Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Omul cu ochii negrii

In jos 
AutorMesaj
alexutz9
Membru
Membru
alexutz9

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 5
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 32
Localizare : Arad

Omul cu ochii negrii Empty
MesajSubiect: Omul cu ochii negrii   Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeVin Ian 03, 2014 8:19 pm

Probabil toata lumea a auzit cate o poveste despre cimitire bantuite asa ca va spun si eu una.totul a inceput cand 4 prieteni au aflat o poveste despre un cimitir vechi aflat in mijlocul unei paduri, in acel cimitir au auzit ei ca se afla un mormant de prin anii 1700-1800 care apartine unui barbat care a fost blestemat de mama sa nu poata sa paraseasca aceasta lume nici dupa ce moare.Legenda spune ca daca mergi noaptea in jurul orei 00:00 si strigi de 3 ori povestea ta nu este reala povestea ta nu este reala povestea ta nu este reala acesta apare si te va blestema sa nu poti sa parasesti cimitirul pana in zorii zilei si sa iti petreci o noapte de groaza in cimitir cu el si cu toti cei care au vrut sa vada daca povestea este reala si nu au resuit sa scape cu viata din cimitir.Auzind povestea baietii ard de nerabdare sa vada daca este adevarat si se hotarasc sa mearga sa puna la incercare cele auzite in fata mormantului , doar ca unul dintre ei este mai fricos si nu prea ar merge dar este convins repede ce ceilalti prieteni ca nu este nevoit sa strige si el daca nu vrea doar sa fie alaturi de ei.A 2 seara baietii intra in padurea in care cred ei ca se afla cimitirul odata ajunsi in mijlocul padurii baietii isi dau seama ca poate nu a fost cea mai buna idee deoarece era cea mai infricosatoare padure in care au intrat cu fel si fel de umbre si sunete sinistre de frica baietii hotarasc sa o lase balta si sa plece acasa dar din greseala ajung la vechiul cimitir care era si el foarte inspaimantator , dar odata ajunsi acolo baietii se hotarasc sa gaseasca mormantul si sa vada ce se intampla dupa vreo 10 minute de cautare ei ajung in fata mormantului si incep sa strige povestea ta nu este reala de 3x doar cel ce era mai fricos nu striga.dupa alte 10 minute ei vad ca nu se intampla nimic si se hotarasc sa plece ajung la poarta cimitirului unde vad silueta unui barbat inalt care se apropie de ei.Cei 4 incremenesc de frica barbatul este langa ei are niste ochi negrii complet si zambeste diabolic acum credeti in povestea mea?va blestem sa ramaneti alaturi de mine in cimitir pentru totdeauna , baietilor nu le vine sa creada incearca sa fuga sa scape de barbatul cu ochii negri dar oriunde merg oriunde fug incep sa vada din ce in ce mai multe morminte deschise si spirite care ii urmareau deodata se pierd unul de altul si incep sa se auda strigate baiatul cel mai fricos lesina de frica ceilalti nu mai au scapare omul cu ochii negrii ii prinde si ii arunca pe fiecare in cate un mormant si ii ingroapa de vi.Se face dimineata baiatul ramas se treezeste si vede ca in fata lui sunt 3 morminte noi iar pe crucea lor sunt trecute numele prietenilor lui si langa un avertisment sper ca acum credeti in mine nu mai imi deranjati somnul de veci baiatul mort de frica fuge si nu se mai intoarce niciodata la acel cimitir.
Sus In jos
† Neon LIGHT †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Neon LIGHT †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 437
Data de inscriere : 29/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe pamant

Omul cu ochii negrii Empty
MesajSubiect: Re: Omul cu ochii negrii   Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeVin Ian 03, 2014 8:55 pm

Wow,super Smile
Sus In jos
Razvan Popa
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Razvan Popa

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 323
Data de inscriere : 21/11/2013
Varsta : 22
Localizare : Calafat

Omul cu ochii negrii Empty
MesajSubiect: Re: Omul cu ochii negrii   Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeSam Ian 04, 2014 3:54 pm

:SB: :SB: :SB: :SL: Foarte tare!Dar foloseste semnul de dialog! Smile 
Sus In jos
♫Medi♫
Veteran
Veteran
♫Medi♫

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 150
Data de inscriere : 05/07/2014
Varsta : 25
Localizare : in spatele tau cu un cutit in mana deci AI GRIJA!!

Omul cu ochii negrii Empty
MesajSubiect: Re: Omul cu ochii negrii   Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeDum Iul 06, 2014 7:44 pm

SUPER~
Sus In jos
Rebecca Baciu
Avansat
Avansat
Rebecca Baciu

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 84
Data de inscriere : 18/06/2015
Varsta : 23
Localizare : Cluj-Napoca

Omul cu ochii negrii Empty
MesajSubiect: Re: Omul cu ochii negrii   Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeLun Iun 22, 2015 7:22 pm

Povestea e foarte tare. Faza e că nu prea sunt puncte, ai fraze un pic cam lungi, si e puţin mai greu sa te concentrezi. Imi place foarte mult cum faci povesti Smile. Ţine-o tot aşa Laughing .
Sus In jos
Ionella♥
Expert
Expert
Ionella♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 144
Data de inscriere : 27/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Sarutandu-ma cu Enrique Iglesias. Is my love ♥

Omul cu ochii negrii Empty
MesajSubiect: Re: Omul cu ochii negrii   Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeVin Iul 03, 2015 11:08 am

Imi place mult povestea. Succes pe viitor! Laughing
Sus In jos
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1153
Data de inscriere : 03/01/2015
Varsta : 24

Omul cu ochii negrii Empty
MesajSubiect: Re: Omul cu ochii negrii   Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeLun Iul 06, 2015 11:23 pm

E interesant, dar fiindca esti nou te bat la cap cu asezarea in pagina, dar daca nu o faci o sa regreti Smile
2.Finalul e ceva de genu si am mancat ciocolata, adica really? nu puteai sa spui si tu altceva, sa zici ca baiatul fricos simti un impuls, in timp ce lacrimiile ii cadeau, incat s-a blestemat, ca sufletele prieteniilor lui vor deveni una cu el si se vor razbuna pe el!
3.Faci actiuni bune, dar stii ce mai este bun ?
dialogul nu strica, arata mai estetic
partea horror, adica descrierea c-am lipsteste
de drama ar fi bine sa auzi Smile daca vrei sa radem amandoi Angel Angel
Sus In jos
xXDJMinerXx
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
xXDJMinerXx

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 305
Data de inscriere : 25/12/2014
Varsta : 23
Localizare : In spatele tau

Omul cu ochii negrii Empty
MesajSubiect: Re: Omul cu ochii negrii   Omul cu ochii negrii I_icon_minitimeMar Iul 07, 2015 7:46 am

1.(Pentru anonimous) E nou, chiar foarte nou. Din 2014.
2.(Tot pentru el) Ba, m-ai surprins cu descrierea de la 2.

Acum criticarea:

Actiuniile, se petrec mult prea repede. Cum actiunile se petrec foarte repede, nu pot comenta si partea horror. Ideea nu pot sa zic ca e groaznica, dar nici mult nu mai era, fiindca ai pus prea multe actiuni intr-o singura propozitie, asta insemnand ca n-ai idei. Povestea pentru timpul ala era ok, dar pentru timpul asta nu stiu ce sa zic.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Omul cu ochii negrii Empty
MesajSubiect: Re: Omul cu ochii negrii   Omul cu ochii negrii I_icon_minitime

Sus In jos
 
Omul cu ochii negrii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Razbunarea omului negru
» Povestea ingerilor negrii
» Omul fara dinti
» Ochii negri
» Ochii din umbra, si saracul.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: