Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
 cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

  cea mai de groaza noapte posibila

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
gina006
Vizitator
avatar



 cea mai de groaza noapte posibila Empty
MesajSubiect: cea mai de groaza noapte posibila    cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeLun Aug 05, 2013 11:09 pm

Odata stateam acasa singuri doar eu cu niste colegi care am organizat o petrecere de Halloween, cu costume masti si chestii infricosatoare si ne distram de minune pe cand la microfonul la care canta cantaretii petrecerii aparuse o voce parca asa mai de batran spunandu/ne: ,,plecati sau muriti!,, Atunci ne/am speriat deoarece si luminile sau stins si toata lumea a stat in lok si au ascultat cu cea mai mare frica posibila aceea voce rece. Cand vocea incetase,si luminile se aprinsera dar cantaretii nu mai erau toata lumea privea in jur ingozita cand deodata se auzii acea voce spunand:,,plecati daca nu vreti sa ajungeti cum au ajuns cantaretii vostrii,plecaaaaaati!!!!!,, Atunci toti am plecat acasa tipand si... continuarea maine! Va multumesk anticipat pentru atentie !Wink ❤ 
Sus In jos
gina006
Vizitator
avatar



 cea mai de groaza noapte posibila Empty
MesajSubiect: Re: cea mai de groaza noapte posibila    cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeMar Aug 06, 2013 12:19 am

ajutatima putin doar cu continuarea
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

 cea mai de groaza noapte posibila Empty
MesajSubiect: Re: cea mai de groaza noapte posibila    cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeMar Aug 06, 2013 12:45 am

Incearca sa-ti pui mintea la contributie sunt 100% sigura ca va iesi ceva bun! Smile
Sus In jos
gina006
Vizitator
avatar



 cea mai de groaza noapte posibila Empty
MesajSubiect: Re: cea mai de groaza noapte posibila    cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeMar Aug 06, 2013 12:51 am

iti multumesk mult Alle pt incurajare dar tu crezi ca va iesi bn? eu nu stiu ce sa zik nimeni nu imi mai lasa comentarii dece cred ca tre sa renunt la ea nu? si aveam atatea idei tari dar asta e Sad 
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

 cea mai de groaza noapte posibila Empty
MesajSubiect: Re: cea mai de groaza noapte posibila    cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeMar Aug 06, 2013 12:54 am

Pai..eu sunt destul de veche pe forum Smile si asa mi s-a intamplat si mie
O sa las eu comentarii orcum..te voi incuraja si te voi sustine.
Nu renunta!Nu merita sa renunti!
Sus In jos
gina006
Vizitator
avatar



 cea mai de groaza noapte posibila Empty
MesajSubiect: Re: cea mai de groaza noapte posibila    cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeMar Aug 06, 2013 1:00 am

iti multumesk din suflet sa stii ca deja miesti ca o sora o sa o scriu mai departe
Sus In jos
gina006
Vizitator
avatar



 cea mai de groaza noapte posibila Empty
MesajSubiect: Re: cea mai de groaza noapte posibila    cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeMar Aug 06, 2013 11:09 am

DUPA CE AM AJUNS ACASA, LE-AM POVESTIT PARINTILOR CE S-A INTAMPLAT DAR EI AU CREZUT CA AVEM HALUCINATII SAU NE BATEM JOC DAR DEODATA ACASA LA MINE SE STINSERA TOATE LUMINILE SI O UMBRA SINISTRA SE PRELINGEA PE TOATE CHESTIILE CASEI. MAMA A LESINAT IAR TATA A FOST DUS DE ACEA UMBRA !!! 🇳🇴 DIMINEATA CAND M-AM TREZIT, M-AM DUS LA COLEGII MEI SI EM VB CU EI. TOT VORBIND LUMINA SE STINGEA SI SE APRINDEA SINGURA. NOI NU NE-AM LASAT SPERIATI SI NE-AM HOTARAT SA MAI DAM ODATA PETRECEREA CA-SA VEDEM CE SE INTAMPLA. AM MAI DAT PETRECEREA SI DINTRODATA PARINTII SI CANTARETII NOSTRI AU APARUT SI.....
CONTINUAREA LA 3 COMENTARII:o :cherry: ❤ 
Sus In jos
Maryus
Incepator
Incepator
Maryus

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 47
Data de inscriere : 01/08/2013
Varsta : 26
Localizare : In spatele tau

 cea mai de groaza noapte posibila Empty
MesajSubiect: Re: cea mai de groaza noapte posibila    cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeMar Aug 06, 2013 11:59 am

E binisor .... dar incearca sa scrii mai mult ^^:face: 
Sus In jos
gina006
Vizitator
avatar



 cea mai de groaza noapte posibila Empty
MesajSubiect: Re: cea mai de groaza noapte posibila    cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeMar Aug 06, 2013 12:15 pm

mersi Marius :*  
Sus In jos
Maryus
Incepator
Incepator
Maryus

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 47
Data de inscriere : 01/08/2013
Varsta : 26
Localizare : In spatele tau

 cea mai de groaza noapte posibila Empty
MesajSubiect: Re: cea mai de groaza noapte posibila    cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitimeMar Aug 06, 2013 12:23 pm

Cu placere Kiss
Astept continuarea ^^ Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





 cea mai de groaza noapte posibila Empty
MesajSubiect: Re: cea mai de groaza noapte posibila    cea mai de groaza noapte posibila I_icon_minitime

Sus In jos
 
cea mai de groaza noapte posibila
Sus 
Pagina 1 din 3
 Subiecte similare
-
» O noapte de groaza .
» Noapte de groaza!
» O noapte de groaza
» O noapte de groază
» O noapte de groaza

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: