Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 CITITI VA ROG !!!!!

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Ale
Spammer
Spammer
Ale

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 532
Data de inscriere : 27/10/2013
Varsta : 23
Localizare : In patutul meu cald si moale de unde nu ma va putea lua NIMENI O.O

CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CITITI VA ROG !!!!!   CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mai 24, 2014 6:36 pm

Bulina,asta nu e un ordin , eu v-am spus doar adevarul,nu va oblig sa o faceti sau ceva,voi faceti ce vreti. Illuminati sunt peste tot,vedetele si-au vandut sufletul diavolului ca sa aiba bani si succes. In unele melodii scrise de unii artisti americani sunt o groaza de mesaje subliminale,iar oamenii se concentreaza doar pe artist si pe vocea lui. Am auzit de un asa zis ,,cantec" al lui Obama, ,,Yes We Can!" . Eh,cantecul ala , citit invers era:,,Thank you Satan!". Muzica ne afecteaza in mod bun sau rau personalitatea,de aceea illuminati o folosesc ca arma pentru a ne supune lor.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CITITI VA ROG !!!!!   CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mai 25, 2014 9:20 pm

Ma, dar voi chiar nu cititi deloc Biblia? Neutral Iadul nu va fii pe pamant si nu va dura 1000 de ani si nu va insemna doar sa fie diavolul acolo. In primul rand, cerul si pamantul vor fii distruse si se va face un cer nou si un pamant nou. Deci cum sa fie iadul pe pamant? -.- Si in iad vor exista chinuri VESNICE, fara pauza, mai rele decat toate chinurile care sunt posibile pe acest pamant. Deci iadul nu va dura 1000 de ani. Cei care ajung in iad, vor fii in chinuri VESNICE, precum si cei care ajung in cer, ii vor canta VESNIC slava Domnului. Faza aia cu 1000 de ani, e ca diavolul va fii dezlegat 1000 de ani, pentru a putea sa mai amageasca inca o data oamenii. Cititi Biblia daca vreti sa stiti ce anume se va intampla Wink Si poate ca va veti decide cu ajutorul Domnului, unde vreti sa ajungeti.
Sus In jos
blkthereaper93
Spammer
Spammer
blkthereaper93

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 768
Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Bucuresti

CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CITITI VA ROG !!!!!   CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mai 26, 2014 2:16 am

Mda. . poate m.am exprimat gresit.. oboseala e de vina. Citesc biblia si ai dreptate... perioada de 1000 de ani va fi perioada de judecata si satana va fi pe pamant singur... Dupa cei 1000 de ani, vor invi cei morti(pacatosi) si satana va incerca sa puna mana pe cerul si pamantul nou( cetatea cea noua) , dar D-zeu nu va permite si tocmai atunci satana va fi aruncat in focul vesnic... la fel si cei pacatosi
Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CITITI VA ROG !!!!!   CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mai 26, 2014 2:18 pm

Si preotii au tehnologii acasa, sa stii Ale Laughing
Si nu toate tarile sunt controlate de Illuminati, unii oameni mai asculta ceea ce nu a fost influentat de acest grup.
Sus In jos
[Leg] Green Angel
Veteran
Veteran
[Leg] Green Angel

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/03/2014
Varsta : 25
Localizare : La batut Tzigani :D

CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CITITI VA ROG !!!!!   CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mai 26, 2014 8:54 pm

Ale, sa iti spun cat de sincer pot:

Internetul nu este o arma a satanei. El este o unealta folosita si pentru rau, si pentru bine. In aceste melodii pe care anumiti "cantareti" le canta si noi le repetam nu are de aface cu Satana. Muzicantii folosesc muzica drept distractie.Daca ar exista mesaje subliminale , ti-ai da seama deoarece daca ai fi credincios , sufletul tau ar respinge aceasta energie malefica prin transmitere. Dumnezeu ne iubeste pe toti si nu vrea sa ajungem la suferinta. Cei care vor ajunge acolo sunt cei care vor din intentie sa faca aceasta. Judecata o va face insusi Dumnezeu. Deci, nu trebuie sa renuntam la tehnologie.Ea este o unealta pentru a ne face fericiti.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CITITI VA ROG !!!!!   CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 7:07 pm

CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 2ry6pee
'' Triple - Double - Facepalm '' . Măi copii , deci cu voi pe aici învăţ mai multe decât învăţ la şcoală ! În primul rând , unii dintre voi ar trebui să ştie diferenţa dintre Satan , Lucifer şi cine este cu adevărat diavolul ăla nesuferit ! Cum este în Iad , cum este în Rai . Majoritatea o să afle , dar serios .. Renunţăm frate la muzică şi la tot că ce naiba .. Nu din cele mai vechi timpuri oamenii se străduiau să scoată câteva note muzicale pe gura . Şi-au vândut sufletul artiştii ? Treaba lor , dece să mă intereseze .
Deci .. dacă fredonăm ca şi papagalii câteva versuri de la Eminem sau Katy Perry sau Rihanna suntem nişte marionete ale ştiţi-voi-cui ? Mai las-o .. deci mai las-o . Atâta timp cât crezi cu tot sufletul tău în Hristos şi în Sfânta Treime , părerea mea este numai bine de început . SECOLUL XXI VĂ SPUNE CEVA ? Chiar şi în aceşti ani , ce fac preoţii ? Oamenii lui Dumnzeu - după ultima verificare - iau bani cu nemiluita pe când un roman adevărat care a muncit toată viaţa sa pentru ţară are .. 700 de lei pensie . Omul trebuie să înţeleagă un lucru .. Şi aici voi trebuie să completaţi .
TREZIREA ALEXANDRA !
PS : Nu faceţi nimic decât să vă certaţi . Acum sunt enşpe mii de site-uri cu satanism . Vreţi să ştiţi ceva ? .. Mă cheamă Andra . Şi hopa-ţopa uite ce am găsit ! Un demon numit Andras ! Al doilea nume al meu este Lucia . Nu uitaţi de îngerul acela decăzut .. Cum se numea ? ... -.-
Sus In jos
Bulinaandrei
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Bulinaandrei

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 328
Data de inscriere : 04/09/2013
Varsta : 24
Localizare : drunkland

CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CITITI VA ROG !!!!!   CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mai 27, 2014 7:21 pm

Asculta Jazz, ala nu e illuminati Laughing)
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CITITI VA ROG !!!!!   CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 28, 2014 11:25 am

Doamne, ma, voi incurcati cu totul anumite chestii Neutral Serios acum, mai puneti mana pe Biblie, ca sunteti total pe langa.. Stiti ce inseamna "paralelism"? ( || )
Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CITITI VA ROG !!!!!   CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 28, 2014 2:47 pm

Ba terminati cu subictul asta, nu are sens  Neutral 
Sus In jos
Alexy si Byby
Spammer
Spammer
Alexy si Byby

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1107
Data de inscriere : 21/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CITITI VA ROG !!!!!   CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 28, 2014 3:20 pm

Ba da, are sens! Si daca tot m-am bagat si eu in discutie, sa-mi spun si eu parerea! Ale mi-a dat o mica senzatie de frica si atunci mi-am adus aminte de toate relele, mai ales de ce mi-a zis mama in legatura cu site-ul asta. Vreti sa stiti ce s-a intamplat? Dupa 2-3 saptamani de cand am gasit "Spectrul Realitatii" si mi-am facut cont, eram obsedata de el. Dar intr-o noapte, am uitat telefonul deschis pe site fiindca imi era somn. Mama, fiind schimbul 1 (de la 5:00-2:00) l-a vazut. Cand a venit de la servici (eu uitasem ce s-a intamplat atunci), mama mi-a spus: "Daca vei mai citi povesti de groaza, cand vei muri, demonii te vor chinui fara oprire! Pe site-ul asta sunt satanisti care vor sa te ademeneasca in focurile Iadului! Ai grija!".
Dar, daca am spus aceste lucruri, nu inseamna ca sunt in totalitate de acord cu Ale (cum sa spun, sunt pe la mijloc)! Ale, nu spun ca ma rog in fiecare noapte la Dumnezeu, dar stiu ca acolo sus, exista cineva care ne iubeste si care in nici un caz nu si-ar dori ca noi sa fim rai. Cuvintele tale si link-urile puse mi-au deschis inima si voi incerca sa ma caiesc pentru tot ce am facut! Dar nu ma pot despărti de acest site.
Cat despre tehnologie, ea nu are treaba cu credinta, credinta vine din sufletul nostru! Si muzica, pana mea, da-le naibii de mesaje subliminale, cine ti-a mai spus prostiile astea?
Si ma rog, tu nu ai fost pana acum pe Spectru? De unde ai gasit nebuniile astea?
Sus In jos
Continut sponsorizat





CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CITITI VA ROG !!!!!   CITITI VA ROG !!!!! - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
CITITI VA ROG !!!!!
Sus 
Pagina 2 din 3
 Subiecte similare
-
» Va rog citit! :P
» CITITI!!! Vi sa intamplat si voua?
» Cititi imediat
» Cititi va rog frumos
» Cititi toti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: