Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Revoluția celor de dincolo

In jos 
AutorMesaj
dydy13
Avansat
Avansat
dydy13

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 78
Data de inscriere : 08/07/2013
Varsta : 24
Localizare : In spatele tau

Revoluția celor de dincolo Empty
MesajSubiect: Revoluția celor de dincolo   Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeJoi Iun 19, 2014 1:03 pm

Bună! Very Happy îmi cer scuze că nu am mai postat demult, dar nu îmi permite timpul. Bun. Să începem :
Era o noapte stranie de vară ( în 2013). Eram în camera mea, ca de obicei, citind poveşti de groază. Tocmai citisem una despre o fată care se reîncarnase într-o păpuşa ( pe nume Charlie parcă Thinking? ) .. Era ceasul 23:45 . Mă cuprinsese un somn de nedescris. Am stins laptop-ul, am închis uşa cu ' cheia şi m-am băgat sub pătură ( aşa mă simt eu în siguranță, cu pătura până la nas Laughing ) .. Ciudat era faptul că acum nu mai puteam să adorm.. :/ m-am uitat la ceas. Era 00:00. Atunci am început să îmi amintesc toate poveştile pe care le citisem. Parcă fiecare personaj îmi "intrase" în cap. Deodată, din spatele dulapului se aude un zgomot straniu. Îmi iau inima în dinți şi mă duc să văd. O nu.. dar nu se poate.. acolo era chiar.... CHARLIE, păpuşa posedata.. avea în mâna un cuțit şi mi-a spus cu o voce terifiantă: " Noi suntem începutul. Ne vom răzbuna." Apoi a dispărut. Vreau să mă întorc, dar în fața mea apare o oglindă. În acea oglindă apare bloody mary spunându-mi exact aceleaşi cuvinte ca păpuşa Charlie : Noi suntem începutul. Mă trec toate apele. Era ceva terifiant... ca o revoluție a fantomelor. Am stat puțin pe gânduri şi mi-am amintit că o vecină de a noastră ( considerată vrajitoare) mi-a dat o carte despre fenomene paranormale înainte să moară. O bagasem sub pat, neştiind dacă îmi va folosi vreodată. Am luat-o de sub pat şi am răsfoit-o. Da.. găsisem ceva.. era vorba despre anul 2014, într-o vară, când fantomele aveau sa vină pe pământ să se răzbune pe cei vii.. se pare ca în aceasta vară, a anului 2014 fantomele vor venii pe pământ şi vor aduce un mare dezastru.. din 2013 au inceput sa arate ce vor defapt: RĂZBUNARE. aşa că m-am hotărât să pun capăt acestei nenorociri ce urma să se întample. Am mai citit acolo că le poți învinge numai dacă vei merge pe cealalta lume... spuneți-mi dacă să mai continui de aici. Aştept păreri Very Happy
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Revoluția celor de dincolo Empty
MesajSubiect: Re: Revoluția celor de dincolo   Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeJoi Iun 19, 2014 1:07 pm

:SN: :SB: :S+:  deci in vara asta fantomele se vor razbuna pe noi?!Surprised ma duc sa ma ascund in beci:)))
Sus In jos
dydy13
Avansat
Avansat
dydy13

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 78
Data de inscriere : 08/07/2013
Varsta : 24
Localizare : In spatele tau

Revoluția celor de dincolo Empty
MesajSubiect: Re: Revoluția celor de dincolo   Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeJoi Iun 19, 2014 1:11 pm

Aşa se pare =)))
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Revoluția celor de dincolo Empty
MesajSubiect: Re: Revoluția celor de dincolo   Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeJoi Iun 19, 2014 2:25 pm

Sa intraznesca sa vina la mine ca le dau o Tigaie Dry Cooker si scap de ele Smile pana atunci :SN:
Sus In jos
dydy13
Avansat
Avansat
dydy13

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 78
Data de inscriere : 08/07/2013
Varsta : 24
Localizare : In spatele tau

Revoluția celor de dincolo Empty
MesajSubiect: Re: Revoluția celor de dincolo   Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeJoi Iun 19, 2014 2:48 pm

Aşa să faci Very Happy niciuna să nu scape de tigaia dry cooker  :twisted: 
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Revoluția celor de dincolo Empty
MesajSubiect: Re: Revoluția celor de dincolo   Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeJoi Iun 19, 2014 3:11 pm

tigani=)) de aia scapi cu Dry Cooker Ale:)))
Sus In jos
OxygenX
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
OxygenX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 385
Data de inscriere : 31/05/2014
Varsta : 21
Localizare : In my friend's dead body

Revoluția celor de dincolo Empty
MesajSubiect: Re: Revoluția celor de dincolo   Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeSam Iun 21, 2014 8:17 am

Ba si eu abia asteptam vara! Sad Acum o sa ma omoare scarbele de fantome!Noroc ca am si eu Dry Cooker!Dydy baga next la povestea ta,vreau sa vad cu ce fantome ma intalnesc vara asta! :study: 
Sus In jos
▼ Yin and Yang ▼
Expert
Expert
▼ Yin and Yang ▼

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 104
Data de inscriere : 10/05/2014
Varsta : 23
Localizare : ACOLO UNDE FERICIREA SI LUMINA NU AJUNG! :D

Revoluția celor de dincolo Empty
MesajSubiect: Re: Revoluția celor de dincolo   Revoluția celor de dincolo I_icon_minitimeSam Iun 21, 2014 12:37 pm

SAC VOUA CA EU AM 2 TIGAI DRY COOKER(MAMA E OBSEDATA DE RECLAMELE ASTEA) Smile
Si niste vecini care s-au mutat de curand si am aflat ca sunt tigani! Very Happy
Oare fantomelor le e frica de tigani? Daca da o sa-i chem sa se mute la mine!  :twisted: 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Revoluția celor de dincolo Empty
MesajSubiect: Re: Revoluția celor de dincolo   Revoluția celor de dincolo I_icon_minitime

Sus In jos
 
Revoluția celor de dincolo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Copacul celor 666 de copii
» ♥Moartea Celor 5♥
» Regatul celor buni
» ~Intoarecerea celor 5
» Legenda celor 4 elemente

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: