Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Jurnalul unui copil blestemat...

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Alexutza@Alexutzaq
Avansat
Avansat
Alexutza@Alexutzaq

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 62
Data de inscriere : 13/04/2014

Jurnalul unui copil blestemat... Empty
MesajSubiect: Jurnalul unui copil blestemat...   Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeVin Apr 18, 2014 7:13 pm

Buna ! Eu sunt Mirela , cel putin in aceasta poveste. Am 13 ani , ochi albastri si par blond, eu sunt genul de fata care se imbraca sport . Sala de sport de la sc mea rra cam veche. Se spune ca acolo a fost omorata o fata de un prof de sport... Eu nu prea cred ca e adevarat. Intr-o zi aveam ora de sport. Urc in vestiar sa.ma schimb. Eram singura fata din clasa mea ( clasa a 8 a ) . Imi era teama de fiecare data cand urcam la vestiar. In vestiar am gasit un jurnal . Pe jurnal scria : Mirela citeste!!! Am deschis jurnalul . Pe prima pagina scria : este prima mea zi la scoala asta si imi e cam teama de toti . Am ora de sport cu un domn cam ciudat. Are cicatrici pe fata.
El ma intreaba daca sunt noua , iar eu ii dau din cap ca da sunt noua ...
Pun next la 3 pareri !
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Jurnalul unui copil blestemat... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul unui copil blestemat...   Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeVin Apr 18, 2014 7:28 pm

1)  :SS: 
2)Nu mai folosi prescurtari
3) :SN: 
Sus In jos
Marius
Spammer
Spammer
Marius

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1043
Data de inscriere : 23/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Romania

Jurnalul unui copil blestemat... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul unui copil blestemat...   Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeVin Apr 18, 2014 7:41 pm

Era bine daca era mai lungaaaaa povestea,pune next i like it...
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Jurnalul unui copil blestemat... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul unui copil blestemat...   Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeVin Apr 18, 2014 8:18 pm

next
Sus In jos
Alexutza@Alexutzaq
Avansat
Avansat
Alexutza@Alexutzaq

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 62
Data de inscriere : 13/04/2014

Jurnalul unui copil blestemat... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul unui copil blestemat...   Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeLun Apr 21, 2014 11:37 pm

Continuare :
Dupa ce am terminat ora de sport am plecat in vestiar . In vestiar a urcat si profu de sport dupa mine si ma violat. Ca sa nu spun nimik ma omorat . De acea eu te.am pus sa citesti. Jurnalul era aproape de jumatate . M.am gandit sa cobor si eu la oara de sport. Domnu nostru de sport era chiar ft ciudat si inficosator. Cand am terminat ora dee sport urc in vestiar sa.ma schimb. Acolo aparu si o fata . Era o fantoma!! Am tipat cat am putut dar nimeni nu ma auzit.
F: Stai linistita , nu iti fac nici un rau. Eu sunt fata care ti.a dat jurnalul asta .
M: D....dddar ce vrei de la miiiine ??
F: Nimik , nu mai fi speriata ! Eu o sa plec dar ai grija este acelasi prof de sport !
Am plecat acasa si am inceput sa plang. Eu nu mai aveam parinti de la 4 ani. Au decedat intr.un accident de masina . Acum locuiesc cu bunica mea si fratele meu care e ft ciufat de la un timp...
Next la 5 pareri
Scz stiu ca e scurta dar imi e ft somn
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Jurnalul unui copil blestemat... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul unui copil blestemat...   Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeMar Apr 22, 2014 11:26 am

Ideea ta imi place, dar ai unele greseli. Sincer, ti'am mai spus, in poveste nu mai folosi prescurtari. Pune mai multa descriere. Ce o sa scriu acum am mai scris si pentru altii: cand intr'o poveste introduci ceva ce scrie intr'un jurnal, pe o foaia etc. foloseste ghilimelele. Am inteles ca nu ai scris mai mult pentru ca iti era somn, dar sincer, cred ca puteai scrie la o alta ora. Daca nu ai putut ieri, atunci puteai scrie azi. In fine imi place povestea, este interesanta, asa ca astept next!
Sus In jos
Alexutza@Alexutzaq
Avansat
Avansat
Alexutza@Alexutzaq

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 62
Data de inscriere : 13/04/2014

Jurnalul unui copil blestemat... Empty
MesajSubiect: Anna Marya   Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeMar Apr 22, 2014 11:32 am

Stiu dar nu trebuie sa-ma critici asa, si am citit si alte povesti care a scris mult mai rau decat mn si  a scris toata povestea prescurtata!
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Jurnalul unui copil blestemat... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul unui copil blestemat...   Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeMar Apr 22, 2014 11:43 am

Alexutza@Alexutzaq a scris:
Stiu dar nu trebuie sa-ma critici asa, si am citit si alte povesti care a scris mult mai rau decat mn si  a scris toata povestea prescurtata!

Hey, hey, hey, nu ma lua asa de tare! Eu nu am timp chiar de toate povestile de pe forum ca sa le citesc si sa le dau sfaturi chiar tuturor celor care au greseli. Eu le citesc pe cele care le vad mai intai si inca ceva: eu nu te'am criticat, ti'am dat niste sfaturi, am vrut doar sa te ajut putin. Daca era sa te critic, fii sigura ca ma legam de toate frazele, le corectam pe toate la care aveai chiar si cea mai mica greseala si nici nu iti spuneam ca imi place ideea ta si ca astept next. Eu vreau sa ii ajut pe ceilalti, nu sa ii demoralizez. Sunt eu rea, dar cu cine merita si cu cei pe care ii cunosc de ceva vreme si m'au suparat. In schimb noi nu ne'am vorbit pana acum, nu mi'ai facut nimic, nu am nici un motiv ca sa te urasc. Daca te'am suparat (fapt de care sunt sigura) vreau sa stiu ca imi pare foarte rau, iar daca nu vrei sa iti mai citesc povestea, asa voi face.
Sus In jos
Alexutza@Alexutzaq
Avansat
Avansat
Alexutza@Alexutzaq

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 62
Data de inscriere : 13/04/2014

Jurnalul unui copil blestemat... Empty
MesajSubiect: Continuare   Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeMar Apr 22, 2014 12:01 pm

Fratele meu avea 17 ani iar eu eram aia mai mica . El ma batea mereu cand greseam si nu il ascultam dar eu il iubeam si asa. Adoua zi la scolala . Am intrat in clasa vesela si zambitoare , cand ma uit in clasa ce sa vezi , era sa imi pice fata de spaima. Era fosta diriginta a noastra . Era spanzurata ... Am crezut ca lesin de frica dar atunci venise Braian , iubitul meu , acesta ma lua in brate si ma saruta pe funte.
Eu: Ce sa intamplat cu ea ?
B: Am suparato ft tare si nu mai suporta , de accea ea ne-a lasat ieri si a venit alta diriginta.
Eu: Dar nu trebuia sa faca asa !
B : Stiu dar asta a vrut sa faca !
Eu : Hai sa plecam de la scoala azi te rog!
B: ok dar sa nu alfe nimeni!
Am i plecat noi in parc , acolo ma intanlesc cu fostul meu iubit !
M-am rusinat  :oops: . Am inceput sa rambesc Smile  . Eric era foarte abatut de cand ma despartisem de el pt ca il iubeam pe Braian.
B: Buna ...
Eu Buna Eric ! Ce mai faci cum o mai duci ?
E:" Cum o mai duc ? " Ce intrebarre idioata ! Dupa cum vezi nu foarte bine . De cand te-ai despartit de mine m-am lasat de scoala am inceput sa beau sa fumez si sa plang mereu dupa tine ...
Sus In jos
Alexutza@Alexutzaq
Avansat
Avansat
Alexutza@Alexutzaq

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 62
Data de inscriere : 13/04/2014

Jurnalul unui copil blestemat... Empty
MesajSubiect: Anna Marya !   Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitimeMar Apr 22, 2014 12:04 pm

Nu am nimic cu tine si nu nu mai suparat dar sunt noua si nu prea am multe idei , asta ma deranjat . Si Crede-ma stiu sa scriu dar cand imi e somnu nu mai stiu . Chiar daca nu ne-am cunoscut de multa vreme eu cred ca esti o fata buna.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jurnalul unui copil blestemat... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul unui copil blestemat...   Jurnalul unui copil blestemat... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Jurnalul unui copil blestemat...
Sus 
Pagina 1 din 2
 Subiecte similare
-
» Jurnalul unui copil blestemat..
» vocea unui copil
» Jurnalul unui demon
» Jurnalul unui criminal
» orasul blestemat 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: