Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 O viata schimbata peste noapte

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Cici
Veteran
Veteran
Cici

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 259
Data de inscriere : 01/04/2014
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O viata schimbata peste noapte   O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Apr 28, 2014 4:34 pm

Sus In jos
Cici
Veteran
Veteran
Cici

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 259
Data de inscriere : 01/04/2014
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O viata schimbata peste noapte   O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Apr 30, 2014 3:32 pm

Pareri? Sad
Sus In jos
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O viata schimbata peste noapte   O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 01, 2014 4:00 am

este frumoasa... hai cu next... imi place cum descrii povestea Smile iti las eu cate pareri ai nevoie, doar pune continuarea Smile
Sus In jos
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O viata schimbata peste noapte   O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 01, 2014 4:17 am

si aproape am avut dreptate ca era varcolac Smile
lup, varcolac se inrudesc Smile
Sus In jos
Cici
Veteran
Veteran
Cici

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 259
Data de inscriere : 01/04/2014
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O viata schimbata peste noapte   O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 01, 2014 12:37 pm

Promit ca o sa bag , dar azi merg sa calaresc si dupa bag next Smile
Sus In jos
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O viata schimbata peste noapte   O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 01, 2014 2:08 pm

abia astept Smile
Sus In jos
.Essence.
Avansat
Avansat
.Essence.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 88
Data de inscriere : 26/04/2014

O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O viata schimbata peste noapte   O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 01, 2014 3:14 pm

Next
Sus In jos
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O viata schimbata peste noapte   O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Mai 02, 2014 9:21 pm

mai bagi next? Sad
Sus In jos
Cici
Veteran
Veteran
Cici

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 259
Data de inscriere : 01/04/2014
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O viata schimbata peste noapte   O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Mai 02, 2014 9:31 pm

Am intrat in casa . Acolo Nico, statea jos si citea dintr-o carte. Ajung langa ea si o ating pe umar usor.
-Chloe!! O vad cum tasneste pe langa mine, cand ca uit in spate o vad stand langa trupul meu si strigand la mine. Daca eu eram in picioare si nu ma vedea dar statea langa trupul meu , asta ce insemna? O doamne!! Sunt m-m-moarta? Bate cineva la usa la usa si apoi intra disperat Derek fara sa mai astepte .
-Unde e Chl.. Trebuie sa ii pun medalionul la gat , repede. Il vad ca il pune apoi ma trezesc cu ei deasupra mea. Aveau ochii cat cepele.
-Chloe trbuie sa-ti spune ceva. Tu nu esti un om normal
-Ce?
- Esti o necromanta , poti vedea fantome si sa comunici cu ele.
- Stai , stai ,stai ce?
-Choe, mai bine il asculti. Nici eu nu sunt o fata normala...
-Chloe , tu esti asa din nastere, si vezi fantome fara sa-ti dai seama. Le vezi ca niste oameni de pe strada mergand. Este un har din nastere.
- Adica tu vrei sa spui, ca sunt ca mama ta?
- Da Chloe
-Tu ce sti Nico?
- Eu sunt vampir in devenire...
-Ce?? Si mie de ce nu mi-ai spus?
-.... Chloe daca iti spuneam ma credeai nebuna. Nu ti se pare ciudat ca ma dau cu tone de fond de ten, sa nu se vada ca sunt palida la fata?
-Si voi abea acum imi spuneti? Aveam niste nervi de imi venea sa sparg totul in cale. Mam ridicat sus in picioare si am iesit pe usa, ignorand strigatele lor dupa mine. Am ajuns in casa si mam pus pe plans. Nu-mi venea sa cred ca si cea mai buna prietena a mea ma mintise. Ma duc in Baie sa ma spal pe fata de lacrimile amare. Cand ridic ochii o vad pe fata aia bruneta in locul meu.
- Ajutor. Incep sa tip cat ma tin raunchi si sa zbier la ea sa ma lasa in pace.
-Chloeeee, nu tipa la mine , ca no sa-ti fie binee, canta ea.
- Lasa-ma in pace! Tip eu cu mana pe medalion . O raza de lumina albasta se ivi din el si ma izbi de perete. Cu ochii in ceata vedeam cum oglinda era sparta in mii de bucatele. Il vad pe Derek langa mine , spunand ceva dar nu auzeam . Ii vedeam ingrijorarea o data cu sangele care se scurgea pe umarul meu.
Ma trezesc cu derek langa mine plin de sange pe brate. Incercam sa vorbesc dar nu puteam . Cand imi pun capul pe perna ,vad o fata . Fara un ochii si celalant era alb , avea dinti patati cu sange si fata vanata cu o expresie ca si cum ar plangea. Incep sa tip . Asta puteam face da vorbi nu. Derek e uita la mine si imi facea semn sa tac . Imi pusese mana la gura . Cand ma uit in sus nu o mai vad. Imi ia mana da la gura cand vede ca tac. O vad pe Nico intrand in camera. Se uita la mine o privire gen " nu te mai uita la mine ma obligi sa iti fac rau" Cand se napusti asupra mea .Derek sare si o prinde de maini , o da afara din camera , si inchide usa. Reusesc sa vorbesc :
- Ce are Nico de ce sarit asa?
-Chloe esti plina de sange si ea e vampir in devenire...
-Aaaa , stai . De ce sunt plina de sange?
- Ti-ai supra solicitat puterile cumva la nervi si medalionul a reactionat , probabil la-i atins.
- De ce nu mi-ai spus de la inceput?
-Chloe deja sunt prea multe intr-o zi...
-Mai e si tatal meu sau mama lui Nico?
- Nu , ei nu. Hai sa te schimbi pana nu o scap pe Nico in camera , ai sange dulce.

Pareri si sfaturi var rog , nu stiu cat de buna e  :scratch: . Va pup  Wink 
Sus In jos
Cici
Veteran
Veteran
Cici

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 259
Data de inscriere : 01/04/2014
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O viata schimbata peste noapte   O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Mai 02, 2014 9:32 pm

Gata am bagat Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O viata schimbata peste noapte   O viata schimbata peste noapte - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
O viata schimbata peste noapte
Sus 
Pagina 4 din 6
 Subiecte similare
-
» Aici o sa contiuniu (O viata schimbata peste noapte)
» Peste tot!
» Peste 4 zile
» Casa de peste drum...
» Alcoolul este viata iar viata este alcooL

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE FINALE ★ :: Povești blocate-
Mergi direct la: