Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Vampirul prins intre RAI si IAD

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

Vampirul prins intre RAI si IAD Empty
MesajSubiect: Vampirul prins intre RAI si IAD   Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeMar Ian 07, 2014 11:54 pm

(Dumnezeu)-pana la urma tot ai murit
-am asteptat mult ziua aceasta cand vei fi judecat pentru faptele tale
[Isus]-nici nu mai are rost sa-l judecam stim cu toti ce a facut in viata lui mizerabila
-trebuie sal trimitem direct in iad
cand auzise vorbele acestea Satana sa ridicat din pamant si sa dus la cer spunand:
-Isus stiu eu cum sunt rau,crud,ucigaj,nemilos,cu sange rece...
[Isus]-gata cu laudele la adresa ta,spune la ce ai venit in sala de judecata
-deobicei nu vi cand judecam pe cineva.Spuse Isus uitanduse la D-zeu mirat si curios.
{Satana}-am venit la judecata pentru ca 'muritor' daca ii putem spune asa
-trebuie sa fie judecat,ca a trait mai mult de 300-400 de ani asa ca nu stim daca e bun sau rau
(Dumnezeu)-ai dreptate satana,nu stiu cum da ai dreptate
-vom privi acum unele momente din viata semi-muritorul
AAAA stai asa(derulam inapoi) inainte ca sa vedeti viata mea sa ma prezint,ma numesc Traian si sunt intre rai si iad unde voi fi judecat pentru faptele mele indiferent bune sau rele.Eu defapt nu sunt un muritor obisnuit am trait pe pamant ca vampir va intrebati cum, se spune ca'celui 7-lea fiu al celui de al 7-lea fiu'va fi blestemat sai fie vampir parerea mea este ca nu este blestem e ceva mai special.Parintii mei m-au abandonat intr-o padure pe la 5 ani da nu dau vina pe parintii,ca nici eu nu as locui cu cineva care bea sange da ma rog ....Totul a inceput cand  aaaaaaaaaa stai un pic(deruleaza inainte)asa e mai bine...Totul a inceput cand

CATEVA PARERI SI NISTE SFATURI SUNT LA PRIMA POVESTE NEXT>>

NIGHTMARE! 🇳🇴
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

Vampirul prins intre RAI si IAD Empty
MesajSubiect: mesaj   Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeMier Ian 08, 2014 6:12 pm

vad ca nici nu vati obosit sa va uitati macar peste ea imi dau seama ca este o poveste rea nici nu ma mai obosesc sa fac next
Sus In jos
† Neon LIGHT †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Neon LIGHT †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 437
Data de inscriere : 29/10/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe pamant

Vampirul prins intre RAI si IAD Empty
MesajSubiect: Re: Vampirul prins intre RAI si IAD   Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeMier Ian 08, 2014 8:52 pm

Next-ul baga-lll NOW
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

Vampirul prins intre RAI si IAD Empty
MesajSubiect: mesaj   Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeMier Ian 08, 2014 11:45 pm

mai astep niste pareri am nextu scris deja
Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

Vampirul prins intre RAI si IAD Empty
MesajSubiect: Re: Vampirul prins intre RAI si IAD   Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeJoi Ian 09, 2014 3:25 pm

:SN: Very Happy 
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

Vampirul prins intre RAI si IAD Empty
MesajSubiect: mesaj   Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeJoi Ian 09, 2014 5:10 pm


Totul a inceput cand am fost abandonat in padure de catre parintii mei apropo ei se numeau Elena si Sebastian care au avut 7 copii eu am fost nascut ultimul cu 'blestemul' de a fi vampir.Am stat in padure aproape o saptamana,au inceput sa imi fie foame de carne si sete de sange.Am vazut o caprioara in padure si ii spun cu blandete chiar daca aveam 5 ani:
-Pisss Pisss...Caprioaro vino incoace.Nu stiu cum se striga o caprioare spun infometat in gandul meu,chiar si
cum am strigato caprioara a venit la mine si cand sa-mi imving coli in gatul ei imi daduse o copita peste cap (pooc) am cazut si am lesinat.In timp ce eram lesinat in padure o fata cam de varsta mea cu matusa ei mau vazut si spuse:
(fata)-Doamne fereste, uite Matusa uite!!
(doamna)-Cei nepoate de urli asa?!
(fata)-este un baiat mort acolo langa copacul acela
(doamna)-Nu este mort mai respira inca cred ca este doar lesinat sau doarme
Fata loase un bat si inceput sa ma atinga usor cu el si spuse:
(fata)-Este ranit la cap cred ca sa urcat in copac si cazut
-Nu-l putem lasa ranit singur in padure poate fi mancat de lupi sau de alte animale
-Trebuie sa-l ajutam
(doamna)-Haide sa-l ducem la noi acasa si apoi mai vedem
Cand ajunsesem acasa mau asezat pe un pat si mi-au findecat ranile,intre timp m-am trezit
-Unde ma aflu?Eram singur,inca ma durea capul si imi era foame de sange normal
-Trebuie sa ma ridic din pat si sa caut bucataria poate gasesc ceva de mancare
-De preferabil carne poate imi dispare pofta de sange
Casa era mare si nu stiam pe ce usa sa intru,daca ma intalneam cu cei care mau adus si ii musc.Am decis sa ma iau
dupa miros se pare ca facea cineva ceva bun de mancare.Am vazut bucataria deschid usa incet si vad O femeie si o
fata.Dintr-o data dinti incep sa-mi creasca,ochii mei albastri se fac albii fomea imi cuprindea tot corpul nu am
avut de ales asa ca am decis sa le ucid cu sange rece pe amndoua.Am deschis usa repede si am muscato pe femeie de gat si iam supt tot sangele.Dupa ce am terminat de mancat,fata disparuse si a lasat un mesaj si scria'am sa ma intorc sa te ucid.Nu prea ma speriat mesajul lam aruncat,apoi am luat trupul femeii si lam ingropat.Asa mi-am gasit un loc unde sa locuiesc deocamdata

Dupa 10 Ani NEXT:LA CATEVA PARERI SI 2-3 SFATURI,.Si spuneti daca va place sa stiu daca sa mai continui


NIGHTMARE! 🇳🇴 nu uitati este prima poveste a mea FARA JIGNIRI
Sus In jos
† Dew †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Dew †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 426
Data de inscriere : 05/11/2013
Varsta : 25
Localizare : In intuneric...

Vampirul prins intre RAI si IAD Empty
MesajSubiect: Re: Vampirul prins intre RAI si IAD   Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeDum Ian 12, 2014 2:22 pm

Super,pune :SN: ca de nu vin si te musc:D
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

Vampirul prins intre RAI si IAD Empty
MesajSubiect: mesaj   Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeDum Ian 12, 2014 2:51 pm

Dupa 10 anii.
Acum am 15 ani si stau tot in aceiasi casa in care mau adus o fata si matusa ei acum 10 ani.Acum imi pare putin rau pentru ce iam facut bietei femei nevinovate care a vrut sa ma ajute,dar asta e ce sa fac atunci eram doar un copil care ia fost sete de sange daca aveam varsta de acum procedam intr-un alt mod da ma rog acum o duc destul de bine fostii proprietari au avut multe animale si o camara plina de manacare..daca ma gandesc bine cam prea multa,adica mi-a ajuns 10 ani ce dracu'.Si oare cu fata care mi-a lasat mesajul "am sa ma intorc sa te ucid" ce s-a intamplat cu ea.Pun prea multe intrebari fara raspuns.....:
-Hmmm daca as face o vizita la parintii mei doar sa-i vad
-Nu cred ca mar cunoaste
Am decis sa ma plec pana la parintii mei,ori cum trebuie sa mai ies la soare(soarele nu-mi face rau)ca sunt cam palid :pale: nu doar ca sunt vampir.Orasul in care locuiesc parintii mei era destul de departe da vampirii sunt rapizi si am ajuns in mai putin de 10 minute,dar cand ajunsesem acolo:
-Domne sfinte ce s-a intamplat ...Peste tot casele erau distruse si erau numai cadavre dar ciudat ca toti mortii aveau o tepusa in inima(de argint)auzisem ca asta era singura solutie sa omori un vampir da nu am vazut cu ochii mei pana acuma.
-Oare sa fi fost toti vampirii..nu cred
-Dar atunci de ce mau abandonat parintii mei in padure
-Oare sa ma protejeze de ceva sau cineva
-Si de ce vorbesc singur.... :silent: Am fost la casa parintilor mei,au fost si ei ucisii dar au fost arsii de vi cadavrele lor stateau intinse pe podea si langa ei era un bilet si scria:..................
...... :SN: :SN: LA CATEVA PARERI>>>>

NIGHTMARE 🤡 
Sus In jos
† Dew †
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
† Dew †

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 426
Data de inscriere : 05/11/2013
Varsta : 25
Localizare : In intuneric...

Vampirul prins intre RAI si IAD Empty
MesajSubiect: Re: Vampirul prins intre RAI si IAD   Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeDum Ian 12, 2014 3:56 pm

Pune :SN: acum Very Happy
Sus In jos
Cosmar
Spammer
Spammer
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 595
Data de inscriere : 31/12/2013

Vampirul prins intre RAI si IAD Empty
MesajSubiect: mesaj   Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitimeLun Ian 13, 2014 5:05 pm

Langa ei era un bilet si scria "am decis sa-ti ucid familia asa cum mi-ai ucis si thu matusa asa ca suntem chit"stai asa in casa era doar mama si tata dar ceilalti frati ai mei unde sunt...Mda dupa ce am citit biletul mam indreptat inapoi spre casa dar cand ajunsesem acolo casa mea era in flacari.... :bounce: :bounce:
-Ai sami bag.....unde D-zeu este apa!!
-Se pare ca nu gasesc un gram de apa
-Mai bine imi folosesc puterile de viteza..Si asa facusem,am inceput sa fug repede pe langa casa si s-a format o tornada care a stins focul.Din pacate absolut nimic nu mai ramase din ea doar ce doar chair nu mai era nimic doar skeletul casei atat.Spre mirarea mea pe o grinda scria cu o vopsea alba"mda nu mi-a fost de ajuns doar sati ucid parintii iam dat foc si casei care nu iti apartine"dar de data asta sa semnat cu numele Lore(VV)se pare ca asa o chema pe fata(nu eram speriat absolut deloc).
-Hmmm dar doi de V
-Ce inseamna
-Parca am mai vazut asa ceva la tv
-Dar inchisem televizorul inainte sa fii vazut(vampirii isi amintesc absolut totul).
Imi amintisem ca aveam in casa o camera sub pamant in care aveam un calculator cu net.
- Hehe, se pare ca imi ramasese pana la urma ceva
Plecasem la calculator sa caut semnul acela doi de VV(Nu era W) si gasisem ceva foarte interesant doi de V insemna Vanator de Vampiri(VV)se pare ca fata devenise un vanator de vampirii acesta era un forum in care aratau victimile ei.In care se aflau 3 din frati mei(David,Raul,Ionut)blestemul care se spunea despre al 7 fiu nu este blestem este doar o abilitate mai speciala a vampirilor aceasta abilitatae era ca pot sa controlez animalele(wow.tare)si acum stiu ca parintii mei mau abandonat cu motivul sa nu se afle ca aveam o putere mai speciala ,ei au stiut ca moi descurca singur.Forumul ei era foarte interesant +ca fata care imi omorase fratii nu stiu de ce dar mi se parea draguta,si am vazut niste mesaje in care spunea........

next la cateva pareri
NIGHTMARE! :king: 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vampirul prins intre RAI si IAD Empty
MesajSubiect: Re: Vampirul prins intre RAI si IAD   Vampirul prins intre RAI si IAD I_icon_minitime

Sus In jos
 
Vampirul prins intre RAI si IAD
Sus 
Pagina 1 din 2
 Subiecte similare
-
» Intre rai si iad...
» Vampirul de Foc
» Intre Rai si Iad
»  vampirul morti
» Semi - Demon - Vampir

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: