Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Încă o poveste cu membrii

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Ambrose
Spammer
Spammer
Ambrose

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 673
Data de inscriere : 22/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Piteşti

Încă o poveste cu membrii Empty
MesajSubiect: Încă o poveste cu membrii   Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeVin Sept 19, 2014 5:49 pm

Ştiu că-s destule poveşti cu membrii forumului, dar am de gând să mai fac una Very Happy. Pentru a vă înscrie trebuie să scrieţi:

*Numele:
*Vârsta:
*Descrierea fizică (puteţi pune poză):
Descrierea morală:
Îmbrăcămintea:
Rudă/-e (dacă vreţi):
*Arme (mă refer la arme, nu puteri supranaturale):


Câmpurile cu * trebuie completate obligatoriu.
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

Încă o poveste cu membrii Empty
MesajSubiect: Re: Încă o poveste cu membrii   Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeVin Sept 19, 2014 9:23 pm

*Numele: Misaki Mei.Numele mic este Mei.
*Vârsta: 18 ani.
*Descrierea fizică (puteţi pune poză): Încă o poveste cu membrii Ayvdyv
Descrierea morală: Timidă,retrasă,înțeleaptă,copilăroasă.
Îmbrăcămintea: Maieul din imagine și o pereche de blugi negri,iar în picioare teneși albaștrii.
Rudă/-e (dacă vreţi): Pui pe cine vrei tu Smile
*Arme (mă refer la arme, nu puteri supranaturale): Pumnale.
Sus In jos
AlexReborn
Veteran
Veteran
AlexReborn

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 199
Data de inscriere : 12/09/2014
Varsta : 24
Localizare : salaj

Încă o poveste cu membrii Empty
MesajSubiect: Re: Încă o poveste cu membrii   Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeVin Sept 19, 2014 9:28 pm

Particip Very Happy
Numele-Alex.
Varsta-14 ani.
Descrierea fizica - inalt , par brunet ,ochii caprui.
Imbracamintea-Tricou rosu ,un lant la gat cu pergament,blugi negri .
Arme-O sabie care arata gen asa Încă o poveste cu membrii Search?q=sabie&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=jnQcVJWgDoLhaLvAgegD&ved=0CAgQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=tHu-I8BLo3FoYM%253A%3BYbgwaNK9xJ9G8M%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.sabiidepanoplie ,dar sa fiu smecher cu sabia si  un pistol gen asa Încă o poveste cu membrii Search?q=pistol&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=JXUcVOmGEsXKaMGUgPgK&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=634#tbm=isch&q=pistol+cool&facrc=_&imgdii=_&imgrc=U53Wa5q1Zdd7lM%253A%3BPOp_E8gi3UlXkM%3Bhttp%253A%252F%252Fgirlygamer.com.au%252Fwp-content%252Fuploads%252F2011%252F10%252Flanard-x6-mass-effect-blaster-pistol-no-clip.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fgirlygamer.com .
Descriere morala - Singuratic,protector,puternic
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Încă o poveste cu membrii Empty
MesajSubiect: Re: Încă o poveste cu membrii   Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeSam Sept 20, 2014 10:26 am

nume: Kristen pe scurt Kris
varsta: 18
d. fizica: Încă o poveste cu membrii Kristen-stewart-oscar-3-a
d. morala: desteapta, dura sau sensibila cand trebuie, competitiva, tupeista, imi dau seama cand cineva ma minte, sigura pe sine, greu de impresionat, intr-o cearta eu am mereu ultimul cuvant de spus si mereu am cate o idee sau un plan cand sunt intr-o incurcatura;
imbracamine: o rochie rosie, mai scurta in fata, mai lunga in spate, botine negre cu toc si o geaca de piele neagra;
ruda: Alle, daca vrea si ea
arme: doua pistoale (gloantele nu se termina niciodata)
Succes la poveste!
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

Încă o poveste cu membrii Empty
MesajSubiect: Re: Încă o poveste cu membrii   Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeSam Sept 20, 2014 11:41 am

nume:vanessa
varsta:18
d.fizica:Încă o poveste cu membrii W89w94
d.morala:buna ,rea si fitoasa cand e nevoie,copilaroasa,imi ajut prieteni intodeauna si desteapta
haine:un tricou pana la buric cu un craniu pe el negru , o pereche de blugi scurtii albastri si in picioare o perche de vans albi
ruda:eu vreau o sora pui tu pe cineva
arme: 2 pumnale si 3 pistoale
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Încă o poveste cu membrii Empty
MesajSubiect: Re: Încă o poveste cu membrii   Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeSam Sept 20, 2014 4:38 pm

Numele: Antonia O.o
*Vârsta: 18
*Descrierea fizică (puteţi pune poză): Încă o poveste cu membrii Vypev5
Descrierea morală: rece, nu foarte prietenoasa, persoanele in care are incredere tine la ele si le protejeaza cu pretul vieti, dura si foarte inteligenta 
Îmbrăcămintea: o rochie crem mai scurta in fata si mai lunga in spate, jacheta de piele meagra si tenesi
Rudă/-e (dacă vreţi): nu am nici o ruda
*Arme (mă refer la arme, nu puteri supranaturale): un arc cu sageti normale si otravitoare si un cutit pe care il am mereu la mine in caz de orice Wink
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Încă o poveste cu membrii Empty
MesajSubiect: Re: Încă o poveste cu membrii   Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeDum Sept 21, 2014 9:40 am

Daca se poate, pe langa acele pistoale, sa mai am si un pumnal otravitor, mereu la indemana (pumnalul nu ma poate otravi pe mine, doar pe adversari).
Sus In jos
Nora2003
Membru
Membru
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 7
Data de inscriere : 17/09/2014
Varsta : 24
Localizare : undeva, omorand pe cineva...

Încă o poveste cu membrii Empty
MesajSubiect: Re: Încă o poveste cu membrii   Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeDum Sept 21, 2014 10:15 am

Vreau si io in poveste daca mai sunt locuri!
nume: Emma;
varsta: 16;
d. fizica: Încă o poveste cu membrii 2nl8cp0
d. morala: rece, singura, nepasatoare, rea, dura, nemiloasa, uneori buna, saritoare si glumeata, mai mereu;
imbracaminte: un tricou alb simplu, pana la buric, cu un craniu negru pe el, o pereche de pantaloni scurti negri si adidasi cu toc negru cu alb;
ruda: n-am;
arme: o sabie dubla;
personaj: negativ.
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Încă o poveste cu membrii Empty
MesajSubiect: Re: Încă o poveste cu membrii   Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeJoi Sept 25, 2014 8:32 am

Cand incepi povestea si cum se va numi :?: :?: :?:
Sus In jos
ʚïɞ Aly ʚïɞ
Avansat
Avansat
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 56
Data de inscriere : 30/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Undievaaa!!

Încă o poveste cu membrii Empty
MesajSubiect: Re: Încă o poveste cu membrii   Încă o poveste cu membrii I_icon_minitimeJoi Sept 25, 2014 9:39 pm

Vrea și io! 
Încă o poveste cu membrii 260bq79]


Descriere:15,aștept să îmi găsesc perechea în poveste,1.67,badgirl ,sexy,cool,ambițioasă,gen badass,funny,badass.
Arma:sabie de foc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Încă o poveste cu membrii Empty
MesajSubiect: Re: Încă o poveste cu membrii   Încă o poveste cu membrii I_icon_minitime

Sus In jos
 
Încă o poveste cu membrii
Sus 
Pagina 1 din 2
 Subiecte similare
-
» O poveste cu membrii forumului!
» O poveste cu membrii forumului
» Caut membrii pentru o poveste
» poveste cu membrii forumului
» O poveste cu membrii forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: