Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Lore
Expert
Expert
Lore

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 113
Data de inscriere : 12/03/2014
Varsta : 24
Localizare : Wonderland

(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D   (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mar 13, 2014 5:30 pm

In caz ca mai primesti personaje, as vrea sa ma "inscriu" si eu Laughing varcolac, normal, las la latitudinea ta sa alegi cum arata :3, iar ca puteri, hmmm, forta, constrangerea si sa pot intelege dialectul animalelor.
Merci anticipat
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D   (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mar 13, 2014 5:50 pm

Da, inca acceptam personaje Smile Cum vrei tu, asa te adaugam in poveste Smile
Sus In jos
3rikTheErik
Avansat
Avansat
3rikTheErik

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 61
Data de inscriere : 13/03/2014

(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D   (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Mar 16, 2014 3:36 pm

As vrea sa fiu ca si un Om cu abilitati sa se faca invizibil si sa se teleporteze si cu unele gadgeturi ms Partea Buna
Sus In jos
Anna
Veteran
Veteran
Anna

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 181
Data de inscriere : 27/07/2013
Varsta : 24
Localizare : In spatele tau :P

(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D   (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Mar 23, 2014 9:46 pm

Eu vreau sa fiu o fata care isi poate schimba armurile si sabiile cand doreste Razz
Sus In jos
[Leg] Green Angel
Veteran
Veteran
[Leg] Green Angel

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/03/2014
Varsta : 25
Localizare : La batut Tzigani :D

(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D   (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Mar 29, 2014 12:19 pm

Baga-ma si pe mn ca Vampir d-ala jmecher Laughing
Sus In jos
Myrru
Incepator
Incepator
Myrru

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 47
Data de inscriere : 22/08/2013

(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D   (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Apr 19, 2014 1:08 pm

SI EU VREAU SA FIU ...O "CREATURA"(ADICA NU STIU CE SUNT) SI SA CONTRROLEZ ELEMENTELE SI SA AM CA ARMA UN INEL PE CARE IR ROTSC SI IMI APARE CAUN FILM DE IMAGINI SI DIN CARE SA ALEG FANTOMA,VAMPIR...ETC
AR FI SUPER DACA POTI  Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Neutral Neutral Neutral Neutral 
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D   (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Apr 19, 2014 2:37 pm

vreau si eu (eu am toate puterile posibile si sunt nemuritoare
Sus In jos
ajambul
Membru
Membru
ajambul

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 8
Data de inscriere : 20/04/2014
Varsta : 22
Localizare : Oriunde, daca vrei, trec si pe la tine

(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D   (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 20, 2014 3:25 pm

Vreau sa fiu o creatura morfologica ce se poate schimba in ce omoara.....
PS: Asta am luat-o de la un joc ;p
Sus In jos
x98ShsKydyX
Veteran
Veteran
x98ShsKydyX

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 244
Data de inscriere : 06/06/2014
Varsta : 23
Localizare : Unde nu sunt bine venita!

(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D   (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 01, 2014 9:21 pm

Un om ce a fost injectata cu "serul"ala si acum sa pot provoca durere din priviri (mama ce ador puterea asta)deci next
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D   (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Aug 10, 2014 1:38 am

Daca ai loc si pt mine in poveste as vea sa fiu injectata cu acel ser si sa devin juma fantona, adica arat ca un om dar sunt fantoma , pot trece prin lucruri, normal, pot sa posed oameni, sa citesc ganduri, sa ma fac invizibila, pot sa inviu mortii, sa zbor, pot sa ma fac om daca vreau dar tot am puteri, stiu fff bine sa ma bat si sunt foarte agila! (Daca se poate as dori ca numele meu sa fie Katy!) Spor la continuat povestea!
Sus In jos
Continut sponsorizat





(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D   (INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
(INCA) O POVESTE CU NOI CA PERSONAJE :D
Sus 
Pagina 4 din 6
 Subiecte similare
-
» o poveste cu noi ca personaje !
» ~ Zero Absolut ~ Poveste cu personaje ~
» Personaje pentru poveste :3
» Personaje pentru o poveste.
» Personaje pentru poveste

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: