Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 O casatorie ciudata

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
ale_shi_atat
Membru
Membru
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1
Data de inscriere : 04/01/2014

O casatorie ciudata - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeSam Ian 04, 2014 10:16 pm

:SN: mai repede, tot forumul :SR: cred ca asteapta continuarea Smile
:SB: e excelenta povestea, ai o imaginatie de care imi place

Ti-am dat cate un + la reputatie pentru fiecare parte si credema chiar meriti!
:SL:
 :SD: :SD: :SD: :SD: :SL: [font=Georgia][size=12]


Ultima editare efectuata de catre PaulSiAthta in Dum Aug 10, 2014 10:09 am, editata de 1 ori (Motiv : Trebuie maxim 10 emoticoane. Nu intreceti limita.)
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

O casatorie ciudata - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Mesaj   O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeMar Ian 07, 2014 9:41 pm

NEXT NEXT NEXT (GENIU) Imi place mult
NIGHTMARE! 🇳🇴 
Sus In jos
Alecsa23
Incepator
Incepator
Alecsa23

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 32
Data de inscriere : 26/01/2014
Varsta : 25
Localizare : Undeva in umbră

O casatorie ciudata - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeMar Ian 28, 2014 11:41 pm

Nestt
Sus In jos
Muartea
Membru
Membru
Muartea

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 8
Data de inscriere : 28/01/2014
Localizare : unde te astepti mai putin

O casatorie ciudata - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeSam Feb 01, 2014 5:09 pm

:SN: ca simt ca mor de curiozitate cand il citesc si ma trec fiorii la fiecare propozitie pe care o vad si nu mai pot de suspans deci plzzzzzzz fac orice doar pune NEXTUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Sus In jos
Diana
Veteran
Veteran
Diana

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 278
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 109
Localizare : În spatele tău...

O casatorie ciudata - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeSam Feb 01, 2014 7:04 pm

Este foarte tare povestea! Astept nextul! Te implor!
Sus In jos
Alexy si Byby
Spammer
Spammer
Alexy si Byby

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1107
Data de inscriere : 21/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

O casatorie ciudata - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeJoi Feb 06, 2014 4:29 pm

Te rog pune nextul asta odata ce iti ia asa mult??????
Sus In jos
Muartea
Membru
Membru
Muartea

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 8
Data de inscriere : 28/01/2014
Localizare : unde te astepti mai putin

O casatorie ciudata - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeLun Iun 23, 2014 7:22 pm

DEJA A TRECUT JUMATATE DE AN DE CAND AM POSTAT ULTIMUL COMENTARIU
DE CATI ANI AI NEVOIE?
IN RITMUL ASTA NU VEI MAI AVEA NICI O  :S+:  :x  :x  :x
iti sugerez sa te hotarasti repede daca mai postezi sau nu
Sus In jos
Mada❤
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Mada❤

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 24
Localizare : ai grija in spatele tau cu un cutit in mana

O casatorie ciudata - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeLun Iun 30, 2014 10:35 am

:SL: :SN: :SD: 
Sus In jos
yukikuran
Avansat
Avansat
yukikuran

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/08/2013
Varsta : 26
Localizare : nicaieri

O casatorie ciudata - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeLun Iul 14, 2014 11:06 pm

În spatele lui David se afla un barbat care semana foarte bine cu Alex însa avea trasaturile fetei mult prea aspre si era mult mai solid, iar ochii lui erau reci...goli.
-Sper ca te simti confortabil asa....asta e o tratatie speciala numai pentru tine, corcitura.
-Nu sunt o corcitura, monstrule! tip cat ma tin plamanii. În tot acest timp s-a apropiat de mine, iar cand era la cativa centimetri de fata mea l-am scuipat în ochi. Imediat dupa m-am trezit cu o palma peste fata. Am continuat sa-l provoc chiar daca stiam ca asta nu facea decat sa-mi înrautateasca situatie...daca era posibil sa fie mai rau decat atat....
-Sa nu mai îndraznesti sa ma faci corcitura vreodata monstrule altfel...
Nici nu apuc sa-mi sfarsesc propozitia ca ma si îpntrerupe:
-Ca altfel ce? Cred ca nu constientizezi ca dintre noi doi tu esti cea legata iar eu îti decid soarta...iar singurul monstru din aceasta camera esti tu!
-Poate ca la suprafata pari un om însa înauntrul tau ai un suflet hain...daca ai un suflet...zic eu.
-Cea care nu are un suflet tu esti, draga mea.
-Nu-mi spune asa! zbier eu la el.
- De ce? Aaaa...da..scuze...monstrule!
-Nu-mi mai spune asa pentru ca nu sunt un monstru...tu esti!
-Ba din contra....
Parintii mei mereu îmi spuneau sa ma feresc de monstri pentru ca sunt periculosi însa mai periculosi sunt cei care arata ca niste oameni la exterior însa în interior sunt suflete pustiite acaparate se întuneric....nu te poti feri de ei iar cand îi cunosti si-ti dai seama ce sunt de fapt este deja mult prea tarziu....îti devoreaza sufletul. Asa parea sa fie si cel din fata mea.
-La ce te gandesti? La cum sa scapi? Te obosesti degeaba..nu poti scapa nici macar daca l-ai avea pe Satan de partea ta...desi cred ca-l ai dar degeaba...nici macar el, cum am mai spus, nu te poate scapa de mine si de furia mea.
Ma doare capul îngrozitor..cred c-o sa vomit, dar mi se pare ca cineva îmi striga nunele, însa nu pot fi sigura...poate e doar imaginatia mea...nu stiu..nu mai stiu nimic.
-Cine esti? Ce vrei de la mine?
-Vreau sa mori!
-De ce? Ce am facut?
- Da-ti seama singura ca doar esti fata desteapta.
-Tu mi-ai ucis parintii? o spun cu lacrimi în ochi.
-Deci se pare ca ai un creier si-l folosesti desi nu o faci prea bine.
-Deci e adevarat...tu ai facut-o...de ce? zbier în gura mare cu toate fortele pe care le mai aveam.
- De ce?! Pentru ca au încalcat legea si te-au plamadit pe tine iar tu ca o fire încapatanata te-ai agatat de viata desi toate sortile îti erau potrivnice..si vad ca ai ramas la fel de încapatanata si esti chiar si mai nesabuita decat parintii tai încat sa nu-mi asculti amenintarile.
Mai fac o ultima încercare de a-i afla identitatea înainte de a lesina din cauza pierderilor mari de sange:
-Cine esti?
-Cine sunt?! Sunt cosmarul tau! Iar ca sa vezi ca nu sunt chiar asa de rau precum ma crezi îti voi da si un indiciu despre aflarea identitatii mele....
Însa lesin înainte sa mai aud ceva..sunt epuizata atat psihic cat si fizic..nu mai pot...voi renunta. Acum ca Alex nu mai este nu mai am nici macar un motiv pentru a trai asa ca îl voi lasa sa ma omoare.
Sus In jos
yukikuran
Avansat
Avansat
yukikuran

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 81
Data de inscriere : 12/08/2013
Varsta : 26
Localizare : nicaieri

O casatorie ciudata - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitimeLun Iul 14, 2014 11:19 pm

Scuze ca a durat atat dar n-am avut timp si scuze ca e asa de scurta. Sper ca va va placea si promit ca urmatoarea parte va fi mai lunga si o voi pune mai repede. Astept comentarii. Pun next dupa ce primesc minim 3 comentarii sa stiu daca are rost sa mai scriu. Lectura placuta :study:  si cosmaruri de vis :twisted: 
Sus In jos
Continut sponsorizat





O casatorie ciudata - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: O casatorie ciudata   O casatorie ciudata - Pagina 9 I_icon_minitime

Sus In jos
 
O casatorie ciudata
Sus 
Pagina 9 din 15
 Subiecte similare
-
» Ciudata mea viata
» Saw o serie ciudata
» O Comanda Ciudata
» O viata ciudata
» Petrecerea ciudata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ :: Povești de top-
Mergi direct la: