nu cada.Aceasta la fel ca toti ceilalti era inconstienta.Urcam inapoi sus si ii ducem pe toti la cabinetul medical.Dupa 3 zile se trezeste Adry tresarind.
Adry:Unde sunt?Am fost atacata si..si am vorbit cu Anna in mintea ei si am fost prinsa de consiliu si..
Anna:Calmeazate Adry.Totul s-a terminat.Odihneste inca putin.
O vad ca incearca sa se ridice din pat si sa mearga in sufragerie.
Anna:Adry intoarcete inapoi si odihnestete.
Adry:Ma simt bine,linisteste-te.
Ajungem jos in sufragerie unde era Alex si noile noastre recrute Scath si Xenovia.Acestea stateau si povesteau cu el .Cele doua fac cunostinta si cu Adry.Eu ma intorc inapoi la cabinetul medical sa vad cum se simt ceilalti.Toti dormeau.Ma duc langa Alessia care nu mai vrea sa se trezeasca.Pe mana ei apar cifrele:12 si 30.Aceasta tresare repede si se ridica inspre mine.
Alessia:Ha?Ce caut aici?
Anna:Te-am adus aici ca sa te refaci.Erai ranita.Si a da,ce sunt cu numerele alea pe mana ta?
Alessia:Nu inseamna nimic stai linistita.Eu merg jos in sufragerie.
Alessia ascunde ce inseamna numerele acelea.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Apr 24, 2014 7:14 pm

Pentru un moment am crezut că Alessia este moartă. Anna , te descurci foarte bine la descrierea unor personaje . Sincer eu nu pot Sad . Mă tot încurc pe la trăsături şi îmbrăcăminte dar văd că tu DELOC ! Şi deasta ai toate aprecierile mele . :SN: 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Apr 24, 2014 7:17 pm

:shock: Ce inseamna numerele alea? 0.0  :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: ca vreau sa aflu 0.0 Razz
Sus In jos
Adrii.
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Adrii.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 348
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 21
Localizare : Deva.

Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Apr 24, 2014 7:57 pm

I nun ! S-o trezit frumoasa adormita dupa tri zile Rolling on the floor. Imi place , Next Razz
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Apr 24, 2014 9:46 pm

Incredibil, este incredibil. Ador povestea este captivanta. Hai cu Next-ul este SUPER-EXTRA-MEGA-TARE!!!
Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Apr 25, 2014 6:43 pm

Ce inseamna numerele??? Ce ce ce? De ce Alessia lacunde semnificatia lor?  :SN: :SN: :SL: 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 6 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Unirea celor 3 Pacate
Sus 
Pagina 6 din 7
 Subiecte similare
-
» ♥Moartea Celor 5♥
» Povestea celor 5
» ~Intoarecerea celor 5
» Reintoarcerea celor 4
» Legenda celor 4 elemente

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: