Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 o viata mai putin normala

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Sore
Avansat
Avansat
Sore

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 92
Data de inscriere : 06/08/2014
Varsta : 23
Localizare : Noaprea in camera ta!

o viata mai putin normala - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: o viata mai putin normala   o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Aug 25, 2014 7:09 am

 :SN: cat mai repede posibil!!!
Sus In jos
Ambrose
Spammer
Spammer
Ambrose

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 673
Data de inscriere : 22/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Piteşti

o viata mai putin normala - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: o viata mai putin normala   o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Aug 25, 2014 7:27 am

NEXT !
Sus In jos
dyanadya
Expert
Expert
dyanadya

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 135
Data de inscriere : 19/11/2013
Varsta : 25
Localizare : In Cabana Creepypasta

o viata mai putin normala - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: o viata mai putin normala   o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Aug 25, 2014 11:11 am

Ce bine ca azi este sambata, merci doamne Smile.Nici 10 minute nu dorm ca imi suna telefonul.Era Luke, frumosul Luke.Ma tot intrebam ce sa fac daca sa ii rapund sau sa nu ii raspund, dar intr-un final i-am raspuns.
"convorbire telefonica"
-Hey, ce faci?
-Bine, tu?
-Bine, app vrei sa iesim la un suc azi?
-(OMG,OMG)Da vreau.
-Sper ca nu te superi daca vin si cu sora mea mai mare, ea are 18 ani si o cheama Vanessa si este varcolac.Este blonda cu ochi albastrii ca cerul, piele putin bronzata, buna, frumoasa, ajutatoare, cand nu ii iese ceva injura de se sperie si naiba.
-Dar voi la aspect nu semanati deloc.Mai ales ca ea este varcolac si tu esti vrajitor.
-Pai ea este sora vitrega.Mama mea a divortat de tatal meu natural si s-a casatorit cu tatal Vanessei cand eu aveam 5 ani.
-Aaaa. Smile
-Hai ca te las, papa.
-Pa.
"sfarsitul convorbirii"
Hai sa ma pregatesc de akm ca pana ma suna el sa fiu gata.Nu pot sa cred baiatul visurilor mele m-a invitat sa iesim la un suc.Il plac la nebunie dar sper sa nu fac vreo gafa in fata lui.Insfarsit ma suna el, spune ca ma asteapta in parcul central.Am plecat de acasa in graba.Acolo era el cu sora lui mai mare, sper ca nu o sa ne dadaceasca.
Cand am ajuns la acel bar, acolo era ..............

to be continued

sper ca v-a placut astept pareri
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

o viata mai putin normala - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: o viata mai putin normala   o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Aug 25, 2014 11:32 am

Ma bagi si pe mine? Daca da, atunci:
Nume: Ana;
Ani: 16;
C. fizica: ochi rosi (spun ca port lentile de contact), pielea alba ca marmura, frumoasa, corp perfect si par lung pana la mijloc castaniu putin carliontat cu suvite albastru inchis;
Ce as vrea sa fiu: vampir, lojic;
Cum sunt: prietenoasa, sociabila, ma enervez, greu, amuzanta, greu de impresianat, cand vreau ceva NIMIC nu ma opreste sa il obtin si tupeista.
  Pune mai repede  :SN:  ca povestea e super tare!
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

o viata mai putin normala - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: o viata mai putin normala   o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Aug 25, 2014 11:51 am

Super tare baga next
Ps.nu o sa va dadacesc promit Laughing)


Sus In jos
Ambrose
Spammer
Spammer
Ambrose

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 673
Data de inscriere : 22/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Piteşti

o viata mai putin normala - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: o viata mai putin normala   o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Aug 25, 2014 8:00 pm

Tare. Pune NEXT. Very Happy (App, ms ca ai mai amintit si de mine in poveste..) Smile
Sus In jos
dyanadya
Expert
Expert
dyanadya

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 135
Data de inscriere : 19/11/2013
Varsta : 25
Localizare : In Cabana Creepypasta

o viata mai putin normala - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: o viata mai putin normala   o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Aug 27, 2014 10:52 am

Cand am intrat in bar,erau numai dare de sange si mate.Eu am inceput sa vomit, si i-am sunat pe Alex si pe Ale.(pe Roxi nu am sunat-o pt ca stiam ca e plecata la mare)Ei au venit imediat.Exact cand au sosit ei, iese un bucatar plin de sange pe haine si cu un cutit in mana care ne-a "voi urmati!".Vanessa dupa ce a terminat de injurat Smile , a inceput bataia.Ne-am batut pana ce ne-am batut si am castigat.Logic.Cand am iesit de acolo, Luke s-a oferit sa ma duca pana acasa Very Happy.Am acceptat lol.Pe drum noi doi am discutat despre tot felul de lucruri.Cand am ajunsd in fata usi, Luke m-a luat de mana si m-a sarutat.OMG. Dupa ce a terminat am intrat in casa si el a plecat.Cand ajung in camera imi suna telefonul.Era Ale.
"convorbire telefonica"
-Hei ce faci?
-Bine, u?
-Bine.Ma intrebam, ce ai zice daca eu cu Alex am fi impreuna.
-Pai dc?
-Intrebam doar.
-Eu va felicit pe voi doi, dar de cand sunteti impreuna?
-De 2 saptamani, dar u cu Luke.
-Cei cu el?
-Nu sunteti impreuna?
-Daca azi m-a sarutat, asta inseamna ca suntem impreuna?
-OMG felicitari.
-Merci dar si tie cu Alex.
-Multumesc.Hai ca trb sa inchid, pa
-Pa
"Sfarsitul convorbirii
"


bag next cand am sa pot deci astept pareri Smile
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

o viata mai putin normala - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: o viata mai putin normala   o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Aug 27, 2014 12:20 pm

Pune :SN: ca imi place povestea!
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

o viata mai putin normala - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: o viata mai putin normala   o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Aug 27, 2014 12:53 pm

Tare faza cu ,, vanessa dupa ce a terminat de injurat"  cred ca am ras aproape 2 minute ori cum nexxxxttttttt :SN:
Sus In jos
Ambrose
Spammer
Spammer
Ambrose

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 673
Data de inscriere : 22/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Piteşti

o viata mai putin normala - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: o viata mai putin normala   o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Aug 27, 2014 1:28 pm

Super Wink. NEXT. Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





o viata mai putin normala - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: o viata mai putin normala   o viata mai putin normala - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
o viata mai putin normala
Sus 
Pagina 3 din 5
 Subiecte similare
-
» Propunere normală
» Parea sa fie o noapte normala.
» Mostenirea...
» Viata Din Vis
» 10 Lucruri mai putin cunoscute despre creierul tau

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: