Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Unirea celor 3 Pacate

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Apr 08, 2014 9:10 pm

Vad ca tu Ana nu te-ai bucurat prea tare cand l-ai vazut pe Night Laughing)
El si Traian chiar asa repede sa ne tradezi? Asa faci da?...
 :SN: :SD: 
Sus In jos
Ale
Spammer
Spammer
Ale

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 532
Data de inscriere : 27/10/2013
Varsta : 23
Localizare : In patutul meu cald si moale de unde nu ma va putea lua NIMENI O.O

Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Apr 09, 2014 7:39 pm

:SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: :SL: :SL: :SL: :SB: :SB: :S+: :S+: :S+: :S+: 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Apr 09, 2014 8:04 pm

Deştep Night ! 0.0 .
Anna , ai evoluat nu glumă . Înainte am citit şi Academia Vampirilor , prima parte .
Doar ceva am de spus : Next .
Sus In jos
Adrii.
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Adrii.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 348
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 21
Localizare : Deva.

Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Apr 11, 2014 9:26 am

Bravo Anna ! Razz Esti uluitoare ! Te felicit ! Ai un talent care asteapta sa fie descoperit si il descoperi cu fiecare next pus Razz Eu vreau sa vad tot talentul asa ca :SN: Razz
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Apr 11, 2014 1:34 pm

:SN: :SN: :SD:  Astept sa vad eu ce mai fac :!:  :SN: 
Sus In jos
Anna
Veteran
Veteran
Anna

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 181
Data de inscriere : 27/07/2013
Varsta : 24
Localizare : In spatele tau :P

Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Apr 11, 2014 5:32 pm

Andi observa ca se apropie cineva.Pe gaura grotei intra Neon.Andi ramase gura casca cand il vazu pe Night ca intra dupa Neon.Andi simtea o stare de sete de razbunare.Se uita la Night lung ochindul din priviri.Se ridica si se indreapta spre Night.Ajunge in fata lui si se uita Neon care ii face semn sa ia inapoi loc.
Andi:Ce cauta el aici?
Neon:Ni se alatura,Andi.Avem nevoie de el.
Night:Neon,Andi este controlata de tine?
Neon:Nu.Night sti de ce te-am chemat de partea mea?Pentru ca am nevoie de ajutorul tau pentru profetia Unirii celor 3 Pacate.Nu vei fi ca Andi.Vei avea control asupra mintii tale si a deciziilor pe care le vei lua.
Night se gandea cum sa o salveze pe Andi,despre ce profetie vorbea Neon si de ce avea Neon nevoie de el.
Intre timp noi discutam in casa despre Night.Ne spuneam concluzia fiecare despre cum a inviat.
Alessia:Eu cred ca Neon la inviat.Daca la luat de partea sa binenteles ca el la inviat pentru ca are nevoie de ajutorul sau.Dar pentru ce oare?
Ale:Nu uitati ca puterile lui Night inca sunt necunoscute.
Anna:Cineva din incaperea aceasta stie despre puterile lui.Alex!Te rog vorbeste-ne despre ce vorbeai cu Night in hol.
Alex:Nu pot.I-am promis.
Adry:Alex,nu ma intereseaza ce ai promis vorbeste-ne in momentul asta.Crezi ca avem tot timpul la dispozitie?Victor si Bianca sunt dati disparuti si trebuie sa ii gasim deci vorbeste.
Alex:Bine.Night nu e cea ce pare.Acel trup nu e al sau.
Anna:Cum adica nu e al sau?
Alex:Lasa-ma sa continui te rog.Deci trupul nu e al sau.Night e un suflet parasit care cauta trupuri si le poseda.Insa el are o putere uriasa.Neon l-a chemat de partea sa pentru ca are nevoie de ajutorul lui pentru profetie.
Adry:Ce profetie?
Alex:Unirea celor 3 Pacate.Aceste pacate sunt:Neon-Frica,Andi-Haosul si Victor-Intunericul.Unirea a acestor 3 pacate este sfarsitul lumii.
Alessia:In legatura cu Victor si Bia,lasati pe mine.
Alessia iesi din sufragerie si se indrepta spre camera unde i duse femeia aceia adica la consiliul casei.Aceasta isi folosi puterile pentru a intra inauntru.Se uita imprejur.Nimeni.Vede o usa si se indreapta spre ea.O deschide usor si intra inautru.Merge pe holul intunecat pana da peste alta usa.O deschide si pe acesta si inauntru ii gasete pe Victor si Bia.Acestia doi erau prinsi in catuse cu o multime de zgarieturi.Alessia ii dezleaga incet si creaza un portal al timpului.Un gardian intra pe use.Acesta o vede pe Alessia cu cei doi si o ataca.Pana se apropie gardianul,cei 3 trec prin portal si ajung pe hol.Toti auzim o sirena.Alessia se grabeste sa intre in sufragerie.
Alessia:V-am spus ca ii salvez eu,dar avem probleme.
Adry:Stiu.Imi iau raspunderea asupra mea.
Pe usa intra 3 siluete cu gluga in cap.Doua siluete erau de femei si una era de barbat.Toate isi dau jos gluga.
Bia:Ea..ea este.
Toti se uitau la silueta spre care Bia arata cu degetul.Era silueta fara fata care o ataca-se pe Bia.Din spatele ei apare femeia aceia cu parul acela negru ondulat.
Adry:Stimate consiliu imi iau toata raspunderea asupra mea.
Femeia:Nu se poate.O luam pe fata aceia.
Femeia arata spre Alessia.Doua siluete o luara de maini.
Adry:Impietrire
Cele doua siluete erau impietrite.
Femeia:Ce inseamna asta?Domnisoara Adry ne tradezi?
Adry:Cat timp e la mijloc cineva drag mie raspunsul este da.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Apr 11, 2014 5:43 pm

hododo :3  :SN:  :SN: Ce ganduri or fi avut astia cu mine, ei? o.o Ba, da' numa' perversi mai gasesti in ziua de azi :evil:  :lol!:  :SN:  :SN: 
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Apr 11, 2014 5:44 pm

Foarte tare Anna Razz Imi place devine interesant, astept Next-ul ca este SUPER-EXTRA-MEGA-TARE!! Very Happy Si sunt obisnuit sa fiu o fantoma sau spirit nui bai. Laughing))
Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Apr 11, 2014 5:58 pm

Asa deci ne tradeaza sforaila...nu e frumos Night...
 :SN: :SN: :SD: 
Sus In jos
Adrii.
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Adrii.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 348
Data de inscriere : 11/12/2013
Varsta : 21
Localizare : Deva.

Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Apr 11, 2014 6:13 pm

Ah , minunat .. Adry isi ia raspunderea asupra ei .
Oare ce se va intampla ?
Cine va castiga ?
Oare Night o va salva pe Andi ?
La aceste intrebari , raspunsul se afla in Next . Asa ca mai repede cu Next-ul Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Unirea celor 3 Pacate   Unirea celor 3 Pacate - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Unirea celor 3 Pacate
Sus 
Pagina 4 din 7
 Subiecte similare
-
» Reintoarcerea celor 4
» ♥Moartea Celor 5♥
» Povestea celor 5
» ~Intoarecerea celor 5
» Legenda celor 4 elemente

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: