Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Ziua in care s-a schimbat totul

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Jane>.<
Expert
Expert
Jane>.<

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 104
Data de inscriere : 02/07/2014
Varsta : 24
Localizare : In iad dorm pe foc

Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 9:23 pm

:SN: 
Sus In jos
Libely
Veteran
Veteran
Libely

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 277
Data de inscriere : 01/03/2014
Varsta : 22
Localizare : Where ever you go

Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 9:32 pm

Nume : Emma
Varsta : 15
D. M. : Nebuna, amuzanta, matura cand e nevoie si cazul, enervanta, dar totusi placuta, geniu ca si idei, luptatoare, secretoasa, des tacuta
D. F. : http://www.divahair.ro/images/speciale/articole/gabriela_diva/2010.05.12/6_vanessahudgens_hat.jpg
Tinuta : Un tricou negru larg ( http://haine-femei.buticul.ro/product_images/8/11/haine_dama_tricou-stradivarius-troun-black_24410.jpg ) , blugi negri ( http://3.bp.blogspot.com/-XRETgcqFanM/UeemCpyguNI/AAAAAAAAOok/woCR4qdCx5I/s1600/44306090fbig.jpg ), tenisi portocaliu corai ( http://www.atmospherefashion.ro/resources/produse/355/orig_tenisi-decupati-cu-sireturi-din-material-textil-impermeabil-3955b_587.JPG ) si mereu port palaria din imagine


Baga next :3
Sus In jos
Libely
Veteran
Veteran
Libely

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 277
Data de inscriere : 01/03/2014
Varsta : 22
Localizare : Where ever you go

Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 9:38 pm

Am uitat arma =.=
Arma : un mic arc
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 9:52 pm

cate 2 personaje pe fiecare capitol in urmatoru capitol te pun si pe tine acum am 2 rose si ale Very Happy
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 11:32 pm

Next!
Dorinda
16 ani
Draguta buna protectoare buna dar si rea cand e nevoie
Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 Delia-Ombre-Hair
pantaloni din piele camasa transparenta din in topit ,o jacheta din piele si adidasi din piele negri cu plastforma si cu tinte.
arme diverse pistoale, pumnale etc... (sunt inarmata pana in dinti)
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 12:36 am

Deci sa recapitulam putin.
Eram un licean normal pana in ziua in care am cunoscut o fata pe nume Frica(Claudia).
Ia mi-a omorat parinti, dar ma lasat si cu un om care si-a omorat sotia...
Dupa ce am plecat de la omu ala nebun am ajuns la o poteca ce ducea in padure. Acolo am campat pana ma atacat un urs de 2 metri, dar ursul a fost omorat de o sageata si eu lesinand in timpul ala. Ma trezesc in locul de acum 2 ani cand eram pe patu de spital, dar ghic cine era acolo Frica(Claudia), mi-a spus ca aceste 2 usi imi vor schimba destinul radical. Cat am stat pe ganduri sa vad ce usa sa aleg, ma trezesc intr-o cabana bine aranjata unde pe usa aia intra un mos de 2 metri cu un topor in mana si cateva lemn in cealalta mana. Acest mos avea o neopata Eva cand ma vazut mi-a sarit la gat spunand dc sunt in aceasta casa. Dupa ce i-am explicat pe geam intra o sageata ce il nimereste in cap pe mos, amundoi ramaseseram masca de intmplarea acea dupa cateva minte ne-am spus povestile si ne-am inprietenit. Chapter 2 imd
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 12:52 am

Chapter 2 : Adevarul

Eva mergea inainte de fiecare data de parca eram copil si nu stiam pe unde sa merg.
Mereu imi zicea hai pe acolo si pe acolo, dar mie nu-mi placea ca mereu ajungeam prin paduri pana cand...
- Shhh!!
- ce este(vorbind in soapta)
- e cineva acolo, stai aci
- ok..
Si plecand ea lasanduma aci in tufis, dar fara sa observ aveam fix in umar o sageata si atunci lesinand. Cand ma trezesc tot ce vad este alb, cred ca am ajuns in rai dar dupa cateva minute ochi mei se obisnuise cu lumina. Eram intr-o camera luminata si bine inchisa pe interior, cand aud pasi venind spre mine incet ma uit in stanga si dreapta nimic dar in fata mea apare o fata(alta fata doamne da baieti nu exista prin locurile astea) dupa cum observ avea 1.65 inaltimea, ochi negri,par lung negru, ondulat pana la mijloc , piele putin bronzata si as crede ca se da mereu cu rimel, fata asta e stil ghotic tinuta ei era pantofi negri , un maieu negru cu un trandafir in coltul din dreapta, bratara neagra cu rubin de un rosu aprins
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 12:54 am

Continued imd ca nu mai aveam spatiu
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 1:08 am

CONTINUED....

avea o bratara neagra cu un rubin de un rosu aprins superb la mana dreapta si in dotare pumnal-sabie(yoy aceasta arma nam mai vazut in viata mea) cu un rubin rosu si un arc magic dupa cum observ ca straluceste poate are sageti infinite si otravire si foc pe ea dupa cum straluceste.
dupa ce termin de observat la ea imi da o palma de sa ma tin minte si cu niste ochi furiosi imi spune:
- Blestematule unde e Frica(Claudia)
- Nus*argh*(scuipand sange de la palma aia)
- daca nu imi spui unde este, nu vei iesi viu de aici(cu un ranjet malefic)
Si cand sa se pregateasca sa aduca ustensilele de tortura, din tavan apare Eva, furioasa rau apropinduse de fata ce vroia sa ma tortureze si ii da niste pumni de o lasa lata. Ma intreb dc na ripostat..
Cand sa iesim din barlogul ei se treseste si cu o sageata o dobara pe Eva cazand lata pe iarba
- Vezi ce se intmpla daca nu asculti
- Ce e in sageata aia!?
- Otrava si daca vrei antidotu spune tot ce sti
Dar cand sa spun iar ma ia ameteala si lesin....
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 1:12 am

Astept 2-3 Pareri mai are rost sa continui ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ziua in care s-a schimbat totul
Sus 
Pagina 3 din 16
 Subiecte similare
-
» Ziua in care mortii prind viata
» Totul incepe intr-o seară .
» Totul s-a terminat.
» Totul e adevarat
» Totul are un inceput....!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: