Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Alcoolul este viata iar viata este alcooL

In jos 
AutorMesaj
Dizzy
Designer
Designer
Dizzy

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 393
Data de inscriere : 17/09/2014
Varsta : 25
Localizare : B-N

Alcoolul este viata iar viata este alcooL Empty
MesajSubiect: Alcoolul este viata iar viata este alcooL   Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeLun Oct 06, 2014 6:50 pm

Alcoolul este viata iar viata este alcooL Zv7beg

Alcoolul este viata iar viata este alcooL 34ok7
Clasa a zecea, am asteptat aceasta zi cu nerbadare din clasa a noua. Trecem peste c-am ramas corigent la mate si fizica... Cred ca am fost prima data bucuros ca incepuse scoala. Dar nu asteptam sa scriu,invat, citesc si mai stiu eu ce imbarligaturi de la scoala nu, nu. Eram bucuros ca urma o petrecere bai baiatule! Fete cate vrei, bautura cu lopata, muzica de calitate si rafinata in acelasi timp. Cred ca stiu la ce stil de muzica va ganditi, manele. Apa eu nu cred ca voi ati putea dansa pe alt stil de muzica, pe manele te rupi si la propriu si la figurat. Petrecerea incepe la ora opt seara si se termina la ora sase dimineata.Interesanta durata de timp a petrecerii nu? Cum nu... hai sa zicem ca nu-i asa speciala ora dar locul, pfuai mah, nici nu stiu cum sa va spun. Locul unde se desfasoara petrecerea este la mine in subsol! V-am tapuit. Ii la liceu mah, unde gasesti un loc mai bun de inceperea scolii. Va ganditi un pic ce minte geniala are acea persoana care s-a gandit la locatia respectiva, si cireasa de pe tort este ca petrecerea se va tine pe data de 14 Septembrie, cu o zi inainte de inceperea scolii. Oare cine s-a gandit la asa ceva? Va ramane un mister... Mister elucidat. Je s-o gandit la toatie sielea. Va ganditi "Cum este posibil asa ceva?!" deja va ganditi cam mult. Pai am furat cheiile de la doamna care se ocupa cu curatarea scolii sau cum o stim noi cu toii pazinicu holurilor care te toarna tot timpul cand fugi de la ore. Dar cu douazeci de minute inainte de terminarea petrecerii,trebuia sa fug pana la casa "paznicului" unde eu aveam treaba de a pune cheiile inapoi, fara ca cineva sa-si dea seama ce s-a petrecut in acea seara. Fiecare petrecaret va intra prin spate.De galagie nu ne faceam griji scoala se afla in josul strazii, iar acolo nu erau case, inafara de o baba care mai avea putin si o vedeai pe la stiri, c-a fost o femeie buna si mai avea mult de trait si avea toata viata inainte, da cum sa nu... Adica sa moara. Nu ne faceam griji in privinta ei. Mno ce dracu mai vreti? Bac to scol, start da parti!!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Alcoolul este viata iar viata este alcooL Empty
MesajSubiect: Re: Alcoolul este viata iar viata este alcooL   Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeLun Oct 06, 2014 6:55 pm

Bagă alcolul și dăi bice la :SN: :SN:
Sus In jos
Anna
Veteran
Veteran
Anna

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 181
Data de inscriere : 27/07/2013
Varsta : 24
Localizare : In spatele tau :P

Alcoolul este viata iar viata este alcooL Empty
MesajSubiect: Re: Alcoolul este viata iar viata este alcooL   Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeJoi Oct 09, 2014 8:27 pm

Hmm naratiune cat duce lumea o.o ii bine Very Happy greseli gramaticale nu am osbervat..hmm o.o pune next ca tie bat Laughing
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

Alcoolul este viata iar viata este alcooL Empty
MesajSubiect: Re: Alcoolul este viata iar viata este alcooL   Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeSam Oct 11, 2014 3:35 pm

Hai cu next :shock:
Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

Alcoolul este viata iar viata este alcooL Empty
MesajSubiect: Re: Alcoolul este viata iar viata este alcooL   Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeSam Oct 11, 2014 8:36 pm

N-am amuzat faza cu baba Laughing Cred ca asta era si menirea acelui fragment. Astept urmatoarea parte.
Sus In jos
Dizzy
Designer
Designer
Dizzy

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 393
Data de inscriere : 17/09/2014
Varsta : 25
Localizare : B-N

Alcoolul este viata iar viata este alcooL Empty
MesajSubiect: Re: Alcoolul este viata iar viata este alcooL   Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeSam Oct 11, 2014 11:26 pm

Alcoolul este viata iar viata este alcooL Bff912

Alcoolul este viata iar viata este alcooL 24owx3b
Care mai de care s-au strans in curtea scolii pentru petrecere, unu mai alb altu mai negru o pramadiala ce mai. Cineva se trezeste si spune:
- Ba da nu mai ajunge asta o data, deja se incing spiritele pe aici. Spuse un petrecaret din multime, se vedea pe fata lui ca se saturase sa tot astepte.
- Adevarat graiesti mah baetie, se samtie o putoare-n aer... Vorbise unu cu-n accent moldoveniesc in timp ce se tinea la nas.
- Pai nu vezi ca suntem ca intr-un pachet de biscuiti e normal sa puta a transpiratie, nu ma pot scarpina nici in fund, de inghesuiti ce suntem. Se trezise altu cu mana la fund. Intre timp un tip cu niste blugi rosi c-o pereche de bascheti negri si un tricou alb zvarit pe el spuse cu voce tare in timp ce-si da ochelarii de soare:
- Ba ba ba, galagia! Ce-i aici? Bar de negri! Am avut o problema si am intarziat putin.
- Bine c-ai venit, imediat isi rupeau astia hainele de pe ei. Spuse un petrecaret. Multimea se dadu-se la o parte lasand un gol in mijloc pentru a putea eu sa trec. In timp ce mergeam am mai batut o palma un ce mai faci, ajung la usa bag cheia in broasca sa deschid usa dar, inainte s-o deschid am spus:
- O sa deschis usa dar va rog sa nu va impingeti ca la pita calda, ok? Toata lumea raspunse aprobator. Spun in gandul meu "Merita sa incerc"... Intorc cheia ma dau la o parte si spun:
- Sa inceapa petrecerea!!! Toata lumea a inceput sa tipe si s-au ingramadit toti pe usa:
- Ba nu te impinge ca animalu! Spuse un nefericit care era prins la mijloc.
- Ba nu pune mana! Ca iei vopseaua! Spuse a... un cocalar. Dupa ce ne-am indesat toti pe usa fiecare a inceput sa-si faca de cap. Ba unu era mort de beat pardon... mai multi, altii se rupeau pe muzica ba un picior ba o mana. Multi erau la coada la baie dara ce intre trebe sa iasa pe undeva. Eu stateam frumos pe un scaun cu-n pahar de votka combinat cu cappy de protocale, trece cineva c-o sticla de votka si ii spun cu-n ton mai ridicat, muzica era data la maxim:
- Ba! Mai toarna niste vodka ca-i prea tare sucu! A fost o distractie maxima dar nu avea cum sa nu strice cineva petrecerea... Babeta de care vorbeam mnustiu cum norocu nostru dar ne-a auzit. Fara sa mai astepte ceva s-a si dus la telefon sa sune la politie. Cinci minute pana la telefon 10 pana formeaza numaru, record ce mai. In timpul petrecerii moldoveanul se uita pe geam teava de bat si spune:
- Potiera mah!!... Vinie potiera!!
- Ce tot vorbesti mah? Nu vezi ca esti muci. Am spus eu cu-n semn de intrebare pe fata.
- O spus ca vine politia mah!! Toata lumea afara pe usa din spate! Asta era clar ca n-o baut nimic, de o inteles cuvintele betivului. N-am mai avut incotro... trebuia sa spargem petrecerea. Toata lumea a fost racheta pe usa, cat erau de betivani au putut sa iasa foarte repede din scoala, ma mira faptul ca au iesit mai bine decat au intrat... ciudat. Ma trezesc cum am si plecat, imbracat. Ma ridic din pat ma uit la ceas "7:15" din instinct bag mana in buzunare si le scot iara. Dintr-o data imi amintesc ca nu am dus cheia inapoi, am si uitat-o la scoala... ii gata am belit manzu.
Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

Alcoolul este viata iar viata este alcooL Empty
MesajSubiect: Re: Alcoolul este viata iar viata este alcooL   Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeDum Oct 12, 2014 11:56 am

Laughing) Hai ca e buna partea asta. M-am amuzat finalul si mijlocul.
Grija la ortografie, domnu'.
Sus In jos
Anna
Veteran
Veteran
Anna

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 181
Data de inscriere : 27/07/2013
Varsta : 24
Localizare : In spatele tau :P

Alcoolul este viata iar viata este alcooL Empty
MesajSubiect: Re: Alcoolul este viata iar viata este alcooL   Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitimeLun Oct 13, 2014 4:47 pm

Buna si partea asta Very Happy Hai cu next-ul :3 Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Alcoolul este viata iar viata este alcooL Empty
MesajSubiect: Re: Alcoolul este viata iar viata este alcooL   Alcoolul este viata iar viata este alcooL I_icon_minitime

Sus In jos
 
Alcoolul este viata iar viata este alcooL
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Muzica ce este ea?
» CREEPY COMICS GOANA DUPA ALCOOL
» ...Ea este
» Poantele intunericului
» ESTE REALA!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: