Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
PustiulGroazei
Incepator
Incepator
PustiulGroazei

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 33
Data de inscriere : 16/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 17, 2014 5:59 pm

CAPITOLUL 1 , SOSIREA
In timp ce ma uitam la televizor la un film, apare o reclama despre o vacanta in padure,intr-o casa,unde este cel mai mare lux.Pretul era unul ieftin asa ca mi-am bagat in conferina pe skype cei 6 prieteni: Night,Alexandra,Bliss,Kim,Alessa si Daria
Eu:Sal,aveti chef de o excursie la o casa dintr-o padure?
Night:Eh,oricum nu am ce face,eu merg!
Alexandra:Suna misto,sigur merg.
Bliss:Hmm,daca este noroi te bat:3
Eu:Mda,va fi acolo cocina lui Moise...
Kim:Merg decat daca avem voie cu telefoane..
Eu:Avem,avem..
Alessa impreuna cu Daria:Mergem!!
Imi pun in rucsac niste sucuri,mancare,iste ticouri si probabil ochelarii de soare.Ma echipez si ma duc sa ma intalnesc cu prietenii.
Eu:Bliss,de ce esti imbracata pentru bal?
Bliss:Nu strica niciodata sa arati bine:)
Eu cu Night ne tragem o palma in cap(doar asa,sa nu fim prosti).
Eu:Nah,haide in autocar.
Autocarul era spatios,dar era ceva ciudat in legatura cu soferul,nu avea un ochi si haine negre.
Night:Pss,Robert,haide sa ii facem o farsa soferului.
Eu:Ok,daca patesc ceva,pe geam te arunc.
Night:Stai pustiulane linistit.
Nigh vroia sa ii faca soferului vechea fasta cu lipitul unei harti pe care scrie idiot pe spatele lui.
Night se duce incet catre sofer,dar a vazut un shotgun in stanga soferului,asa ca s-a speriat si s-a intors la loc.
Eu:Deci?
Night:Hai sa lasam farsele,nu e frumos:D
Eu:Mda...
Dupa un drum lung,am ajuns la casa din padure.Acolo,proprietarul avea niste sange pe tricou.Fix cand sa il intreb ce a patit,el...!
Next la 2-3 pareri!
Sus In jos
Lore
Expert
Expert
Lore

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 113
Data de inscriere : 12/03/2014
Varsta : 24
Localizare : Wonderland

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 17, 2014 6:14 pm

"Night:Hai sa lasam farsele,nu e frumos" Rolling on the floor)))) epic gen.
Interesanta povestea, dar iti repet dupa fiecare semn de punctuatie se pune SPACE Laughing Multumesc de intelegere, astept next :3
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 17, 2014 6:24 pm

Dragutel.. O mica micuta obiectie: DaLia, nu Daria. Cu L. DaLia :3 Mersi de intelegere si next! Very Happy
Sus In jos
Cici
Veteran
Veteran
Cici

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 259
Data de inscriere : 01/04/2014
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 17, 2014 7:14 pm

Imi place e interesanta astept netx
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 17, 2014 9:05 pm

:SN:
Sus In jos
Skargard
Incepator
Incepator
Skargard

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 49
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 25
Localizare : Transylvania

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 17, 2014 9:58 pm

Pare interesant, vreau sa aflu ce se intampla mai departe... :SN:
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 17, 2014 10:18 pm

Laughing Ase ma fama glumetz ca asa sunt Wink Interesant, da n-ar strica niste descriere.
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iun 18, 2014 12:45 am

uuu ce fitza sunt:> Laughing i like it! NEXTT!! e super,mai facut sa rad;) prea beton povestea,baga next  :SB: :S+: :S+: 
Sus In jos
DanyDGhost
Avansat
Avansat
DanyDGhost

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 95
Data de inscriere : 09/06/2014
Varsta : 23
Localizare : In spatele tau , te musc

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iun 18, 2014 9:05 am

Next Next Next

Mă bagi şi pe mine ?
Nume : Dany (Ghost pt prieteni )
Vârstă : cât îmi dai tu dar să fie peste 14
Personaj pozitiv
Caracterizare : Bun , prietenos , glumet , atrăgător , încăpăţînat , puternic
Specie : Semi-demon elementar ( cu puteri de foc , apă , vânt şi pământ ) ( Doar dacă trebuie şi specie
Sus In jos
PustiulGroazei
Incepator
Incepator
PustiulGroazei

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 33
Data de inscriere : 16/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iun 18, 2014 10:33 am

Proprietarul a spus sa nu ii punem intrebari,deoarece nu are timp sa raspunda.Ne-a poftit in casa si acolo era extraordinar.Dar ceva mi-a atras atentia.Era un miros de moarte acolo.
Night:Robert,iar nu te-ai spalat?
Eu:Taci dracu'
Kim:Hai gata!Fara cearta!
Eu si Night:Da,bine...
I-am zis lui Night sa vina cu mine sa cercetam,dar el intai s-a dus la baie.Dupa 3 minute,din baie Night a tipat ca o fetita,iesind.
Eu:Ce ai ma?Ai vazut-o pe Elodia?
Night:Pe oglinda era scris cu sange PLECATI!
Eu:Vai!Ce chemam?Smurdul sau pompierii?
Night:Vorbesc serios!
Am intrat cu totii in baie si Night avea dreptate.Era sange.
Alexandra:Cine a scris asta?
Eu:Nu stiu,haide Night,sa cercetam
Eu am mers cu night in pod,iar fetele au cautat prin afara casei.
Alexandra:Bliss,cred ca il plac pe Night!
Bliss:Ceee?
Kim:Hei,hei,de ce tipati?
Bliss:Alexandra il place pe Night!
Kim:Ceeeeee?
*Eu catre Night*
Eu:Night,cred ca am gasit ceva...
Night:Ce ai gasit?
Eu:O pata de sange
Night:Unde?
Eu:Langa mine...
Night:Hai sa o urmam,vedem unde duce.
Eu cu Night am urmat pata si am dat peste...!!
Next la 4 pareri!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)
Sus 
Pagina 2 din 7
 Subiecte similare
-
» Membrii forumului.
» O poveste cu membrii forumului
» poveste cu membrii forumului
» Poveste cu membrii forumului
» Excursia Dezastru (CU MEMBRII FORUMULUI!)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: