Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Ziua in care s-a schimbat totul

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Ziua in care s-a schimbat totul Empty
MesajSubiect: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 2:17 am

Ziua în care s-a schimbat totul
Capitolul 1: Inceputul


Buna eu sunt Paul am 15 ani 1.70, par negru, ochi caprui si grasut. Locuiesc intr-un oras destul de mic in care mai nimic nu se intampla in el pana in ziua precedenta.
Era Inceputul toamnei . Prima zi din viata de licean .. Eram la poarta scolii impreuna cu restul celorlalti copiii care asteptau cu nerabdare sa inceapa sa se intalneascu cu noi profesori si sa isi faca noi prieteni . Desigur eu eram un baiat retras care nu prea vorbea cu nimeni . Nici un copil nu ma baga in seama pana cand , in fata mea , am simtit o durere extraordinara . Probabil am fost inconstient catva timp . O fata a aparut in fata mea ..
Imi spune:
- Buna Paul . Nu ne-am mai vazut de mult .
- Buna dar nu te cunosc .
Se apropie de mine cu un ranjet malefic pe chip si imi sopteste la ureche ...
- Eu sunt frica ta...
Si dau sa fug, dar nu ajung nicaieri . Cand sa intru in clasa pe cine vad ca sta in spate de tot era ea,dar nu am intrebat care e numele ei . Ma prezint in fata clasei , dar dintrodata ma simt ametit si ultima fata pe care vad e ranjetul ala malefic incercand sa-mi spuna ceva si lesin de indata. Cand sa ma trezesc aveam in fata 3 usi una alba, alta neagra,si ultima era invizibila cu o clanta in aer . Nu stau mult pe ganduri si aleg ultima poarta .
Cand sa intru in ea ma trezesc .. Sunt intr-un pat : cred ca sunt la spital . Ma uit in dreapta : o vad pe fata care mia zis ca-i frica propie . Pe loc m-am panicat , nu mai puteam rosti nimic . Vroia sa ma omoare . Cand am vrut sa ma dau jos ..

Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Ziua in care s-a schimbat totul Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 2:30 am

Si scuzati daca e prea scurt daca puteti sa faceti ca telefonu sa nu mai scrie in 1024 de cuvinte va pup Laughing)
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Ziua in care s-a schimbat totul Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 1:40 pm

Nu va place ce am scris Sad sa continui 1 comment
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Ziua in care s-a schimbat totul Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 1:42 pm

:SN:
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Ziua in care s-a schimbat totul Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 2:27 pm

:SN: 
Sus In jos
x98ShsKydyX
Veteran
Veteran
x98ShsKydyX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 244
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 23
Localizare : Unde nu sunt bine venita!

Ziua in care s-a schimbat totul Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 2:33 pm

Io vreau sa fiu frica ta!baga next
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Ziua in care s-a schimbat totul Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 2:56 pm

Sub picioarele mele erau capetele parintilor mei,impietrisem de frica, nu mai stiam de mine eram tot inspaimantat,dezorientat si nu mai puteam gandi frica ma cuprinde si ia se apropie de mine si imi zice:
- Daca nu sti asculta asta patesc baieti rai si sa sti toata viata ta numele ucigasului
soptind la ureche:
-Claudia....

-=Dupa 2 ani*=-

Trecuse 2 ani de la moarte parintilor mei in grija ma luat unchiul meu care era cel mai rau din intreaga lume. Intr-o seara am sarit geamu cu niste haine intr-o valiza si am plecat in lume nu mai doream sa locuiesc cu un nemernic ce si-a ucis sotia...
Eram pe drum vantul batea putin doar lumina luni ma mai ajuta sa vad pana cand am ajuns intr-o padure, ma treceau fiori dar am zis sa campez acolo.
Mam asezat langa lac deoarece lumina reflectat in apa era ceva frumos al noptii, dar de odata se aude ceva, dintrun tufis apare un urs de 2 m care vroia sa manance, dar cand sa ma atace o sageata i strapunsese capu improscand in toate partile sange dar cand sal vad..
Sus In jos
DeXe36
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
DeXe36

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 300
Data de inscriere : 23/07/2014
Varsta : 25
Localizare : Jud ialomita,Oras Amara

Ziua in care s-a schimbat totul Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 4:13 pm

Astept pareri Smile
P.S: daca am avut greseli gramaticale sau lipsa de punctuoatie sa-mi ziceti sa ma corectez data viitoare
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Ziua in care s-a schimbat totul Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 5:03 pm

Next i nu am fot atenta la punctuatie gerseli etc...
ai nevoie de personaje?
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Ziua in care s-a schimbat totul Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitimeMier Iul 23, 2014 5:07 pm

Baga :SN: si fale mai lungi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ziua in care s-a schimbat totul Empty
MesajSubiect: Re: Ziua in care s-a schimbat totul   Ziua in care s-a schimbat totul I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ziua in care s-a schimbat totul
Sus 
Pagina 1 din 16
 Subiecte similare
-
» Ziua in care mortii prind viata
» Totul incepe intr-o seară .
» Totul e adevarat
» Ziua Morții
» Totul s-a terminat.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: