Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 O casatorie ciudata

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
yukikuran
Avansat
Avansat
yukikuran

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/08/2013
Varsta : 26
Localizare : nicaieri

O casatorie ciudata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 28, 2013 8:52 pm

Cand am deschis usa...dincolo de ea...in acea camera era..Alex...Doamne, in sfarsit l-am gasit! Cad in genunchi si incep sa plang...dupa cateva clipe ma ridic si ma uit inspre masa pe care era legat Alex. Incep sa ma indrept spre ea si in cateva secunde ma aflu langa el...avea ochii inchisi...cusuti...si ceea ce mi se parea mie si mai groaznic era faptul ca....avea pana si gura cusuta si era plin de sange...m-am mai uitat la el sa vad ce iau mai facut acei monstri...avea o mare parte din par smulsa..avea un fel de semn satanic facut cu fierul incins pe piept...imi dau seama dupa faptul ca rana inca mai sangereaza si e inca destul de calda...imi dau lacrimile...e prea mult..nu merita sa pateasca asta...nu din cauza mea..nu...incep sa plang in hohote...incerc sa-mi mut privirea de la acea priveliste cu Alex care arata atat de groaznic, insa observ ca nu-mi pot muta privirea...de parca as fi paralizata...nu pot..nu mai pot sa-l privesc in starea asta...incerc sa-mi inchid ochii dar nici macar asta nu pot face...se pare ca sunt obligata sa-l vad asa...sa sufar si sa ma prapadesc de durere...stau cateva clipe bune si plang incontinu....Vad..sau mai bine zis mi se pare ca in acea camera incepe sa se faca din ce in ce mai frig..in fine de fapt voiam sa zic ca mi se pare ca Alex vrea sa deschida ochii, insa nu poate din cauza ca sunt cusuti..peste cateva secunde vad ca acele ate care ii tineau ochii inchisi se rup, iar Alex deschide ochii insangerati si se uita direct la mine..ma inspaimanta privirea lui, nu stiu sigur de ce..pare ceva ciudat..schimbat la el, insa nu pot zice exact ce...privirea lui ma ingheata, ma goleste de viata...ma omoara incet incet cu acea privire a lui...n-o pot evita...incearca sa deschida acum si gura..incepe sa-i curga din ce in ce mai mult sange din cauza ca atele incepeau sa cedeze..in cele din urma s-au rupt. Vad ca pe fata lui apare un zambet si incearca sa ridice mana sa ma mangaie pe fata cred eu asa ca ma grabesc sa-l dezleg. Ma apropii de el pentru a-i fi mai usor sa ajunga la mine si-l pup mai intai pe frunte, apoi raman aplecata aproape de el...desi mi-e foarte greu sa fac asta..insa simt..stiu ca are nevoie de mine acum si trebuie sa-i stau alaturi..cum am si promis in fata lui Dumnezeu cand ne-am luat. Cateva secunde niciunul dintre noi doi nu a facut nicio miscare pana cand Alex a incercat din nou sa ma atinga cu mana lui pe fata..si-a apropiat-o usor de obrazul meu..avea mana rece ca gheata si plina de sange...observ ca incet incet isi duce mana spre parul meu...pentru inceput ma mangaia usor pe crestetul capului, dar la un moment dat ma apucat tare de par si a inceput sa ma traga de el..mi-au dat lacrimile..observ ca acel zambet blang pe care il avea pe fata pana acum disparuse complet..nu mai era nici urma de el..si cand ma tinea strans de par imi zise:
-Iti place? Din cauza ta, tarfa..monstrule...
Eu ma uit la el ingrozita..
-Da..am aflat secretul tau intunecat pe care mi l-ai ascuns cu atata inversunare..din cauza ca nu mi-ai zis de el...ca nu m-ai avertizat in legatura cu tine, eu am ajuns in starea asta...am fost omorat prin chinuri groaznice si apoi sufletul meu a fost rechemat si legat pe acest pamant in acest corp care ma face sa indur chinuri groaznice...si numai din vina ta..numai pentru ca am vrut sa te protejez si te-am iubit ca un prost in timp ce tu...in timp ce tu..tu ce-ai facut???? Ti-ai batut joc de mine si de sentimentele mele...nu ti-a fost mila...de fapt ce tot vorbesc aici?! Normal ca nu ti-a pasat de mine si nici mila nu ti-a fost pentru ca tu un monstru...habar n-ai ce inseamna ala un sentiment..dragostea si mila...pentu tine toate astea sunt straine...
-Te rog inceteaza...nu mai pot..te rog..te implor..inceteaza....incep sa plang in hohote..
-Ce sa incetez?! Ce nu mai poti si ce ma rogi...ma implori?! Tu nu ai niciun drept sa zici ca nu mai poti..eu sunt cel care sufera chinuri cumplite si sufera incontinuu...si stii de ce?????! Zi-mi!!! Stii de ce????!!!!! Raspunde odata!!!!
-Imi pare rau...nu stiu ce sa spun..chiar imi pare rau, dar nu e vina...incerc sa zic printre suspine...
-,,Imi pare rau"..ma imita...iti pare rau...si ce vrei sa fac eu cu aceste scuze?! Nu ma incalzesc deloc aceste scuze ale tale ..nu ma readuc la viata..sa stii..
-Cum adica? Esti viu..nu poti fi mort..tu esti viu..incep sa ma ingrozesc...
-Ba nu sunt viu...sunt mort..doar ti-am mai spus asta o data..hai, pune mana sa vezi ca nu mai am puls.
Imi da drumul la par si imi ia mana si mi-o duce la gatul lui pentru a-i verifica pulsul..care.....se pare ca nu exista...Imi iau mana imediat de pe gatul lui si incep sa tip cat ma tin plamanii...sunt socata..Alex care vorbeste cu mine...este de fapt mort...mort..nu, nu...nu se poate asa ceva...nu...incep sa tip si sa plang, dar eram asa de sleita de puteri incat am lesinat lovindu-ma cu capul de ceva tare...
Continuare la cateva comentarii ❤  ..sper ca va place povestea mea ❤ 


Ultima editare efectuata de catre yukikuran in Lun Sept 30, 2013 7:31 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



O casatorie ciudata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Sept 29, 2013 9:46 pm

Madalina...iti dau 2000 de € daca bagi next :suspect
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



O casatorie ciudata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Mai repede   O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 30, 2013 3:16 pm

Pune-o mai repede !! si ce este ea defapt ? :?: 
Sus In jos
marius_Cry
Membru
Membru
marius_Cry

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1
Data de inscriere : 30/09/2013

O casatorie ciudata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: :)   O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 30, 2013 7:08 pm

Next :SL: :SN: 
Sus In jos
yukikuran
Avansat
Avansat
yukikuran

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/08/2013
Varsta : 26
Localizare : nicaieri

O casatorie ciudata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 30, 2013 7:23 pm

ok..vrei si contu unde sa-mi pui cei 2000 de euro? Very Happy  si nu va spun ce este ea...veti afla pe parcursul povestii ❤ 
Sus In jos
yukikuran
Avansat
Avansat
yukikuran

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/08/2013
Varsta : 26
Localizare : nicaieri

O casatorie ciudata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 30, 2013 7:44 pm

inca un comentariu sau doua si pun next maine seara ❤ 
Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

O casatorie ciudata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 30, 2013 7:56 pm

Deci,baga :SN: Sper sa nu dureze mult! :SK: 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



O casatorie ciudata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 30, 2013 8:38 pm

Madalina am glumit,iti dau 5000000 de $ daca pui next Very Happy
Sus In jos
Dia424
Incepator
Incepator
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 44
Data de inscriere : 13/09/2013

O casatorie ciudata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 30, 2013 8:43 pm

:SL:  :SN:  :SB: 
Sus In jos
DianaDraguta
Incepator
Incepator
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 20
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 24
Localizare : Din Padure

O casatorie ciudata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Oct 04, 2013 3:30 pm

Esti foarte buna, chiar meriti aprecieri :SB:  :SB:  :SB:  :SB:  :SB:  :SB:  :SB:  :SL:  :SN:  :SSC: 
Sus In jos
Continut sponsorizat





O casatorie ciudata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 
O casatorie ciudata
Sus 
Pagina 5 din 15
 Subiecte similare
-
» Ciudata mea viata
» Saw o serie ciudata
» O Comanda Ciudata
» O viata ciudata
» Petrecerea ciudata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ :: Povești de top-
Mergi direct la: