Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Posedati de fantome..

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Posedati de fantome.. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Posedati de fantome..   Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Apr 23, 2014 9:10 am

Citeste cu atentie, baiete. Dar cu mare atentie. Povestea imi place iar eu abia azi am apucat s'o citesc pe toata. Daca nu continui povestea, iti voi arata cat de malefica pot fi!


Ultima editare efectuata de catre Anna-Marrya in Mier Apr 23, 2014 9:14 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Posedati de fantome.. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Posedati de fantome..   Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Apr 23, 2014 9:13 am

pufuletz a scris:
Ale cool a scris:
super pune next... si tu esti singurul baiat intre fete? ma mir ca nu te-au violat! Very Happy
citeste mai atent
l-am gasit pe unu Bogdan doar ca e inconstient:D :lol!: 

DAR O CRED PE MARY IN STARE:D

crezi bine ca sunt in stare Very Happy Laughing
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Posedati de fantome.. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Posedati de fantome..   Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Apr 23, 2014 11:55 am

Drama Qeen pune next!
Sus In jos
♕ DramaQueen
Avansat
Avansat
♕ DramaQueen

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 93
Data de inscriere : 27/02/2014
Localizare : On a fucking rainbow seeing unicorns and smoking some weed :3

Posedati de fantome.. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Posedati de fantome..   Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Apr 23, 2014 3:02 pm

@Ale cool: N-ai rabdare?! Mai am si eu alte chestii de facut.

De mentionat este ca eu sunt putin mai sarita de pe fix, iar ceea ce o sa scriu eu aici probabil nu o sa fie horror pe cat de sadic o sa sune, cel putin in opinia mea.
_________________________________________

    Eram inca in stare de soc. Trebuia sa distrugem piatra intunericului, dar sa iesi si vii din acel loc. Nu credeam ca asa ceva putea sa fie posibil din moment ce in capul meu avea atatea intrebari care nu aveau sa isi primeasca raspunsul prea curand sau niciodata.
    Un sunet sfaisetor, asemenator cu zgarierea unei table cu unghiile, ne urlasera in urechi, facandu-ma sa cad in genunchi, sub privirile curioase ale lui Mary care nu parea sa fie afecatata intr-un fel sau altul. Nu imi dadeam seama de unde vine acel sunet, ce semnifica sau de ce naiba il auzeam doar eu. Scarsneam din dinti, prinzandu-mi capul in palme, incercand sa ma determin sa ignor sunetul enervant. Era imposibil, pentru ca in fiecare minut care treceam aveam sentimentul ca ma se aude tot mai tare, lasandu-ma sa am sentimentul ca imi zgarie creierul, timpanul fiind afectat de mult de el.
    Esti bine? striga curioasa satena*, asezandu-se in genunchi langa mine. Isi trecu un brat pe dupa umerii mei, privindu-ma speriata de comportamentul meu. Ce ii faci?! Lasa-l in pace! racni tanara la fantoma.
    Am injurat intr-un mod de-a dreptul oribil, atat la adresa fantomei, cat si pe cel sau ceea ce provoca acel zgomot. Reusisem sa ridic privirea indeajuns de mult incat sa vad zambetul malitios de pe buzele palide ale Persefinei. Ea era cea care facea asta, cea care ma facea sa aud acel zgomot care imi facea capul sa explodeze de durere.
    Am spus ca iubirea va invinge, dar nu am spus ca va fi ceva usor de facut, ca eu sunt de partea voastra sau ca iubirea trebuie sa fie intre voi doi. Ii raspunse femeia incepand sa rada de una singura.
    Abia atunci imi dadusem seama ca ceva rau se va intampla. Nu ma simteam destul de puternic sa inving acea durere.
    Mary! am strigat deodata, fara sa imi dau seama de ce, pentru ca in secunda urmatoare sa o vad zburand prin toata camera si izbindu-se cu putere de perete, cu spatele si cazand mai apoi inconstienta pe jos.
    Un tiuit enervat lua locul zgomotului care imi torturase timpanele. Abia reusisem sa ma adun de pe jos si sa ma tin pe picioare. M-am sprijinit de blatul unei mese pentru a nu-mi pierde cumva echilibrul si sa ma imprastii din nou pe jos ca un drogat care tocmai a tras pe nas amphetamina sau ceva si mai tare. Mi-am invartit privirea prin camera, stergandu-ma la gura de firisorul de saliva care mi se prelinse, sperand ca astfel avem sa o pun la punct pe Persefina pentru ceea ce se intamplase. Fantoma insa disparuse de tot din peisaj, lasandu-ma sa cred ca micul ei joc nu luase inca sfarsit.
    Nici eu nu imi explic cum, dar am reusit sa ma deplasez pana langa trupul inert a lui Mary. M-am lasat in fund, pe podeaua rece, sprijinindu-i spatele de bratul meu drept. In timp ce ii strigam numele, ii dadeam suvitele satena de pe frunte, lovind-o usor peste fata ca sa se trezeasca. Speram doar ca nu i se intamplase ceva rau, ce m-ar fi facut mai tarziu sa regret ca nu am putut sa o apar.

_________________________________________
* - sincera sa fiu nu mai stiu ce culoare are parul lui Mary, asadar am presupus. Sper sa nu fie nici o problema cu asta Smile.
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Posedati de fantome.. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Posedati de fantome..   Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Apr 23, 2014 3:15 pm

tare! alex pune tu next fara suparare dar mie imi palacem mai mult cum face alex
Sus In jos
♕ DramaQueen
Avansat
Avansat
♕ DramaQueen

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 93
Data de inscriere : 27/02/2014
Localizare : On a fucking rainbow seeing unicorns and smoking some weed :3

Posedati de fantome.. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Posedati de fantome..   Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Apr 23, 2014 3:34 pm

Eu v-am spus ca am un stil mult mai diferit de a scrie decat voi, care omiteti cam 60% din ceea ce ar trebui sa respectati. De ce crezi ca aproape toate criticile mele ies atat de lungi?! Laughing
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Posedati de fantome.. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Posedati de fantome..   Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Apr 23, 2014 4:30 pm

♕ DramaQueen a scris:
sincera sa fiu nu mai stiu ce culoare are parul lui Mary, asadar am presupus. Sper sa nu fie nici o problema cu asta Smile.
L'ai nimerit, deci nu va fi nici macar o problema, iar chiar daca puneai alta culoare, nu conta prea tare, nu ma suparam. Nu aveai de unde sa stii culoarea parului meu. Very Happy
Sus In jos
Mary
Spammer
Spammer
Mary

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 564
Data de inscriere : 02/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Bârlad

Posedati de fantome.. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Posedati de fantome..   Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Apr 23, 2014 6:32 pm

Baga next ca ma supar rau!
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

Posedati de fantome.. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Posedati de fantome..   Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeMier Apr 23, 2014 7:43 pm

pune next alex!
Sus In jos
paul king horror
Veteran
Veteran
paul king horror

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 192
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Suceava

Posedati de fantome.. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Posedati de fantome..   Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitimeJoi Apr 24, 2014 8:53 am

hai odata cu nextul
Sus In jos
Continut sponsorizat





Posedati de fantome.. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Posedati de fantome..   Posedati de fantome.. - Pagina 8 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Posedati de fantome..
Sus 
Pagina 8 din 16
 Subiecte similare
-
» Ceea ce probabil nu stiai despre fantome (+ initiere in observarea de fantome)
» FANTOME....O.o
» Distrugatorul de fantome
» Jurnalul unei fantome
» Night,vanatorul de fantome

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: