Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Gasca Spectrul Realitatii

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1153
Data de inscriere : 03/01/2015
Varsta : 24

Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gasca Spectrul Realitatii   Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 29, 2015 11:55 am

Ano nu pateste nimic! Nu va las sa va atingeti de el!
Ano e al meu!
Bun deci partea asta a fost interesanta Smile de ce par ca-s bi, nu o sa aflu O.o
Asteptam sa vedem ce se intampla in nexT!
Je terminat
Sus In jos
DarkParadise
Incepator
Incepator
DarkParadise

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 44
Data de inscriere : 25/03/2015
Varsta : 23
Localizare : Maybe in hell.

Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gasca Spectrul Realitatii   Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 29, 2015 3:00 pm

Mai, mai..Eu as fi luat nutella daca Miha nu m-ar lasa sa mananc ce mananca si ea Rolling on the floor)) Eu nebuna dupa nutella :> As sta in pat toata ziua si m-as indopa cu nutella Rolling on the floor) Bine, prea multe despre mine. Deci imi place mult povestea Rolling on the floor Astept next. *Oare ce se va mai intampla? o.O Nu vreau sa stiu .. Laughing)))) *
Sus In jos
Alice.
Avansat
Avansat
Alice.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 78
Data de inscriere : 22/07/2015
Varsta : 22
Localizare : Wonderland .

Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gasca Spectrul Realitatii   Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 29, 2015 5:31 pm

Lăsați mâncarea-n pace . Nimeni nu se atinge de ea ! :c Credeți că o împart cu voi ? :c Și de ce ai spus de mine că mâncam ca o vacă , jito ? Rolling on the floor Ce bătaie îți iei .. Dar oricum ai primit de la Adra , deci nu mă mai bag . :3 Aștept next-ul . ( poate fac ceva mai interesant decât să mănânc și să joc Mario Rolling on the floor )
Sus In jos
H o e s t
Avansat
Avansat
H o e s t

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 73
Data de inscriere : 24/05/2015
Varsta : 24
Localizare : Norvegia

Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gasca Spectrul Realitatii   Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 29, 2015 8:16 pm

Deah, ca de obicei, ma face lumea de ras.


C'mon baby raise your knife
Welcome darling to my sacrifice
Sus In jos
Alice.
Avansat
Avansat
Alice.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 78
Data de inscriere : 22/07/2015
Varsta : 22
Localizare : Wonderland .

Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gasca Spectrul Realitatii   Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 01, 2015 1:09 am

Next .. ? Când pui next-ul ? Ai multe păreri , deja . Neutral
Sus In jos
Raysa
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Raysa

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 332
Data de inscriere : 18/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Acolo! nu , nu acolo. Aici.

Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gasca Spectrul Realitatii   Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 01, 2015 1:16 am

Mă Doris, tu nu le ai pe toate Rolling on the floor Ce-am făcut cu Alex și Ano de ce mi-a pus mâna pe fund? -_- . Tare o fost Andra Rolling on the floor Hai bagă next.


''Tell me, tell me do you need me?
Tell me, tell me do you love me?''
Sus In jos
Andra.
Moderator
Moderator
Andra.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 105
Data de inscriere : 13/08/2014
Varsta : 24
Localizare : Alba

Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gasca Spectrul Realitatii   Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 01, 2015 11:03 pm

Aoleooo sunt lesbi O.O
Dar tot îmi place replica "-Da-te, o omooor! O omoor sa ma calce trenul.Iara m-a inselat!" Prea haioasă Rolling on the floor


Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 N2oj7l
"Omului îi trebuie un vis ca să suporte realitatea" - Sigmund Freud.
Sus In jos
Drog
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Drog

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 393
Data de inscriere : 07/11/2014
Varsta : 21
Localizare : Acasa.

Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gasca Spectrul Realitatii   Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 02, 2015 12:26 am

Portalul din sifonierul lui Stefan l-a dus pe Traie in  Evul mediu. Da, ati vazut bine, in evul mediu! Acolo zari un om medieval, ce statea si se scobea in nas , fara nicio treaba. Traie ce se gandi? Se gandi sa se duca la acel om fara creier , sa-i  ceara o tigara cat de politicos poate.
-Nenea domnul babuin, ma scuzati,  aveti o tigara?
Traie intreba degeaba, deoarece nenea domnul babuin nu-l lua in seama pe Traie, asa ca Traie deja nervos din cauza nepasarii "babuinului" , mai intreaba inca o data :
-Baaa coae, ai o tigara?
Atunci nenea domnul babuin isi scoate degetul din nas intorcandu-si incet privirea spre Traie si isi ridica pumnul...
-Auuu! Deci pe asta ai inteles-o?! Mormantul castravetelui tau ....
Saracul Traie  primit un pumn e la nenea domnul babuin,  de l-a bagat in pamant la propriu, incat doar capul i se mai vedea...

*Intre timp la vila*

Mihaela se gandi totusi ca-i momentul sa renunte la jocurile video, deoarece realizase si ea ca innebunise.
-Nu, ca asa nu mai merge, trebuie sa fiu si eu ca o fata normala!
-*Tuseala* *Tuseala* , tu fata normala? *tuseala* *tuseala* , spuse Marius, aparand de nicaieri.

Atunci Miha ii trase o mutra urata acestuia dupa care incepu sa injure intr-o limba necunoscuta. Daaa, v-ati prins... Limba Miha...
-Akichi Akichi akichi ki! akika akicha kiki ka !
-Ha, saraca, nici de vorbit nu mai stii sa vorbesti.

Atunci Marius se transforma intr-un broscoi gras.
-Vezi ce se intampla daca te pui cu mine,Marius?
-Suuugi waaaaaak!

Oare ce o fi vrut sa spuna Marius?....Hmmm....

*Intre timp in camera Cristinei*

Cea mai mare greseala e sa va lasati copilul sa se uite la desene si am sa va prezint de ce :
-O nuuu, fetitele PowerPul ammm PowerPuff s-a terminat . Vreau si eu sa fiu o fetita PowerPul* ... Am PowerPuff!
Atunci Cris isi lua o pelerina si iesi pe balcon, cu intentia de  a se arunca ca sa zboare. Zis si facut, dar numai ca saraca...Aa stai, ce?
-Zbooor! Pot zburaaa! Yayy sunt o fetita PowerPul , powerpuff !
Da,se pare ca Cristina reusi sa zboare,numai ca din neatentie intra intr-un copac...

*Intre timp in camera lui Doris*

Saraca Doris era plina de vanatai pe corp, de data asta speram ca si-a invatat lectia .
-Fa, ma mai inseli?
-Nu, nu nevasta promit!!
-Faa, te distrug psihologic!!Ai inteles?
-D... Da nevasta!

Andra parasi camera lui Doris si tranti usa cat de tare putu'.
-Doamne, Doamneeeeeee.... Ma bate nevasta Doamneee, cat sa mai suport?! Valeuuuu Aleeu!
-Doris, deschide usa ! spuse Remus.
-Pleaca ma, vrei sa ma bata nevasta?!
-Ammm, ok....

Atunci Remus il zari pe Ano venind in graba spre camera lui Doris.
-Ce-a patit printesa mea?! Ce a patiit?!
-Ano , du-te-n' limbrici si nu mai visa, spuse Doris.

Atunci Ano incepu' sa-i spuna o poezie de dragoste lui Doris, dar fu' intrerupt de catre Remus.
-Frate, e veche faza cu poeziile.
Atunci Ano se intrista si pleca spre toaleta , mai de parte nu vreti sa stiti ce s-a intamplat...

*Intre timp in curtea Vilei*

Mona si Alex se sarutau ca doi indragostiti...
-Te vreau Alex!
-Unde,aici?Nu crezi ca o sa ne vada cineva? Hai mai bine totusi in copac, spuse Alex cu un zambet pervers pe fata.

Alleluia, in sfarsit! Putem vedea o scena de sex fierbinte!
Dupa ce acestia reusira sa se urce in copac, Mona intreaba:
-Ce jucam? Tabinet?
-Desigur, e jocul meu preferat de carti!

Tabinet? Really? Come on porumbeilor, ce dracu' sunteti tineri, de ce nu o faaaaceti?!

*Intre timp in camera de conferinta*

Ele, Alle si Ema, inconjurau in camera de conferinta, un baiat.
-Ok, se pare ca esti nou, cum te numesti? intreaba Ele serioasa.
-Gabi.
-Ok Gabi, esti retardat? Daca nu esti retardat nu ai ce cauta aici! spuse Alle.
-Eu..eu...
-Alle, ia-l mai incet, spune Ema cu un ton calm.


--------------------------------------------------------------
Aceasta poveste minunata a fost corectata de Ema.
Sus In jos
Alice.
Avansat
Avansat
Alice.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 78
Data de inscriere : 22/07/2015
Varsta : 22
Localizare : Wonderland .

Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gasca Spectrul Realitatii   Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 02, 2015 12:37 am

Eu ? Să mă las de jocuri video ? Povești .. Și cică : ” -Akichi Akichi akichi ki! akika akicha kiki ka ! ” . Rolling on the floor)) Fă, asta spun când pierd la vreun joc , deci plz , nu blestem cu din astea . Rolling on the floor) Next, Doris.
Sus In jos
Ambrose
Spammer
Spammer
Ambrose

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 673
Data de inscriere : 22/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Piteşti

Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gasca Spectrul Realitatii   Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Aug 02, 2015 7:30 am

No, super. Am ras ceva. Daca as putea face si altceva inafara sa joc carti, cred ca ar fi mai interesant. Laughing Baga next.


Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 Hq1JQER
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gasca Spectrul Realitatii   Gasca Spectrul Realitatii - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Gasca Spectrul Realitatii
Sus 
Pagina 2 din 8
 Subiecte similare
-
» Urmareste Sagetile
» Spectrul Realitatii - 10 Ani
» ~~Aventurile celor din Spectrul Realității.~~
» Promovare Site Spectrul Realitatii
» Interviuri cu scriitori de pe Spectrul Realitatii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ :: Povești-
Mergi direct la: