Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Varcolac sau Vampir ?

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Varcolac sau Vampir ?    Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 8:15 am

Cam scurt dar in fine. Mai bine decat deloc Very Happy Next!
Sus In jos
Gabriellaa2
Expert
Expert
Gabriellaa2

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 105
Data de inscriere : 19/04/2014
Varsta : 24

Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Varcolac sau Vampir ?    Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 8:27 am

-Da mi-au spus,de aceea am plecat in acea seara de acasa,si deaia nici nu ma strofoc prea tare sa ma intorc acasa,toti m-au mintit in toti acesti ani..
-Pai da,parintii tai adevarati,erau vampiri ca si tine si tot Razvan ia omorat si pe ei iar tu ai fost data in adoptie..Sad
-Pai,daca ia omorat pe ei..pe mine de ce nu ma omorat in aceeasi seara ?
-Pai,el ar fi vrut sa astepte ca tu sa cresti mai mare ca sa te vada cum suferi...iar acum a venit timpul..
-Bine,dar daca esti un vampir,de ce esti aici,intr-un laborator,imbracat intr-un halat alb ?
-Cate intrebari mai pui,esti foarte cutioasa Laughing
-Da sunt Very Happy
-Bine pai,asta este laboratorl unei prietene,ea este vrajitoare..si inainte sa mai spuna ceva..a fost intrerupt de geamul camerei care se sparge..pe el intra in camera un baiat cam de vreo 20 de ani..frumos si el..avea parul blond si ochi caprui,semana destul de bine cu Marius..si acel baiat il ataca pe Marius,incepuse o adevarata lupta,eu stateam speriata intr-un colt al camerei,dar in cele din urma Marius il invinge iar cand sa il omoare...

NEXT la cateva pareri Smile
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Varcolac sau Vampir ?    Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 8:32 am

Next
Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Varcolac sau Vampir ?    Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 10:35 am

Era ceva normal sa.l inving..neext..LIKE..Smile
Sus In jos
Gabriellaa2
Expert
Expert
Gabriellaa2

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 105
Data de inscriere : 19/04/2014
Varsta : 24

Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Varcolac sau Vampir ?    Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 11:44 am

Marius il invinge si atunci cand vrea sa il omoare,el il arunca pe Marius intr-un perete si pleaca fara sa mai spuna nimic ,eu vazandu-l pe Marius ma duc fix la el:
- Marius,esti bine ? Te-a ranit ?
-Nu Mia,sunt bine,doar m-am lovit putin.
-Bine dar cine era ?
-Pai,el era fratele meu mai mare..
-Daca era fratele tau,de ce te-a atacat ?
-Pai,sa incep cu inceputul...lui ii place sa i se spuna Green Angel si nu stiu nici eu motivul pentru care ma uraste atat de mult..dar de cand eram mici era invidios pe mine,atunci,ceva sa intamplat dar nu stiu ce..dar sa lasam asta,hai sa iti arat noua ta casa Very Happy
-Noua mea casa ?
-Da Mia,ori ai de gand sa pleci acasa spuse Marius parca trist
-La asta ma gandeam,ei cred ca isi fac multe griji din cauza mea Sad
-Dupa cate ti-au facut tie inca iti mai pasa de ei ? Te-au mintit Mia,te-au tradat,si-au batut joc de tine si tu iti faci griji pentru ei ? Esti puternica,esti un vampir,nu ai nevoie de ei..
-Cred ca ai dreptate..pana la urma nu sunt fica lor Sad stii ceva,sa mergem..
-Bine,ma bucur ca ai facut alegerea corecta ! Spuse Marius cu un ranjet malefic pe fata..
Ajungem sus (laboratorul era in subsolul casei lui Marius) avea o casa foarte mare..intrasem direct intr-o sufragerie frumos amenajata iar sus era etajul unde erau restul camerelor,ma conduce in camera mea si imi spune sa ma schimb si sa cobor sa luam cina..in felul asta trecusera 3 zile si in seara celei de a 3 -a seri,pe cand dormeam linistita la mine in camera,ma trezesc pentru ca simteam prezenta cuiva in camera....incerc sa tip dar vine langa mine si imi pune mana la gura spunandu-mi sa nu tip deoarece nu imi vrea raul..aprinde lumina si ce sa vezi,la mine in camera statea chiar...

Very Happy
Sus In jos
Razvan2
Incepator
Incepator
Razvan2

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 14
Data de inscriere : 21/04/2014

Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Varcolac sau Vampir ?    Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 11:13 am

Next..pe baiatul ala in cheama ca pe mine Laughing :lol:
Sus In jos
Gabriellaa2
Expert
Expert
Gabriellaa2

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 105
Data de inscriere : 19/04/2014
Varsta : 24

Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Varcolac sau Vampir ?    Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 11:17 am

Bine pun mai tarziu
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Varcolac sau Vampir ?    Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 6:17 pm

Next
Sus In jos
Gabriellaa2
Expert
Expert
Gabriellaa2

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 105
Data de inscriere : 19/04/2014
Varsta : 24

Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Varcolac sau Vampir ?    Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 8:31 pm

Langa mine,in camera statea chiar acel Razvan despre care am auzit ca imi vrea raul si imi spune :
- Mia,te rog nu tipa,nu am sa iti fac nimic,jur ca nu am sa iti fac nici un rau.dar nu tipa,nu vreau ca Marius sa vina..
Eu incuviintez din cap ca am inteles iar Razvan imi ia mana de la gura..si spun :
-Ce vrei ? ce cauti aici ?  :?: 
-Pai,uite eu sunt..
-Da stiu cine esti,esti Razvan,cel care imi vrea raul  Neutral
-Ce ? raul ?  :shock: Nu de unde ai auzit asta ? :shock:
-Pai,Mar..
-O da Marius,(ma intrerupe el) Uite nu stiu ce ti-a spus el dar nu este adevarat nimic,vrei sa auzi ceea ce sa intamplat si ce esti tu ?
-Da,spune..
- Pai tu esti un vampir si esti adoptata de mica  deoarece parintii tai adevarati au fost omorati de catre Marius si el a jurat ca nu va avea liniste pana nu va omora toti vampirii ca el sa devina cel mai puternic vampir si mai sunt cativa,dar foarte putini si tu esti una dintre ei..si Marius vrea ca tu sa ai incredere in el si apoi isi va face jocul..jur este adevarat tot ce iti spun..
-Dar da unde sa stiu ca nu ma minti ? de ce sa am incredere in tine ? daca se va adeveri ceea ce a spus Marius ?
-Pai,Mia,eu sunt un varcolac si stiu ca iti e greu sa crezi dar te-am rapit in seara aia ca sa stai la mine acasa,sa fii in siguranta,am plecat dupa un vampir foarte puternic care te va antrena..ca sa il poti invinge pe Marius...
-Pai,nu stiu..de ce sa te cred pe tine ?
(pe hol se aprinde lumina si se apropie cineva)
-Daca vrei sa traiesti,vin-o acum cu mine si nu ti se va intampla nimic rau..te rog..tu esti ultima speranta a vampirilor...nu prea am incredere in el,nu vroiam sa ma duc cu el mai ales ca incepusem sa tin la Marius nu stiu nici eu de ce Laughing Asa ca decizia mea a fost.....


Next la cateva pareri..Very Happy
Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Varcolac sau Vampir ?    Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 8:36 pm

Ce parte interesanta:)..next
Sus In jos
Continut sponsorizat





Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Varcolac sau Vampir ?    Varcolac sau Vampir ?  - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Varcolac sau Vampir ?
Sus 
Pagina 3 din 10
 Subiecte similare
-
» Un simplu varcolac!
» Viaţa de vârcolac
» Viata de varcolac
» Viata unui varcolac
» Iubire de varcolac

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: