Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Secretul - Partea l

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Secretul - Partea l - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Sept 12, 2014 11:46 am

Am si eu asa, o intrebare. De ce nu mai apar in poveste? Adica, zici numele meu doar odata intr-o parte si uneori nu il zici de loc. Nu inteleg. Pe ceilalti ii pui aproape mereu si pe mine nu? Oricum :SN: :SN: :SN:
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

Secretul - Partea l - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Sept 12, 2014 8:55 pm

Ana♥ a scris:
Am si eu asa, o intrebare. De ce nu mai apar in poveste? Adica, zici numele meu doar odata intr-o parte si uneori nu il zici de loc. Nu inteleg. Pe ceilalti ii pui aproape mereu si pe mine nu? Oricum :SN: :SN: :SN:
pentru ca....vezi in poveste pun imd.nextu si vezi dk.
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

Secretul - Partea l - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeSam Sept 13, 2014 12:24 am

anna:era chiar tatal tau
eu:si ce vruia de la mine
anna:nustiu
eu:ok,mama eu cobor jos vrei sa vi
anna:da
cand am coborat jos bella a vazuto pe mama s-a sters de cateva ori la ochii la pus pe kristy sa i traga o palma crezand va viseaza
bella:ma...mam...i
anna:skumpooo
amandoua alergand pentru a se imbracisa,mama l-a vazut si pe zayn ,i dadeau lacrimile vazandune pe totii trei a da sa nu uitam de katty bineintales ca a pupato  si pe ia toti eram jos inafara de alex  unde o fii
eu:la vazut careva dintre voi pe alex,intreb euu putin trista
katty:a zis ca are ceva treaba in oras
eu:ok,am luat telefonul si am mers in baie l-am sunat o data,de doua ori,de trei dar la a patra incercare a raspuns ddar nu era el
???:daca vrei sa il mai vezi pe alex in viata vino in fata fabrici care a luat foc akuma 2 ani a da si nu uita sa fi singura
eu:cine est...
nici nu aam apukat de terminat propozotia ca a si inchis
am mers in camera sa ma schimb pentru ca vruiam sa merg sa vad ve se intampla
am ajuns in fata fabrici il sun iar pe  alex si raspunde tot persoana aia a carui voce imi era asemanatoare cuiva dar nu stiu cine
???:ai ajuns,akuma mergi drept in fata ,el sau ea a incis telefonul
l-am vazut pe alex care statea legat de un scaun am mers langa el dar o persoana ma trage mai inspate era chiar luck
eu:ce vrei ,de ce faci asta,AM SA TE DISTRUG
luck:phai 1.multe,2.pentru ca asa vrea el,si 3.nu ai kum :twisted:
eu:cine el????
atunci apare din senin tata
eu:tati
tata:da eu sunt s ma chema klar
eu:ok...tata de ce l-ai rapi pe alex?
tata:pentru ca....
next la o parere
ps.nextu ne este corectat Razz
Sus In jos
Ambrose
Spammer
Spammer
Ambrose

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 673
Data de inscriere : 22/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Piteşti

Secretul - Partea l - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeSam Sept 13, 2014 3:39 am

Ce are taica-tu' cu mine ? Sad App iar vrea Luck s-o incasese :twisted: . Ai cateva greseli, minore. In rest e bine. NEXT !! Very Happy
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Secretul - Partea l - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeSam Sept 13, 2014 9:29 am

Tot nu am inteles... Oricum   :SN:
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

Secretul - Partea l - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Sept 15, 2014 8:39 am

Nu știu dacă ai văyut dar am corectat o parte din poveste,însă nu am reușit să o corectez pe toată.Voi încerca să corectez tot.Orcum tema poveștii în sine este ok,problemele sunt majore însă.Deci te sfătuiesc să adaugi mai multă descriere,pentru că e prea mult dialog.Nu mai folosii prescurtări și nu mai scris ,,k” în loc de ,,c”.Arată foarte urât așa.Substantivele comune și primul cuvânt din propoziție trebuie scrise cu literere mari.Ai grijă la punctuație.Um..atât,baftă în continuare!
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

Secretul - Partea l - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 2:08 am

tata:pentru ca stiam ca daca ti rapesc pe cei dragi vei veni aici
pe cei dragi cum adica doar pe alex la rapit,in acel moment imi statea gandul doar la...rose nu,nu se poate rose este bine mersi in patul ei,nu poate fi aici sau da...?
eu:cum adica pe cei dragi?
tata:adica pe alex si rose
cand am auzit numele ei am ramas socata trebuia sa imi dau seama nu am mai vorbit cu ea de vro 2 zile
eu:unde este rose?
rose:chiar aici...
eu:rose esti bine,ai patit ceva?
rose:nu, nu am patit nimica ,ori cum imi este mai bine aici decat cu voi
eu:ce cum adica
rose: pai no este mai bine ori cum noi vom castiga deci
eu:tu nu esti rose ea nu ar fi vorbit asa niciodata
rose:oamnei se schimba
rose plecase ,eu ramasesem socata rose nu ar fi vorbit asa niciodata ea nu este rose mea
*DIN PERSPECTIVA LUI ROSE*
am plecat de acolo nu mai suportam sa vorbesc asa cu vanessa...am luat telefonul si am sunato pe katty
Eu:katty cat mai trebuie sa stau aici
katty:mai sunt 3 zile si incepe lupta trebuie sa afli tot ce vor sa puna la cale,daca nu planul nu va merge,
eu:a venit si vanessa aici i spun si ei planul nostru
katty:nu esti nebuna sau ce?
eu:ok nu i spun trebuie sa inchid vine cineva
katty:ok...
am inchis telefonul pentru ca mise parea ca vine cineva dar m-am inselat
* DIN PERSPECTIVA VANESSEI*
eu:tata dai drumul lui alex pentru ca vreau sa plec
tata:vanss draga nu am sa i dau drumul numai daca o sa ramai aici
eu:ok dai drumul eu o sa raman aici
tata:esti sigura?
eu:da
tata a mers langa alex ia dat drumul,el venind spre mine
alex:ce faci dece ramai aici
eu:alex pleca...
alex:raspundemi
eu:...am zis sa pleci
alex s-a uitat urat la mine plecand...dece am vorbit asa cu el...poate ma voi schimba si eu...?
*ACASA*
mama:unde-i vanessa a plecat de o ora deja
katty:este bine...
mama:de unde sti?
katty:nu conteaza
*LA FABRICA*
am iesit afara din fabrica nu mai puteam ma simteam foarte rau ma durea capul,imi era frica dece va urma,imi era frica sa nu pierdem lupta si sa devin si eu ca rose...ce o fi fost in capul ei nustiu,ce i-am facut asa rau de sa suparat pe noi...dece mi-a vorbit asa...oare este din cauza mea totul?
dupa ce am mai stat afara am intrat in fabrica se auzeau niste vocii nu stiam ale cui erau asaa ca am mers sa aud...
lupta va incepe iar noi suntem pregatiti stiu ca era vorba sa inceapa peste 3 zile dar v-a fi maine zise o voce care cred ca era a tatei , suntem pregatiti dar  daca vom pierde  continuase alta voce .
eram speiata nu stiam ce sa fac cum adica lupta incepe maine...am iesit din fabrica vruiam sa plec acasa dar o persoana ma striga,era rose
rose:vanessa unde pleci
eu:acasa vii?
rose:nu pot...adica stai vin
eu:serios parca ai zis ca esti de partea lor
rose:era un plan l-am facut cu katty ok hai sa plecam mai repede
am plecat cu rose spre casa,dupa vro 20 de minute de mers am ajuns...am deschis usa toti erau cu privirile spre noi
eu:fiti atenti aici nu vreau chesti dinastea :unde ai umblat? esti bine?avem ceva mai important maine avem lupta deci la pregatiri,...akuma!!!!
toti: ok...
toti erau speriati,mama a sunat pe cineva,bella se lupta cu rose la fel si kristy cu andrada am ramas doar eu cu katty,i-am zis sa mergem in spatele case pentru ca este mai mult loc,am ajuns ne-am asezat fata-in-fata katty a aruncat o bila de foc drept spre mine ,am incercat sa ma feresc dar nu am putut,
katty:vanessa ce ai ?
eu:nustiu hai inca o data
katty a aruncat dinou bila de foc de data asa am reusit sa ma feresc...eu nustiam ce sa fac eram doar un vampir doar atata...mi-am imaginat un fulger iar deodata chiar ceva ce a luminat a lovito pe katty era chiar un fulger wow ce eu am facut asta nu se poate
katty: ce a fost aia,tu ai facuto
eu:cred ca da
katty:cum?
eu:mi-am imaginat un fulger
katty:am o idee imagineazati altceva
atunci mi-am imaginat un cutremur, si chiar asta s-a intamplat ...atunci toti au veni sa vada dac asuntem bine iar katty le-a explicat totu,mama a avut idee foarte buna ei vor incepe lupta iar eu voi sta in sapte cu katty si la sfarsit vom continua noi doua...era deja ora 6:30.
cand soarele a aparut pe ceru incet veneau vro 10 gasti de vampiri,varcolaci,inger albi si negri,demoni,nimfe,hidre,un Cerberus ,7 centauri,3 pegasuri(nustiu daca am scris bine) si un Phoenix
erau creaturi pe care nu le-m mai intalnit niciodata,o nimfa se apropie de noi
???:anna ce faci
mama:bine tu ma bucur ca esti aici
???:si eu,ea este vanessa
mama:da
???:ce mare a crescut de
eu:cine esti
???:o da sczue sunt gabriella matusa ta
eu:ma bucur sa te vad matusa
cerul s-a facut aproape tot rosu asa era semnul ca era timpul razboiului
hey stiu cu numai acuma pun nextul dar am fost ocupata cu dansul pentru ca incurand vom avea un spectacol si nu am mau putut pune nectul am mai intrat din cand in cand dar era pe telefon la repetiti...
stiu ca este prea actiunea se petrece foarte repede dar trebuie sa inchiei poveste pentru ca vine spectacolu
in legatura cu chestia ca substantivele comune si primul cuvant din prop.trebuie scris cu litera mare nu o voi face!!! pentru ca am vazt doar la cateva povesti chestia asa ...
next la 2-3 pareri
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

Secretul - Partea l - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 2:24 am

uitati si poze
hidra:Secretul - Partea l - Pagina 7 15wsv5
centaur:Secretul - Partea l - Pagina 7 Fvbmv4
cereberus:Secretul - Partea l - Pagina 7 246voyq cereberus este acel caine cu 3 capete
phoneix:Secretul - Partea l - Pagina 7 10h63d1
mama:Secretul - Partea l - Pagina 7 6s76dt
matusa:Secretul - Partea l - Pagina 7 2j26fyq
katty:Secretul - Partea l - Pagina 7 124bypw
pegasus:Secretul - Partea l - Pagina 7 2mx2zao
Sus In jos
ʚïɞ Aly ʚïɞ
Avansat
Avansat
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 56
Data de inscriere : 30/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Undievaaa!!

Secretul - Partea l - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 6:15 pm

Da pe minie Cum Hristosu Măsii mă cheamă? ???
Sus In jos
ʚïɞ Aly ʚïɞ
Avansat
Avansat
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 56
Data de inscriere : 30/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Undievaaa!!

Secretul - Partea l - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 6:32 pm

Povestea e super-extra-mega-tare!!!! :SL: :SD: :SB: SÍ :SN:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Secretul - Partea l - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Secretul - Partea l   Secretul - Partea l - Pagina 7 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Secretul - Partea l
Sus 
Pagina 7 din 9
 Subiecte similare
-
» Secretul lui
» Secretul lui Lucy
» Secretul Ascuns
» Amalia şi secretul ei
» Secretul Larei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: