Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Secretul - Partea l

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

Secretul - Partea l - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 6:46 pm

Bag de seamă că Alle. a avut răbdarea și curajul să îți corecteze toate capitolele de la un capăt la altul . Poate nu te împaci bine cu gramatica din anumite puncte de vedere , dar nu ar strica să arăți respect pentru cei care muncesc la povestea ta și o corectează . Fii atentă la ce îți corectează Alle și încearcă să nu mai repeți aceleași greșeli , nu îi mai da de muncă fetei din neatenție .
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

Secretul - Partea l - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 7:22 pm

Ele. a scris:
Bag de seamă că Alle. a avut răbdarea și curajul să îți corecteze toate capitolele de la un capăt la altul . Poate nu te împaci bine cu gramatica din anumite puncte de vedere , dar nu ar strica să arăți respect pentru cei care muncesc la povestea ta și o corectează . Fii atentă la ce îți corectează Alle și încearcă să nu mai repeți aceleași greșeli , nu îi mai da de muncă fetei din neatenție .
ele in primul rand tu sa nu imi zici mie ca nu ma impac bine cu gramatica ok pentru ca am numai 10 si 9 la lb.romana,oamne mai gresesc...si ori cum i multumesc ca mi-a corectat nexturile dar fi umpic serioasa nu cred ca tu esti perfecta si daca vreau sa am nextul plin de greseli o fac da...deci termina ok...pentru ca si tu ai greseli la povestea ta...
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

Secretul - Partea l - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 7:22 pm

ʚïɞ Aly ʚïɞ a scris:
Da pe  minie Cum Hristosu Măsii mă cheamă? ???
aly unde te-ai inscris tu este vorba de alta poveste nu de asta...
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

Secretul - Partea l - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 7:30 pm

Ale,dă-mi voie să-ți spun că,Ele , nu are absolut nici o greșeală în poveștile sale.Tu în schimb ai avut multe greșeli,bine înțeleg că scrii repede și mai greșești dar ,,phai” nu este o greșeală de tipul acela,sau „akuma”.La început de propoziție se scrie cu literă mare și de asemenea așa se scriu și numele personajelor,acestea fiind substantive comune.
Într-o poveste nu se folosesc prescurtări gen:mn,scz,vb,imd. etc.Semnele de punctuație lipsesc cu desăvârșire din povestea ta.Nu putem compara povestea „Secretul” cu povestea „Annte-Era canibalismului”
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

Secretul - Partea l - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 8:58 pm

alle sa sti ca numele nu sunt substantive comune ci propri,substantivele comune sunt:om caine masina etc...cele propri sunt numele
stiu ca nu putem compara povestea mea cu cea a elei pentru ca povestea ei este super-extra-mega tare fata de amia
si cum ai zis ca phai si akuma nu sunt greseli din vina ca m-am grabit eu le scriu asa...
ori cum va multumesc ca mi-ati spus ce ati aut de spus Smile
Sus In jos
ʚïɞ Aly ʚïɞ
Avansat
Avansat
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 56
Data de inscriere : 30/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Undievaaa!!

Secretul - Partea l - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 10:32 pm

Atunci poza cu bruneta de unde e????? Eu am postat-o. ...!!!! :evil: :shock:
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

Secretul - Partea l - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 10:59 pm

ce poza cu bruneta
am postat povestea si apari si tu in ea in aceasta poveste nu
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

Secretul - Partea l - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 11:48 pm

ale bhaa a scris:
alle sa sti ca numele nu sunt substantive comune ci propri,substantivele comune sunt:om caine masina etc...cele propri sunt numele
stiu ca nu putem compara povestea mea cu cea a elei pentru ca povestea ei este super-extra-mega tare fata de amia
si cum ai zis ca phai si akuma nu sunt greseli  din vina ca m-am grabit eu le scriu asa...
ori cum va multumesc ca mi-ati spus ce ati aut de spus Smile
Ah da scuze,substantive proprii,nu știu la ce mă gândeam când am scris comune.Orcum,ideea este că noi nu avem absolut nimic cu tine,vrem să te ajutăm să faci o poveste mai frumoasă,să..evoluezi.Sper să iei în considerare ce am spus legat de cuvinte,prescurtări și mă rog,de gramatică și ortografie în general Smile baftă!
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

Secretul - Partea l - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 11:56 pm

Alle. a scris:
ale bhaa a scris:
alle sa sti ca numele nu sunt substantive comune ci propri,substantivele comune sunt:om caine masina etc...cele propri sunt numele
stiu ca nu putem compara povestea mea cu cea a elei pentru ca povestea ei este super-extra-mega tare fata de amia
si cum ai zis ca phai si akuma nu sunt greseli  din vina ca m-am grabit eu le scriu asa...
ori cum va multumesc ca mi-ati spus ce ati aut de spus Smile
Ah da scuze,substantive proprii,nu știu la ce mă gândeam când am scris comune.Orcum,ideea este că noi nu avem absolut nimic cu tine,vrem să te ajutăm să faci o poveste mai frumoasă,să..evoluezi.Sper să iei în considerare ce am spus legat de cuvinte,prescurtări și mă rog,de gramatică și ortografie în general Smile baftă!
da am intales multumesc mult Razz ❤
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

Secretul - Partea l - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 11:59 pm

la povestea pe care am facut-o am scris la inceputul propozitilorcu litera mare nu am mai scris prescurtari si cred ca nu am mai avut nici greseli gramaticale
ps.cum fac sa scriu cu diacritice ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Secretul - Partea l - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 8 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Secretul - Partea l
Sus 
Pagina 8 din 9
 Subiecte similare
-
» Secretul Ascuns
» Amalia şi secretul ei
» Secretul Larei
» Secretul familiei
» Secretul lui Lucy

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: