Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Clasa bantuita I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Clasa bantuita I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Clasa bantuita I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Clasa bantuita I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Clasa bantuita I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Clasa bantuita I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Clasa bantuita I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Clasa bantuita I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Clasa bantuita I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Clasa bantuita I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Clasa bantuita I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Clasa bantuita I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Clasa bantuita I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Clasa bantuita

In jos 
AutorMesaj
Diana1994
Avansat
Avansat
Diana1994

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 80
Data de inscriere : 15/08/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitimeDum Iul 27, 2014 11:25 pm

Viata mea a fost marcata de o experienta pe care am avut-o cand am fost tanara.A inceput cand aveam 14 ani cand familia mea a decis sa ne mutam din oras...
Incepuse scoala,nu aveam nici un prieten si imi era destul de frica de un nou inceput.M-am uitat la avizier ca sa-mi vad orarul,si ce aveam prima ora.Aveam matematica,in sala 104.M-am uitat pe harta scolii,din nou si din nou...Nu am vazut acest numar pe nici o sala.Nu era nimeni pe hol si am inceput sa ma panichez.Unde ma duc acum??
Am incercat sa o gasesc singura.Am mers pe coridor pana am gasit doua usi de lemn in fata mea.Erau blocate,dar m-am gandit ca cineva le-a lasat asa din greseala,asa ca am impins cat am putut.Eram ingrozita ca am spart lacatul usilor chiar in prima mea zi de scoala si eram pe punctul de a fugi sa caut pe cineva sa il rog sa ma ajute sa-mi gasesc clasa.Cu siguranta nu cred ca trebuia sa fiu in partea aceasta a scolii.Noul coridor era vechi si plin de praf.Cand m-am intors am vazut numarul 100 pictat pe geamul unei usi de clasa.
Perplexa,am verificat din nou orarul pentru a ma asigura ca am citit numarul clasei corect.Era foarte clar :104.Am inceput sa merg usor pe coridorul descoperit,uitandu-ma pe geamul fiecarei clase. 100 era goala,101 tot goala,102,103 la fel. Cand m-am uitat pe geamul clasei 103,s-a auzit o voce venind din clasa opusa. Clasa 104. Si era plina.
Nu ma asteptam sa vad asta...desigur,era un profesor,imbracat intr-un costum maro cu cravata albastra,si elevi atenti la profesor,stand in niste banci foarte vechi.Ce m-a nedumerit era imbracamintea lor.Copii nu mai poarta hainele lor de muuult timp.Parea ca o clasa din filmele vechi.In ciuda acestui lucru. am batut la usa.M-am gandit ca poate scoala nu avea un buget chiar asa generos.Profesorul nu a observat ca am ciocanit,asa ca am intrat incet .Nici un elev nu si-a luat privirea de la profesor,care de altfel nici nu s-a uitat la mine.Stanjenita,mi-am cerut scuze,scuzandu-ma ca m-am ratacit.Apoi m-am dus spre singurul loc liber din clasa si m-am asezat.Am simtit cum ma inrosesc toata,probabil am intrerupt ora...
Numele profesorului era domnul Silviu.El a inceput sa insire pe tabla exercitii si sa scoata elevii la tabla pentru a le rezolva,De fiecare data cand ridicam mana,el ma ignora si chema alt student la tabla.La sfarsitul orei m-am simtit plictisita si ignorata.Cand am parasit clasa m-am uitat la ceas si am fost socata sa vad ca ziua de scoala s-a dus.O zi plina de matematica?horror.... !! Am plecat usor spre casa, rememorand prima mea zi de scoala. Era totu ciudat,dar m-am gandit ca ma voi obisnui la un moment dat.
Cand am ajuns acasa mama vorbea la telefon. Pe fata ei se citea confuzia.M-a vazut intrand si s-a incruntat la mine.Dupa ce s-a terminat convorbirea,m-a acuzat ca am lipsit de la scoala toata ziua.Eram confuza,i-am spus ca am fost la scoala toata ziua ,dar aparent cei directorul a sunat pentru a-i spune ca nu am fost la nicio ora .I-am spus ca am fost la ora domnului Silviu in sala 104msi ca probabil strigase catalogul pana am venit eu.
Mama mea a sunat iar la scoala si le-a spus povestea mea.Dupa cateva secune,avea o expresie ingrozita,si s-a uitat ingrijorata la mine.A inchis telefonul si mi-a zis ca domnul Silviu nu mai lucreaza la scoala de 38 de ani.Clasa 104 este o parte abandonata din scoala,care nu a mai fost folosita de cand scoala a fost atacata acum aproximativ 40 de ani. Directorul a crezut ca fac o gluma proasta.In noaptea aceea am cautat pe internet.Destul de rapid am gasit articole vechi din ziare care vorbesc despre un masacru.Un nebun a intrat in scoala si a impuscat o clasa intreaga,care avea matematica cu domnul Silviu.O poza veche era atasata,aratand clasa unde s-a intamplat crima.Am recunoscut-o imediat : sala 104 !
Inima mea s-a oprit..
A doua zi am schimbat scoala

Acum...dupa multi ani scriu asta .Nimeni nu m-a crezut.De ce scriu asta acum?Ieri am primit o scrisoare in cutia postala.Nu era nicio adresa.Doar a aparut simplu..Este o invitatie de reuniune a claseimsemnata de profesorul meu vechi,domnul Silviu  :face: 
Sus In jos
Ambrose
Spammer
Spammer
Ambrose

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 673
Data de inscriere : 22/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Piteşti

Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitimeDum Iul 27, 2014 11:28 pm

Super faina !!  :SD:   :SN: :SN: :SB: 
Sus In jos
Dandelion
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Dandelion

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/04/2014
Varsta : 24
Localizare : Marte

Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitimeLun Iul 28, 2014 12:03 am

Interesantă poveste...
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitimeLun Iul 28, 2014 12:18 am

Interesanta povestea...
Sus In jos
Diana1994
Avansat
Avansat
Diana1994

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 80
Data de inscriere : 15/08/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitimeLun Iul 28, 2014 4:59 am

Asa se termina :oops:  multumesc pentru pareri !
Sus In jos
elena 42
Incepator
Incepator
elena 42

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 36
Data de inscriere : 12/11/2013

Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitimeLun Iul 28, 2014 12:37 pm

Mișto!  :lol!: 
Sus In jos
Flavia☝✌♥
Incepator
Incepator
Flavia☝✌♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 31
Data de inscriere : 22/07/2014

Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitimeLun Iul 28, 2014 10:39 pm

Fain C:
Sus In jos
Daira <3
Incepator
Incepator
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 12
Data de inscriere : 05/09/2014
Varsta : 24
Localizare : Intr-o padure intunecata

Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitimeSam Sept 06, 2014 12:18 pm

WOW....Super.....Nu-mi vine sa cred ca aceasta poveste e reala.... :SB: :SD: :lol!:
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitimeSam Sept 06, 2014 12:26 pm

Povestea este interesantă , însă trebuia postată la categoria ''Povești de groază - Scurte '' căci nu este pe capitole .
Sus In jos
Dandelion
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Dandelion

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/04/2014
Varsta : 24
Localizare : Marte

Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitimeSam Sept 06, 2014 12:55 pm

M-am ocupat eu de mutarea subiectului...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Clasa bantuita Empty
MesajSubiect: Re: Clasa bantuita   Clasa bantuita I_icon_minitime

Sus In jos
 
Clasa bantuita
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cabana bantuita
» 35 de lucruri de făcut în clasă.
» Casa bantuita
» Cabana bântuită
» Pesterea bantuita

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: