Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Mam îndrăgostit de el?

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mam îndrăgostit de el?   Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Iun 01, 2014 5:34 pm

:SN:
Sus In jos
Ale
Spammer
Spammer
Ale

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 532
Data de inscriere : 27/10/2013
Varsta : 23
Localizare : In patutul meu cald si moale de unde nu ma va putea lua NIMENI O.O

Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mam îndrăgostit de el?   Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Iun 01, 2014 7:25 pm

Bun , sa vedem :

Citat:
-Da,nu,nu stiu ok nu ma stresa sun confuza.
Puteai sa pui niste semne de punctuatie pe aici pe acolo . Ar fi sunat cam asa:,,Da... nu... nu stiu .Ok , nu ma stresa, sunt confuza."


Citat:
vb maine
Puteai sa scrii ,,vorbim" intreg. Prescurtarile dau un aspect neingrijit povestii.

Citat:
Mergem pe holul casei ei care parea cam infricosator,iar ea plangea chiar daca nu o arata eu o vedeam stiam ca trebiue sa fac ceva asa ca mam gandit sa-l sun pe Marius.
Intre ,,arata" si ,,eu" puteai sa pui un punct. Iar intre ,,vedeam" si ,,stiam" o virgula , intre ,,ceva" si ,,asa ca" o mica micuta virgula , iar ,,m-am" are cratima. Plus ca in loc de ,,trebuie" ai scris ,,trebiue:. Ar fi sunat asa:,,Mergem pe holul casei ei care parea cam infricosator,iar ea plangea chiar daca nu o arata. Eu o vedeam, stiam ca trebuie sa fac ceva, asa ca m-am gandit sa-l sun pe Marius."

Citat:
cautandul
Citat:
misteerios
Bun , ,,cautandu-l" are cratima , si de ce ai pus doua e-uri la ,,misterios"? Neutral

Citat:
intimp
In timp*

Citat:
Bine,ne vedem acolo.si dispare cat ai clipi.
Bun , aici puteai sa incepi cu litera mare dupa ,,acolo".

Citat:
fiindca imi era asa de °°°zzzZZZzzz°°°
Nu inteleg de ce ai pus ,,°°°zzzZZZzzz°°°" in loc sa scrii ,,somn". Neutral Asta da un aspect neingrijit povestii.

Citat:
A doua zi in parc:
-Bun explicam

Intre ,,zi" si ,,in parc" , puteai sa pui o virgula ca sa sune mai bine. Si ,,explica-mi" se scrie cu cratima si cu tot cu i-ul de la sfarsit.

Citat:
-Uite Rebeka eu sunt un vampir si tot ce am facut am facut-o fiindca a fost o intrebare si a tre...
-Stai ce?Exista vampiri?

Intre primele doua cuvinte si intre ,,Rebeka" si ,,eu sunt" puteai sa pui o mica virgula. Si cum adica ,,fiindca a fost o intrebare"?! Ce intrebare ?! Laughing In fine . Si intre primele doua cuvinte de la prima propozitie de pe randul al 2-lea , intre cele doua cuvinte puteai sa pui o virgula intre ele, ca sa sune mai bine.


In rest , e ok . :SN:
Sus In jos
DrAcUsOr
Veteran
Veteran
DrAcUsOr

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 179
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 22
Localizare : In Cautarea Lui Dracu!

Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mam îndrăgostit de el?   Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Iun 01, 2014 8:04 pm

Scz de greseli am sa incerc sa fiu mai atenta!
Next-ul:
-Stai!Exista vampiri????? spun eu foarte confuza.
-Da!Chiar daca multa lume nu stie de existenta lor.Spune el  serios.
-Bine...dar asta nu explica faptul ca ai ranit-o pe Emily.
-A fost o incercare!Dece nu intelegi???spune el  aproape tipand.
-Bun.Mam convins!Esti nebun si trebuie sa mergi la un spital de nebuni!Stiu eu unu daca vrei Razz .spun eu amuzata de spusele lui Marius.
-Fetele!spune Marius rasufland greu .Uite-te atent in ochii mei.Vei uita aceasta conversatie si vei uita si de cea din camera ta!Ii vei spune lui Emily ca eu am vrut sa te opresc doar ca sa te intreb daca e bine..Spune el cu ochii schimbati si cu o voce  mai joasa.
-S-o crezi tu!spun eu in timp ce il plesnesc si ma ridic de pe banca.Merg pe drumul pustiu din parc.La un moment dat apare Marius in fata mea cu un zambet malefic pe fata.Il ocolesc fara sa il bag in seama dar iar apare .Ma prinde de umeri sa ma musca de gat.Totul era in ceata.La un moment dat lesin.

Pun next la 5 pareri
Sus In jos
TheProtecTor
Expert
Expert
TheProtecTor

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 144
Data de inscriere : 19/05/2014

Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mam îndrăgostit de el?   Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Iun 02, 2014 7:35 pm

povestea e tare,dar prea de tot,"sai",lipsesc semne de punctuatie...hmm si in titlu scrie "mam",lol,daca vreau sa rad mai bine ma duc la stand up comedy
Sus In jos
Teodora Teo
Spammer
Spammer
Teodora Teo

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 513
Data de inscriere : 14/05/2014
Varsta : 22
Localizare : In spatele tau

Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mam îndrăgostit de el?   Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 05, 2014 6:57 pm

NEXT!!
VREAU SA APAR SI EU IN POVESTE
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mam îndrăgostit de el?   Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 05, 2014 7:27 pm

:SN: in palace asa de mult!
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mam îndrăgostit de el?   Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 06, 2014 11:55 am

Baga,baga,baga next,baga next!:> Laughing
Sus In jos
DrAcUsOr
Veteran
Veteran
DrAcUsOr

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 179
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 22
Localizare : In Cautarea Lui Dracu!

Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mam îndrăgostit de el?   Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 06, 2014 5:10 pm

O durere profunda se simtia in tot corpul.Vedeam din ce in ce mai in ceata.Ma aflam intr-o camera cu pereti de culoare roz pal si cu draperiile de o culoare albastra.Cineva intra pe usa,insa nu pot vedea cine e.Era Marius cu o sticla de apa si o punga de cipsuri in mana.Lea aseaza pe noptiera din dreapta mea dupa care trage un scaun si se aseaza pe scaun.
Marius-Stiu ca esti treaza Rebeca. 
Eu-:roll:.Deci unde sunt si ce sa intamplat? :?: spun eu confuza din cauza a ce sa intamplat.
Marius-Pai...nu apuca sa imi spuna ca in camera intra o fata inalta cu parul blond si cu ochii caprui.Era imbracata intr-o pereche de jeans cu un tricou negru si o jacheta peste.Se uita la min dupa care vine si ma ia in brate:
???-Oooo,ce ma bucur ca te-ai trezit!Eu sunt Teodora.
Eu-Ok  :shock: ,eu sunt Rebeca ...
Teo-Stiu cin esti!Doar sunt...

Next la 4 pareri Razz
Sus In jos
Close
Spammer
Spammer
Close

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 592
Data de inscriere : 07/05/2014
Varsta : 24
Localizare : All over

Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mam îndrăgostit de el?   Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 06, 2014 5:14 pm

DOAMNE!! Cat de zgarcita esti.Nu te gandesti ma si la noi:( faci continuari atat de scurte Pouting ma supar pe tine!! :x 
Sus In jos
Ale
Spammer
Spammer
Ale

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 532
Data de inscriere : 27/10/2013
Varsta : 23
Localizare : In patutul meu cald si moale de unde nu ma va putea lua NIMENI O.O

Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mam îndrăgostit de el?   Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 06, 2014 10:38 pm

Boon , sa incep :


Citat:
se simtia
Se scrie ,,se simtea.


Citat:
Vedeam din ce in ce mai in ceata.

Aici in loc de ,,in ceata" puteai sa zici ,,intetosat". Ar fi sunat asa:,,Vedeam din ce in ce mai intetosat."

Citat:
Lea aseaza

Ce cauta a-ul ala acolo ?

Citat:
dupa care trage un scaun si se aseaza pe scaun.

De ce te-ai repetat cu cuvantul ,,scaun" daca in loc de ,,pe scaun" puteai sa scrii ,,pe el"?

Citat:
Marius-Stiu ca esti treaza Rebeca.

Fratilor , vi s-a spus de nu stiu cate mii de ori , PUNETI LINIE DE DIALOG CAND VORBESTE UN PERSONAJ , NU NUMELE.

Citat:
Se uita la min

Citat:
Stiu cin esti!

,,Mine" se scrie cu tot cu e-ul de la sfarsit , la fel si ,,cine".


Partile fa-le ceva mai lungi . Si de acum ai devenit veche pe forumul asta , scuzele nu te mai ajuta . Incearca sa te straduiesti mai mult . :SN:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mam îndrăgostit de el?   Mam îndrăgostit de el? - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Mam îndrăgostit de el?
Sus 
Pagina 4 din 5
 Subiecte similare
-
» Lup indragostit de vampir
» M-am indragostit de un vampir
» M-am indragostit de Lucifer?!
» Semi - Demon - Vampir
» M-am indragostit de o fantoma (Capitolul I)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: