Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
OxygenX
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
OxygenX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 385
Data de inscriere : 31/05/2014
Varsta : 21
Localizare : In my friend's dead body

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Iun 19, 2014 7:32 pm

Vreau si eu sa apar in poveste!
Nume:Robert
Varsta:705 ani
Personaj:pozitiv
Gen:Masculin
Creatura:Dracula (daca ai nevoie)
Puteri:Puteri de Dracula.
Caracter:Par scurt castaniu,ochi caprui,o roba de vampir (sti tu Wink )
Zodia:berbec
Fire:agresiv,iubaret,incapatanat,amuzant,inteligent,etc.
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Iun 19, 2014 7:46 pm

Am scapat de Night! :SN:
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Iun 19, 2014 9:53 pm

Ale,rusine sa-ti fie...te bucuri ca Night a fost decapitat?:o parca-ti placea de el:))
Apropo bestiala povestea!! imi placea continuarea,si-o astept pe urmatoarea!  :SN: :SL: :SB: :S+: 
Inca ceva "Am ajuns in rai fara sa fac s*x!" SERIOS MA?!Rolling on the floor)))))
Sus In jos
Cici
Veteran
Veteran
Cici

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 259
Data de inscriere : 01/04/2014
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Iun 19, 2014 11:25 pm

:SN:  :SN:  :SN:  :SN:  :SD:  :SD:  :SD:  :SD:  :S+:  :S+:  :S+:  :S+:  :S+:  :S+:  :S+:  :S+:  :S+:  :S+:  :S+:  :S+:
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 20, 2014 1:45 am

Ce se bucura ale c-am fost decapitat. Ce nu faceti un party? Poate mirosul de bere imi pune capatana la loc. Acum serios, actiunea clar se petrece Super-extra-mega-repedE.. Dialog exagerat de mult, descrierea a murit si ea deodata cu mine si ai multe greseli gramaticale. Plus exprimi mai greu ce vrei sa spui si multe altele. Aaaa era sa uit, ai grija la limbajul din "povestea ta"... Pe viitor. Fara alte comentarii baga next.
Sus In jos
DanyDGhost
Avansat
Avansat
DanyDGhost

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 95
Data de inscriere : 09/06/2014
Varsta : 23
Localizare : In spatele tau , te musc

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 20, 2014 8:18 am

1 Next să pun pe Satana pe tine .
2 Povestea ta nu are mai deloc descriere şi foarte mult dialog . Uiţi să-ţi aminteşti de unele personaje . Acţiunea se petrece uneori mult prea repede .
3 Nu ai idei foloseşte-te de descrierea fiecaruia pe care ţi-au dat-o . O să-ţi vină o idee , dacă nu nu ezită să le ceri idei cititorilor poţi să aplici una dintre ele .
Sus In jos
PustiulGroazei
Incepator
Incepator
PustiulGroazei

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 33
Data de inscriere : 16/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 20, 2014 9:52 am

Bob:Servitorul a fost tatal meu!
Noi eram devastati!Nici macar nu ii putem spune ca am distrus fantoma!Am vrut sa il intreb ce ar face daca tatal sau ar fi distrus.Dar pana sa zic asta, el a zis:
Bob:Stiu ca l-ai omoat...E mai bine asa,era un idiot..Uite copiii,il puteti aduce inapoi pe Prietenul vostru,eu sunt un demon de suflete,dar nu este pe gratis..
Bliss:Ce vrei pe el?
Bob:Cineva din familia lui Robert v-a trebui sa se sacrifice.
Night imi era cel mai bun prieten,daca il pierdeam,cu cine mai mergeam in cluburi,la bar si in alte locuri?Trebuie sa sacrific pe cineva,singurul care il puteam sacrifica era,cainee meu,micul meu fratior,cel cu care am crescut.Nu ma puteam uita in ochii lui dupa ce am luat decizia asta!
Cu lacrimi in ochi,i-am spus lui Bob ca imi voi sacrifica bietul caine.
Bob:Ok,ii voi lua sufletul,dar ii voi lasa sufletul.
A luat sufletul cainelui meu si in fata mea a aparut Night.
Eu:Night!
M-am dus si am batut palma cu el.Daca il imbratisam,era ciudat.
Night:Ce faceti prieteni?
Alexandra:Night!Ce bine imi pare ca te-ai intors!
Alexandra s-a dus si l-a luat in brate vre-o 5 minute.Trebuia sa scapam de acolo.Nu mai putem sta in casa aia de cosmar.
Bob:Copiii,nu puteti pleca.
Bob si-a scos pistolul si a impuscat pe toti politistii si medicii care venisera.S-a transformat intr-un demon si ne-a inchis iarasi in casa aia de 2 bani.
Next la 2-3 pareri
[img]Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 2hhdg76[/img]
Sus In jos
OxygenX
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
OxygenX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 385
Data de inscriere : 31/05/2014
Varsta : 21
Localizare : In my friend's dead body

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 20, 2014 10:43 am

Eu cand apar in poveste sau sunt? :scratch: 
Sus In jos
PustiulGroazei
Incepator
Incepator
PustiulGroazei

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 33
Data de inscriere : 16/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 20, 2014 10:45 am

Nu te pot baga,trebuie sa ai maxim 20 de ani.
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Iun 20, 2014 10:54 am

De ce caineleee:((( de ce ell???Sad((((
Apropo e foarte adorabil catlusul tau! ^^ astept nextu :SL: :SN: :S+: :S+: :S+: 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)   Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului) - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Fantoma vechiului servitor(cu membrii forumului)
Sus 
Pagina 5 din 7
 Subiecte similare
-
» Membrii forumului.
» Excursia Dezastru (CU MEMBRII FORUMULUI!)
» Amnezia Annei (Cu membrii forumului)
» Poveste cu membrii forumului
» O poveste cu membrii forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: