Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Oare iubesc un demon?

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
†Dark Bunny†
Expert
Expert
†Dark Bunny†

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 146
Data de inscriere : 14/01/2014
Varsta : 21
Localizare : Chiar trebe sa sti?

Oare iubesc un demon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare iubesc un demon?   Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 17, 2014 4:25 pm

-Mai zii odata ce pui pe mine?
-O pun pe mata, te misti sau aduc caini.
-Nu nu nu eu nu am sa mor, dar tu ,tu sa mori , apropo, mata sa moara
Si cu puterile mele lam dus pe Lucifer undeva de parte,am mers si am sunat la 112.
Dupa ce mam intors acasa , Roby nu era de gasit,parca disparuse.
-Roby!!Roby unde esti?Te rog raspundemi nu te simt in oras,puterea mea nu te mai inconjoara,
Dintr-o data cineva a scris pe geam cu sange , ''Vei fii doamna Lucifer sau Roby moare.

Nu pot sa mai scriu acum , vorbesc cu cineva si na Pace
Sus In jos
Bulan07
Membru
Membru
Bulan07

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 5
Data de inscriere : 13/01/2014
Varsta : 24
Localizare : Pe Net

Oare iubesc un demon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare iubesc un demon?   Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 17, 2014 9:32 pm

Hehe tare  :lol!:  Pune  :SN:  apropos  :SS: :SB:  
Sus In jos
AnimeCosmin
Spammer
Spammer
AnimeCosmin

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1052
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 21
Localizare : In lumea Anime

Oare iubesc un demon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare iubesc un demon?   Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 17, 2014 9:35 pm

haida :SN:  :SN:
Sus In jos
†Dark Bunny†
Expert
Expert
†Dark Bunny†

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 146
Data de inscriere : 14/01/2014
Varsta : 21
Localizare : Chiar trebe sa sti?

Oare iubesc un demon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare iubesc un demon?   Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 17, 2014 10:32 pm

-Am sa te omor , CURVO!!
Am mers sa vad daca copilul meu era bine.
-Mami , azi la scoala, a fost un baiat rau care a vrut sa dea in mine dar , din mine mami a iesit o lumina alba si rosie care se schimba la culoare,nu e ciudat?
-Mami cand o sa fii mai mare am sa iti zic de ce faci asa ok.
-Ok.
Hai sa plecam acasa.
-Tati unde e?
-Nu stie mami, dute in camera ta.
Dupa ce a plecat ,Lucifer sa aratat,si il avea si p Roby.
-Lasal in pacesau te distrug.
-Nu te cred , ma lasi,vrei sa moara Robitzu??
-Mars , dute naibi.
-Vai vai tu nu stii ca eu sunt naiba?
-Pleca de aici si lasal peRoby in pace.Clar?
-Daca iti vrei fetita in siguranta si pe Roby sa nu moara , fii doamna Diavol.
-Angela nu o fa,mai bine mor decat sa fii a lui.
-Eu o sa....

Daca vreii sa aflii alegerea Angelei scrie  :SN:  Stiu ca a fost  :SS:  dar am putina treaba PACE. 🤡 
Sus In jos
†Dark Bunny†
Expert
Expert
†Dark Bunny†

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 146
Data de inscriere : 14/01/2014
Varsta : 21
Localizare : Chiar trebe sa sti?

Oare iubesc un demon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare iubesc un demon?   Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 17, 2014 10:37 pm

Chiar va place povestea???
Sus In jos
AnimeCosmin
Spammer
Spammer
AnimeCosmin

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1052
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 21
Localizare : In lumea Anime

Oare iubesc un demon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare iubesc un demon?   Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Ian 17, 2014 10:59 pm

:SN:  :SN:  :SN:  :SN:  :SN:
Sus In jos
†Dark Bunny†
Expert
Expert
†Dark Bunny†

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 146
Data de inscriere : 14/01/2014
Varsta : 21
Localizare : Chiar trebe sa sti?

Oare iubesc un demon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare iubesc un demon?   Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 18, 2014 10:27 am

-Eu o sa ... Alina,vin-o jos acuma.
Cand Alina a venit nu mia venit sa cred ca lui Lucifer ii era frica  de ea.
-Alin ,dute si atingel pe acel monstru.
Cand a dat sa il atinga ,Alina avea in spate o aripa de inger si una de demon.
Eu lam tras pe Roby din mainile lui Lucifer , dupa ce Alina a scos si o lumina prin maini si avea puteri mai ari decat ale mele,deci pur si simplu sa uitat la Lucifer si din ochi iei a iesit o lumina alba si negra care il distrugea.
Dupa ce Lucifer a plecat eu cu familia mea am mers in oras.
-Mama , trebe sa iti spun ceva,eu sunt pejumatate inger si pe jumatate demon, il putem opri pe Lucifer,eu ii pot citi gandurile....



Next la o parere =]]
Sus In jos
† Dew †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Dew †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 426
Data de inscriere : 05/11/2013
Varsta : 25
Localizare : In intuneric...

Oare iubesc un demon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare iubesc un demon?   Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 18, 2014 11:26 am

Pune :SN: acum!
Sus In jos
†Dark Bunny†
Expert
Expert
†Dark Bunny†

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 146
Data de inscriere : 14/01/2014
Varsta : 21
Localizare : Chiar trebe sa sti?

Oare iubesc un demon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare iubesc un demon?   Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 18, 2014 12:34 pm

Dar nu imi veni sa cred ca ea stia de Lucifer.
-Nici mie nu imi vine sa cred mami ,iti pot citi gandurile.Alina
-Pai atunci eu nu voi mai gandi,ce zici?
-Lasa prosteala,si hai la treburi serioase mami ,un copil devil/good se dezvolta repede ,par ca am doar 10 ani nu?Asculta eu in ani de acum am mintea dezvoltata ca a unei personae de 31 de ani asa ca pot citit ganurile lui Lucifer el nu il vrea pe Roby sa il omoare,el nu a mai omorat pe nimeni pentru tine,el este indragostit de tine,mami tu trebe sa te mariti cu el , sa il pacalesti ,adica tu trebe sa il duci inapoi in rai,de acolo Dumnezeu sse va ocupa de el,tata tu trebe sa te lasi prins de el , nu o sa se astepte,acum sa va ajut cu puterile voastre,stiu mai multe decat voi,unu mama are puteri mari , ea a ajuns ingerul lui Dumnezeu , deci tu poti sa il trimiti pe Lucifer in rai , tu tata toti demoni vorbeste despre tine , Lucifer te admira pentru curajul de a fii cu un inger,acum o sa va pregatesc , maine de dimineata la ora 8:00 , si nu imi pasa daca o sa va fie somn,clar?Alina
-Woow,asta nu stiam despre fata mea.
-Nici nu trebuia ori cum iti ziceam , asta dupa apocalipsa pentru ca putem face o lumme noua.Alina
-Ok o sa facem cum a spus Alina.Roby....


Next la o parere PACE 🤡 
Sus In jos
AnimeCosmin
Spammer
Spammer
AnimeCosmin

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1052
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 21
Localizare : In lumea Anime

Oare iubesc un demon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare iubesc un demon?   Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 18, 2014 2:51 pm

next
Sus In jos
Continut sponsorizat





Oare iubesc un demon? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare iubesc un demon?   Oare iubesc un demon? - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Oare iubesc un demon?
Sus 
Pagina 2 din 7
 Subiecte similare
-
» Oare iubesc un demon?
» Oare ce e Viaţa?
» Il iubesc .. pe Jeff..
» E oare un vis?
» Oare mai sunt eu...?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază-
Mergi direct la: