Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Ochii din umbra, si saracul.

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Jo.JoDia
Expert
Expert
Jo.JoDia

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 117
Data de inscriere : 10/01/2014
Localizare : Din Padurea Bantuita

Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ochii din umbra, si saracul.   Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Feb 22, 2014 2:48 pm

Totusi, mersi. Mai  :SP: 
Sus In jos
SkyFX
Membru
Membru
SkyFX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1
Data de inscriere : 22/02/2014

Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ochii din umbra, si saracul.   Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Feb 23, 2014 6:49 pm

O fi povestea interesanta,dar nu te opri la ,,cand am ajuns in camera...,, sau asanu e interesant daca nu continui cu sange pe pe pereti sau oameni morti pe tavan.E enervant si nu am scri eu povesti,caci sunt nou, dar totusi ,poate sunt nou da nu fac eu povesti plictisitoare ca astea ca daca le citesti unui copil de 4 sau 5 ani aoarme.Ma plictisesc cand le citesc.Nu meriti sa fi pe spetrul realitatii cu asa povesti.


VARZA!VARZA!VARZA! 


 :SS: 
Sus In jos
Jo.JoDia
Expert
Expert
Jo.JoDia

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 117
Data de inscriere : 10/01/2014
Localizare : Din Padurea Bantuita

Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ochii din umbra, si saracul.   Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Feb 24, 2014 4:37 pm

Sad . De mi-as lasa eu imaginatia sa zboare, ar fii de groaza, dar mi-e rusine de cineva...
Sus In jos
▼Al3XaNdRa▼
Avansat
Avansat
▼Al3XaNdRa▼

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 51
Data de inscriere : 07/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Unde e numai tristete!Vrei sa fim tristi impreuna?♥

Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ochii din umbra, si saracul.   Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Feb 24, 2014 4:39 pm

Lasa rusinea scrie povestea ca e Super Mega Extra tare...iar eu mor daca nu scrii! :SN: :SN: :SN: :SN: :SN: 
Sus In jos
Jo.JoDia
Expert
Expert
Jo.JoDia

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 117
Data de inscriere : 10/01/2014
Localizare : Din Padurea Bantuita

Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ochii din umbra, si saracul.   Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Feb 24, 2014 4:45 pm

Ok...Acum pun  :SN: -ul.
Sus In jos
Jo.JoDia
Expert
Expert
Jo.JoDia

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 117
Data de inscriere : 10/01/2014
Localizare : Din Padurea Bantuita

Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ochii din umbra, si saracul.   Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Feb 24, 2014 4:49 pm

Hmm
Sus In jos
Jo.JoDia
Expert
Expert
Jo.JoDia

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 117
Data de inscriere : 10/01/2014
Localizare : Din Padurea Bantuita

Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ochii din umbra, si saracul.   Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Feb 24, 2014 4:50 pm

sa pun?
Sus In jos
Jo.JoDia
Expert
Expert
Jo.JoDia

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 117
Data de inscriere : 10/01/2014
Localizare : Din Padurea Bantuita

Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ochii din umbra, si saracul.   Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Feb 24, 2014 4:50 pm

da?
Sus In jos
▼Al3XaNdRa▼
Avansat
Avansat
▼Al3XaNdRa▼

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 51
Data de inscriere : 07/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Unde e numai tristete!Vrei sa fim tristi impreuna?♥

Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ochii din umbra, si saracul.   Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Feb 24, 2014 4:58 pm

Deci tu vrei sa ma omori daaca nu pui next acum ma duc I-au un  :SK:  si te omor cu el! Razz

Deci....NEXT ACUM  :SN: :SN: :SN: :SN: 
Sus In jos
Jo.JoDia
Expert
Expert
Jo.JoDia

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 117
Data de inscriere : 10/01/2014
Localizare : Din Padurea Bantuita

Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ochii din umbra, si saracul.   Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Feb 24, 2014 6:30 pm

Deci, cand m-am dus pe scari, am vazut o fata urata cu o haina neagra pe ea. M-am speriat si am fugit in camera mea, si m-am bagat pe laptop. Acea femeie a disparut. Ma jucam pe laptop, si din el a aparut un barbat. Iar m-am speriat si am fugit afara, incuiind usa casei. Dar degeaba: Acel barbat a fugit dupa mine, aruncand cu cuie dupa mine, si cu tot felul de scule de ale lui. Eu, de ciuda, am fugit prin tot parcul sperand ca cineva ma v-a salva. Eu am trecut o trecere de pietoni, si m-am asigurat inainte, dar o masina cu niste golani au trecut peste trecere, si m-au calcat.  Sad Acel barbat a murit si el. Cat despre mama, a plecat la taicami-u in trainatate, fara sa-i mai pese de mine. Sfarsit! Sper ca v-a placut aceasta poveste. are un final trist. As mai fi facut next, dar m-am apucat de atatea povesti de data, si mi-s prea multe. De acum am sa fac cate o poveste pe rand. Va rog ca fiecare-n parte sa va spune-ti parerea despre aceasta poveste.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ochii din umbra, si saracul.   Ochii din umbra, si saracul. - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ochii din umbra, si saracul.
Sus 
Pagina 4 din 5
 Subiecte similare
-
» Ochii roșii
» Ochii negri
» Omul cu ochii negrii
» Umbra
» umbra sinistra

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: