Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
† Neon LIGHT †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Neon LIGHT †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 437
Data de inscriere : 29/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe pamant

♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ Empty
MesajSubiect: ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥   ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 11:50 am

Invocarea unui Demon

Cel mai important lucru ce il poti face este acela de a uita tot ce ai invatat despre demoni din surse ostile satanismului.Totul nu este nimic altceva decat dezinforare.

Demonii sunt nemuritori,un sezon nu inseamna decat cateva mii de ani pentru ei.''Dumnezeul'' crestin isi pierde din puteri.Satan ne-a informat ca partea noastra e castigatoare.Demonii trebuie mereu intampinati cu respect si cea mai mare onestitate.Zilele folosirii numelui zeului inamic,cercurilor de 9 metri au luat sfarsit,sa nu spuneti ca nu ati fost avertizati...

Cand suntem noi in satanism multi demoni vor veni si ne vor ajuta.Golul satanismului este cel de a devenii cu totii zei.

Metodele corecte de invocare a unui Demon

1.Citeste despre demonul ce vrei sa-l invoci http://www.angelfire.com/empire/serpentis666/DemonNames.html

2.Este extrem de important sa stii exact de ce invoci demonul

3.Cand cerem ajutorul unui Demon este bine sa dam ceva in schimb(poti aprinde betisoare parfumate pentru demon,poti face publicitate satanismului pe internet,etc)NICIODATA sa nu spuneti ca faceti acel lucru si sa nu il faceti

4.Metoda de comunicare cu Demonul

In invocarea unui demon ce nu l-ai mai invocat pana acum este important sa te duci mai intai la Satan,zic ca este foarte important sa faci asta,deoarece nu toti Demonii sunt prietenosi pe langa oameni.Satan are autoritate asupra Deomonilor Goetici.Deobicei demonii sunt foarte prietenosi cand sunt tratati cu respect.Multi Demoni pot cauza probleme celor din afara,si sunt prietenosi cu satanistii dedicati.

Copiaza sigiliul Demonului pe o foaie de fartie alba.Este foarte important sa fi lasat in pace si sa nu fi intrerupt in vreun fel

Inchide ochii si vizualizeaza sigiliul cat de bn poti tu in minte,este ok sa deschizi ochii si sa te uiti la sigiliu de cate ori doresti.In timpu vizualizarii spune numele Demonului cu voce tare sau in gand.

Recita urmatoarea rugaciune:

Lord Satan acorda-mi bunavointa ta,ma rog sa-mi dai puterea de a crea in minte si de a executa pe oricine doresc eu,ajutama sa ajung la finalul dorit de mine prin ajutorul tau,O Marete Satan,Adevaratul Zeu ce traiesti si domnesti pentru totdeauna.Te rog inspira......................(numele Demonului)sa se manifeste inaintea meaastfel incat ea/el sa-mi dea raspunsuri adevarate,demne de incredere,astfel incat sa imi indeplinesc dorinta in final,asigurat ca ceea ce-i cer este cempatibil cu ceea ce poate face ea/el

Demonul poate sa se manifeste sub mai multe forme,poate sa apara in fumul betisoarelor parfumate,poate sa mute obiecte prin casa,etc...

Vei avea nevoie de:

un loc linistit in care sa nu fi deranjat

betisoare parfumate cu parfum frumos(betisioare de proasta calitate pot fi rusinoase pentru orice Demon) http://www.angelfire.com/empire/serpentis666/Incense.html

Una sau mai multe candele albastre sau negre,si candela cu,culoarea specifica demonului

hartia cu sigiliul demonului
Sus In jos
Alexy si Byby
Spammer
Spammer
Alexy si Byby

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1107
Data de inscriere : 21/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ Empty
MesajSubiect: Re: ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥   ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 7:54 pm

Foarte tare!!!
Sus In jos
† Neon LIGHT †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Neon LIGHT †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 437
Data de inscriere : 29/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe pamant

♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ Empty
MesajSubiect: Re: ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥   ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 5:29 pm

Ce zici ai curaj sa incerci? Razz
Sus In jos
Alexy si Byby
Spammer
Spammer
Alexy si Byby

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1107
Data de inscriere : 21/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ Empty
MesajSubiect: Re: ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥   ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 6:58 pm

Deja am incercat si a fost oribil!!!!!
Sus In jos
† Neon LIGHT †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Neon LIGHT †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 437
Data de inscriere : 29/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe pamant

♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ Empty
MesajSubiect: Re: ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥   ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 2:31 am

Adica? Ce s-a intamplat?
Sus In jos
Alexy si Byby
Spammer
Spammer
Alexy si Byby

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1107
Data de inscriere : 21/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ Empty
MesajSubiect: Re: ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥   ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 7:37 am

Acesta marele meu secret...deci nu spun!!
Sus In jos
Razvan Popa
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Razvan Popa

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 323
Data de inscriere : 21/11/2013
Varsta : 22
Localizare : Calafat

♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ Empty
MesajSubiect: Re: ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥   ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 2:02 pm

E tare dar e si cam...satanist!Daca faci asta practic ai da dovada ca esti un satanist!Nu as incerca asta pentru ca eu am credinta decat in Dumnezeu...
Sus In jos
† Neon LIGHT †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Neon LIGHT †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 437
Data de inscriere : 29/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe pamant

♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ Empty
MesajSubiect: Re: ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥   ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 2:36 pm

Nu am spua niciodata ca practic asta,sincer nici macar nu citesc ce scrir doar copy & past Smile
Sus In jos
Pântea Bogdan
Incepator
Incepator
Pântea Bogdan

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 46
Data de inscriere : 17/03/2014
Varsta : 26
Localizare : Mereu lanaga cineva,sa ajut! :)

♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ Empty
MesajSubiect: Re: ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥   ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeMier Mar 19, 2014 6:01 pm

Satanist prost!Rog adminul sa şteargă portarea!
Nu mai publica astfel de lucruri aici nu avem nevoie de ritualuri satanice aici.
Publicaţi-le în altă parte.
Acesta este un site dedicat povestilor de groază.
Sus In jos
† Neon LIGHT †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Neon LIGHT †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 437
Data de inscriere : 29/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe pamant

♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ Empty
MesajSubiect: Re: ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥   ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitimeMier Mar 19, 2014 8:32 pm

Imi pare rau de postare,dar nu inseamna ca trebuie sa ma insulti.
Sus In jos
Continut sponsorizat





♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ Empty
MesajSubiect: Re: ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥   ♥♠ Invocarea unui demon ♠♥ I_icon_minitime

Sus In jos
 
♥♠ Invocarea unui demon ♠♥
Sus 
Pagina 1 din 2
 Subiecte similare
-
» Profetia unui demon
» Jurnalul unui demon
» Jurnalul unui demon - Sezonul 1
» Invocarea-Ritual Demonic.
» Ingeri vs Demon

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: