Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 O noapte de groaza

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Night
Incepator
Incepator
Night

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 18
Data de inscriere : 30/08/2014

O noapte de groaza  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de groaza    O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 31, 2014 10:14 am

Multumesc dar eu scriu de pe tableta si de aceea este mai greu pentru ca nu prea sunt obisnuit.
Sus In jos
Night
Incepator
Incepator
Night

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 18
Data de inscriere : 30/08/2014

O noapte de groaza  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de groaza    O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 31, 2014 10:56 am

Dupa ce fantomele m-au luat de gat eu m-am trezit.Dupa ce m-am trezit m-am dus la oglinda si am vazut ca am o zgarietura mare pe gatsi eram plin de sange rece ca gheata.Credeam ca incep sa ma transform,dar nu m-am dat batut asa ca m-am dus la parintii mei si le-am spus despre zgarietura asa ca ei speriati si ingrijorati m-au dus la spital.Partea rea a fost ca a trebuit sa astept cateva ore pana a venit doctorul iar eu in timpul ala am sangerat pana am lesinat.Cand eram lesinat i-am vazut iar pe acei copii care mi-au zis:
-Renunta la corp pentru ca nimeni nu te va mai putea salva si poate ca demonul te va mai lasa sa traiesti dar doar ca sa te tortureze.
-Nu e adevarat o sa scap eu cumva.
In timp ce vorbeam cu spiritele am observat ca ele mereu se uitau intr-o parte infricosate iar cand m-am uitat si eu am vazut...demonul.El cu ghearele lui ascutite si cu fata intunecata ca negura noptii eterne s-a apropriat de acele spirite pierdute,fara scapare si le-a dus intr-o cusca iar ultimele lor cuvinte au fost:
-Salveaza-te!!!!!!......
-Promit ca nu o sa va dezamagesc si o sa ma salvez!
Dupa toate astea m-am trezit din lesin in patul de spital cu perfuzii de sange si cu rana bandajata iar doctorul cand a vazut ca m-am trezit a zis sa stau linistit si sa ma odihnesc iar el a plecat.In tot acest timp afara se facuse noapte geroasa si vijelioasa de batea vantul de se indoiau crengile aproape sa se rupa.Eu fiind bolnav nu am bagat in seama aceste chestii si m-am culcat.Dar cand sa adorm am vazut o umbra care devenea din ce in ce mai clara aproqpe in forma umana.Stiam ca e demonul dar speriat si ranit cum eram nu am mai spus nimic.In momentul acela demonu, a vazut ca sunt neputincios asa ca a profitat de ocazie si mi-a jos perfuziile.Atunci singura mea salvare era sa parasesc spitalul asa ca am luat-o la fuga ranit cum eram pe holuri dar doctorul ma vazut si m-a intrebat ce am.Eu nu am zis nimic.In acel moment simteam cum cine imi patrunde in inima si cum preia contrulul asupra corpului meu.Doctorul nestiind ce se intampla cu mine s-a speriat si a vrut din nou sa ma duca in camera mea dar fiind posedat a inceput sa imi curga sange ,sa mi se inroseasca ochii dupa care "eu" am omorat doctorul.In noaptea aceea am fost posedat dar dimineata demonul fiind secat de puteri simtind lumina a plecat si spiritul meu s-a intors in corp.Dupa ce m-amtrezit rana mi se vindecase intr-un mod misterios .Am stiut ce s-a intamplat asa ca am vrut sa merg acasa dar pe peretii spitalului scria cu sange peste tot:O SA AI O SURPRIZA :twisted: Ingrijorat am luat un taxi cu banii care imi mai ramasesera si ajung acasa.Cand deschid usa parintii mei ma intampina la intrare.Eram foarte fericit dar fericirea avea sa se termine pentru ca demonul îi posedase pe parintii mei si le furase sufletele.In acea clipa mi-am zis in gandul meu:"cred ca asta era surpriza".
:SN: la cateva pareri!
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

O noapte de groaza  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de groaza    O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 31, 2014 1:11 pm

Interesant, nu este atat de rau dar... mai poti lucra la ea. Hai cu next-ul. Apropo, de unde te-ai inspirat cu numele "Night" ?
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

O noapte de groaza  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de groaza    O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 31, 2014 1:26 pm

Cum am zis eu mai sus,mai multă descriere.
Aştept continuarea!
Sus In jos
Night
Incepator
Incepator
Night

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 18
Data de inscriere : 30/08/2014

O noapte de groaza  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de groaza    O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 31, 2014 1:35 pm

Pai numele Night mi-a venit asa pe moment pentru ca m-am gandit ca majoritatea povestilor de groaza se intampla noaptea si am zis sa pun numele noaptea dar pe engleza.
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

O noapte de groaza  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de groaza    O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 31, 2014 1:37 pm

Stie ca mie mi se spune Night, nu? Laughing) Ehh nu conteaza, ii un nume tare Wink
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

O noapte de groaza  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de groaza    O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 31, 2014 1:52 pm

Ok , capitolul asta a fost mai interesant , numai sa ai atentie la greselile de tastare . Actiunea ai grabit-o putin , incearca sa descrii mai detaliat ce se petrece . Spor la scris. >.<
Sus In jos
Night
Incepator
Incepator
Night

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 18
Data de inscriere : 30/08/2014

O noapte de groaza  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de groaza    O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 31, 2014 2:07 pm

Am o intrebare cum pot sa obtin stelute?
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

O noapte de groaza  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de groaza    O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 31, 2014 2:40 pm

"Stelutele" reprezinta rank-ul pe care il detii . Rank-ul il obtii in functie de cate mesaje ai scris. Daca mai ai o nelamurire poti cauta raspunsul la " Ajutor "
Sus In jos
galeria54
Incepator
Incepator
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 42
Data de inscriere : 03/02/2014

O noapte de groaza  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de groaza    O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 31, 2014 6:50 pm

Cum au mai scris ceilalti mai multa descriere!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





O noapte de groaza  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de groaza    O noapte de groaza  - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
O noapte de groaza
Sus 
Pagina 2 din 3
 Subiecte similare
-
» Jurnalul de dinainte de moarte.
» O noapte de groaza
» O noapte de groază
» Colţii din noapte
»  cea mai de groaza noapte posibila

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: