Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 O casatorie ciudata

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
Diana1994
Avansat
Avansat
Diana1994

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 80
Data de inscriere : 15/08/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

O casatorie ciudata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Sept 18, 2013 3:19 pm

E superba Heart abia astept continuarea..si bafta la liceu Smile
Sus In jos
yukikuran
Avansat
Avansat
yukikuran

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/08/2013
Varsta : 26
Localizare : nicaieri

O casatorie ciudata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Sept 18, 2013 9:14 pm

ms ❤  o sa postez continuarea maine seara sau sambata cel tarziu ❤ 
Sus In jos
yukikuran
Avansat
Avansat
yukikuran

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/08/2013
Varsta : 26
Localizare : nicaieri

O casatorie ciudata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Sept 19, 2013 9:14 pm

Cand ma uit pe hol raman socata..peste tot unde imi intorceam privirea vedeam numai corpuri mutilate..erau asistente injunghiate apoi ochii le erau scosi si pusi in mana iar capul le era taiat pe jumatate...mai se vedeau si cativa medici mutilati pe alocuri, insa majoritatea erau asistente si doctorite. Nu puteam intelege ce se intamplase cat timp eu dormisem...doar nu aveau cum sa se intample toate astea fara sa aud eu nimic...sau sa simt miros de sange asta as fi simtit imediat. De fapt daca stau bine si ma gandesc aici miroase ca intr-un purgatoriu...nu este sange proaspat...Se auzeau niste tipete cand ma ascunsesem eu insa nu vad pe niciunde sange proaspat sau urme cum ca ar fi avut loc un macel aici. Nu vedeam niciun pacient..nici mort, dar nici viu, asta mi se parea si mai ciudat decat faptul ca tot mortii erau femei si barbati nu prea vedeai. Am inceput sa inspectez tot spitalul cu multa atentie...am facut in asa fel incat sa nu fac zgomot, ma miscam mai ceva ca o leoaica care-si pandeste prada. Eram atenta la tot ce se intampla in jurul meu. Nimic nu mi se parea ciudat...bine...ciudat insemnand altceva decat morti si sange. Aud un zgomot..ma indrept incet spre sursa sa vad ce se intampla, insa vad un ceas pe perete si mi se pare ca am vedenii..ceasul arata ora 14:32...imi astup gura cu mainile si ma las sa cad usor pe jos si izbucnesc in plans..nu-mi venea sa cred..ceasul arata 14:32..ceea ce insemna ca Alex se afla deja in cladire de cateva ore bune..oo nuuu....cred ca tipatul pe care-l auzisem era al lui...acel cineva care i-a ucis pe toti ceilalti il tortureaza...trebuia mai repede sa-l gasesc si sa-l salvez..nu se poate sa-l las sa scape..sper doar sa mai fie in viata cand ajung eu acolo...de fapt ce prostii tot aberez aici?! sigur va fi in viata...il voi salva...trebuie sa-l salvez...incep sa plang. De la atatea lacrimi abia mai vedeam pe unde mergeam si din cand in cand ma mai impiedicam de cate un cadavru si cadeam insa nu ma opream din drum si incercam sa-mi dau seama de unde se auzea acel tipat. Dupa un timp de cautari asidue am observat ca aveam 13 rani pe brate si picioare...si eu cazusem pe jos de 13 ori..in fine...imi bat capul mai tarziu cu aceste probleme minora..acum problema mea principala este gasirea lui Alex care devine din ce in ce mai grea..pentru ca am inceput sa aud doua tipete venind din parti ale spitalului total diferite...nu stiam unde sa ma duc..in cele din urma am decis sa ma duc in partea din care tipatul se auzea cel mai aproape de locul in care ma aflam eu.
Am mai mers cred ca inca vreo 250 de metri apoi am ajuns in dreptul unei usi din care se auzea acel tipat foarte puternic. Ma apropii prudent de usa si incep sa o deschid usor...cand deschis usa ma strecor inauntru si spre surpriza mea acolo nu se afla Alex ci doctorul care ma ingrijise..David..era plin de taieturi..sangera abundent si avea un ochi scos...era mai mult mort decat viu. Nu stiam ce sa fac...mi-era mila de el, voiam sa-i crut suferinta, dar dintr-odata deschise gura si printre suspine imi zise:
-Fugi! Te cauta si a jurat ca cine te ajuta va avea de suferit..eu nu am vrut sa ascult, meseria mea de medic e sa salvez vieti, nu sa le curm.... isi ia o gura de aer..si de aceea ma pedepsit pe mine si tot spitalul.
-Ce s-a intamplat? Unde este Alex? Stii ceva despre el? Te implor...spune-mi...si incep sa plang..
-Te rog...
-Ce este? Spune-mi..fac orice sa te ajut!
-Omoara-ma..curma-mi suferinta...
-Nu...nu pot face asta...nu....si incep sa plang si sa ma gandesc ce ar trebui sa fac, desi stiam ca nu este o solutie sa-l ucid.
Trec ore bune si doctorul nu mai scosese nici un cuvant....eu sunt din ce in ce mai slabita...pana la urma ma decid sa-i curm suferinta si-l omor. Ies din acea camera...ma simt mai bine un pic..desi nu cu mult. Incep sa aud din nou acel tipat...mi se pare ca este chiar vocea lui Alex. Incep sa alerg..nu-mi mai pasa daca fac zgomot. Ajung in dreptul altei usi...aceasta era plina de sange...destul de vechi..cel putin asa mi se parea mie...si observ cum niste sange curgea de dupa ea..Tip...fara sa vreau..deschid usa usor...ma cuprinde un miros greu..incarcat...e foarte cald, de fapt nu stiu..sunt panicata de ceea ce as putea sa vad acolo..cand deschis usa, inauntru se afla...
next la cateva comentarii ❤ 
Sus In jos
yukikuran
Avansat
Avansat
yukikuran

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/08/2013
Varsta : 26
Localizare : nicaieri

O casatorie ciudata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 27, 2013 8:37 pm

nu mai va place povestea? Sad  :SK: 
Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

O casatorie ciudata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 27, 2013 8:40 pm

E atat de tare!!! :affraid: :affraid: :affraid: :SB: :SN: 
Sus In jos
yukikuran
Avansat
Avansat
yukikuran

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/08/2013
Varsta : 26
Localizare : nicaieri

O casatorie ciudata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 27, 2013 8:47 pm

mai astept 1 sau 2 comentarii sa vad daca are rost sa continui ❤  :SSC: 
Sus In jos
Maryus
Incepator
Incepator
Maryus

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 47
Data de inscriere : 01/08/2013
Varsta : 26
Localizare : In spatele tau

O casatorie ciudata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 27, 2013 9:22 pm

Totul e perfect ! Smile mai putin culoare scrisului .
:SB: 
Nu mai scrie cu violet te rooog ! Sad
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



O casatorie ciudata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Atept continuare   O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Sept 28, 2013 8:59 am

Fata esti nebuna !! Razz Razz  Povestea ii super . Abia astept next .:SL: :SL: :SL: :S+: :SB: :SD: :SN: altceva ce sa mai pun ? Laughing


Ultima editare efectuata de catre PaulSiAthta in Dum Aug 10, 2014 10:02 am, editata de 1 ori (Motiv : Trebuie maxim 10 emoticoane. Nu intreceti limita.)
Sus In jos
yukikuran
Avansat
Avansat
yukikuran

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/08/2013
Varsta : 26
Localizare : nicaieri

O casatorie ciudata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Sept 28, 2013 10:36 am

aha..violet nu-i bun...atunci ce culoare? ❤  Neutral 
Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

O casatorie ciudata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Sept 28, 2013 6:07 pm

Galben Very Happy si baga odata :SN: 
Sus In jos
Continut sponsorizat





O casatorie ciudata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
O casatorie ciudata
Sus 
Pagina 4 din 15
 Subiecte similare
-
» O viata ciudata
» Petrecerea ciudata
» Vacanta ciudata
» Casa ciudata
» Ciudata mea viata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ :: Povești de top-
Mergi direct la: