Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Iubire de Varcolac

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Razvan2
Incepator
Incepator
Razvan2

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 14
Data de inscriere : 21/04/2014

Iubire de Varcolac  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de Varcolac    Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 11:11 am

Pune Next
E super tare :pune te rog :lol:
Sus In jos
Gabriellaa2
Expert
Expert
Gabriellaa2

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 105
Data de inscriere : 19/04/2014
Varsta : 24

Iubire de Varcolac  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de Varcolac    Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 11:18 am

Pun cand il termin..
Sus In jos
mihuta7
Incepator
Incepator
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 24
Data de inscriere : 05/01/2014
Varsta : 24
Localizare : cauta

Iubire de Varcolac  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de Varcolac    Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 11:33 am

Când îl termini???????????????????????!!?!!!!!!??????????????????
Sus In jos
Gabriellaa2
Expert
Expert
Gabriellaa2

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 105
Data de inscriere : 19/04/2014
Varsta : 24

Iubire de Varcolac  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de Varcolac    Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 12:00 pm

Nu stiu exact..oricum mai tarziu cel tarziu 7
Sus In jos
Gabriellaa2
Expert
Expert
Gabriellaa2

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 105
Data de inscriere : 19/04/2014
Varsta : 24

Iubire de Varcolac  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de Varcolac    Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 6:00 pm

In bucatarie pe masa era micul dejun cu un bilet langa pe care scria :
" Anais,stai linistita,nu te speria,serveste micul dejun,noi suntem la antrenament,vom veni pe la pranz,Radu nu a vrut sa te trezeasca,stia ca te simti rau...semnat Emily "
Eu vazand biletul,fug repede in padure,trebuia sa repar ceea ce stricasem,trebuia sa vorbesc cu Radu,dar drumul prin padure era lung si inainte sa imi dau seama ma ratacesc,ma plimb pe acolo ore bune si deodata,ceva,mai bine zis cineva,sare din spate si ma ataca,ma arunca intr-un copac si inainte sa ma omoare,apare Radu si incepe sa se lupte cu acel vampir...ma ridic de jos sangerand si il ajut pe Radu,vampirul vazand ca suntem doi contra unuia,pleaca,Radu vazand ca sangerez si ca sunt ranita la picior,ma duce in brate..tot drumul nu a scos nici un cuvant si deodata simt o picatura de apa pe piele,ma uit in sus,pe obrazul lui Radu se puteau observa lacrimile, in acel moment ma pune jos si imi spune :
-Se pare ca ne-am ratacit..imi pare rau...
-Nu,mie imi pare rau,imi pare rau pentru cum am reactionat ieri..
-Anais,nu vreau sa mai vorbim de asta,intelege...
-Nu Radu,nu am sa tac pentru ca nu am de gand sa o las asa,trebuie sa stii ca si eu te iubesc...
-Atunci de ce ai reactionat asa ?
-Pai,am avut mii de emotii..si m-am intimidat..cand m-ai luat in brate prima data,atunci am simtit ceva ce nu mai simtisem pana atunci..ceva special..te iubesc Radu..
-Si eu Anais,spuse el cu un zambet pe fata..
Afara se intuneca,si noi nu gasisem inca drumul,asa ca ne-am adapostit intr-o mica pestera..
-Anais,eu ma duc sa strang niste lemne pentru foc..
-Bine ,ai grija Kiss
-Da,si tu sa ai,daca se intampla ceva cat sunt plecat doar sa tipi,voi fi aici intr-o secunda..
-Bine
Dupa vro 5 minute de la plecarea lui,aud niste pasi iar in fata mea aparu un baiat cam de vro 20 si ceva de ani imbracat tot in negru si cu niste ochi rosii ca focul si plini de ura..nu spunea nimoc,doar ma privea...
-Cine esti si ce vrei ?
-Nu imi vine sa cred,chiar si ranita tot cu gura mare esti ? Stii ca te pot distruge intr-o clipa ? Nu ?
-Si daca ai venit sa ma omori de ce nu o faci ?
-Pentru ca esti ranita,sunt un vampir onorabil,niciodata nu as omora pe cineva ranit,dar sa iti fac suferinta mai mare...da asta pot face...si intr-o clipa ma arunca intr-unul din peretii pesterii si pleaca spunand :
-Bucurate de viata draga mea,in curand nu o sa o mai ai si sa nu uit,daca vei spune cuiva de mica noastra intanlire,voi veni si te voi omora si pe tine si pe acea persoana ..spunand asta pleaca
Nu la mult timp vine Radu..:
-Ai patit ceva ? Sangerezi mai tare ca mai devreme..(in spatele lui statea acel vampir blestemat care mi-a facut semn sa tac..)
-Nu,nu am patit nimic,ti se pare,sangeram si mai devreme la fel..spunand asta vampirul dispare..
Radu aprinde focul si se aseaza langa mine,rupe o bucata din camasa sa si imi curata rana..eu ma uitam la el cu multa dragoste in privire..si cand vroiam sa ii multumesc,mi-o ia el inainte spunand :
....

Next la o parere Very Happy
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Iubire de Varcolac  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de Varcolac    Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 6:13 pm

pune next pluc se plac merita sa mai asteptam¿
Sus In jos
Gabriellaa2
Expert
Expert
Gabriellaa2

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 105
Data de inscriere : 19/04/2014
Varsta : 24

Iubire de Varcolac  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de Varcolac    Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 10:09 pm

-Anais,nu vreau sa te sperii,iesi repede din pestera.Spuse el in soapta,uitandu-se speriat in spatele meu..
-De ce ? Ce sa intamplat ?
-Fa cum iti spun si iesi afara acum .
Eu fac asa cum imi spune Radu si ma intorc sa vad ce se intampla si vad in pestera pe unul din pereti un vampir cu coltii de un alb imaculat si avea o mantie neagra pe el..pret de cateva secunde sta nemiscat apoi il ataca pe Radu,incepe o noua lupta..nu stiam ce sa fac,rana imi sangera incontinu..acel vampir il arunca pe Radu intr-un copac,il scoase din pestera si cand se duce sa il omoare pe Radu eu iau repede un bolovan destul de ascutit si il infig in spate si cada la pamant,eu il iau pe Radu de mana si fugim cat ne tin picioarele,desi ma durea piciorul ingrozitor nu m-am oprit din alergat..
-Anais,esti bine ? Vrei sa te car eu ? Rana pare a fi grava..spuse el ingrijorat
-Nu,este in regula,sunt bine,pot continua,spun eu deoarece si el era ranit si oricum ne-ar fi incetinit..
M-ai spre dimineata ajungem intr-un luminis linistit si ne simteam in siguranta..ne asezam langa un copac,ne asezam jos si Radu ma ia in brate imi spune ca totul va fi bine si sa incerc sa dorm putin..eu imi pun capul pe pieptul lui si adorm ascultandui bataile inimii care erau repezi,ne ia somnul pe anandoi dar somnul ne e tulburat de.....
Sus In jos
Gabriellaa2
Expert
Expert
Gabriellaa2

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 105
Data de inscriere : 19/04/2014
Varsta : 24

Iubire de Varcolac  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de Varcolac    Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 10:11 pm

Scuze daca am mai avut greseli Sad
Next la o parere
Sus In jos
Razvan2
Incepator
Incepator
Razvan2

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 14
Data de inscriere : 21/04/2014

Iubire de Varcolac  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de Varcolac    Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 22, 2014 9:35 am

Pune Next Very Happy
Ma poti pune si pe mine ?
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Iubire de Varcolac  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de Varcolac    Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 22, 2014 9:40 am

next
Sus In jos
Continut sponsorizat





Iubire de Varcolac  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire de Varcolac    Iubire de Varcolac  - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Iubire de Varcolac
Sus 
Pagina 3 din 11
 Subiecte similare
-
» Iubire de varcolac
» ~Moarte si Iubire~
» Iubire cu sacrifici
» Iubire trădată
» Iubire dupa moarte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: