Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Legenda, pare a fi adevarata.

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
cyana
Incepator
Incepator
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 21
Data de inscriere : 13/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Tm.

Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legenda, pare a fi adevarata.   Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 02, 2014 11:45 am

Am fost prinsa de....... de Biancaaa, ma tortureaza mereu, mereu si mereu, ai grija de tine, sa nu mai calci nici o data in sala acea..(telefonul s-a inchis), atunci eu in gandul meu: '' Oare ce sa fac? Totusi e sora mea, trebuie sa o salvez'' atunci am luat-o pe Simona cu mine sa ma ajute(Imi era frica),cand am ajuns, usile erau deschise de parca ne astepta cineva  :twisted: am intrat in acea sala, pe banca era cineva sau ceva, teoretic era un om, practic era o creeatura sa fiu mai exacta semana cu un om avea 2 picioare, 2 maini, dar cand sa ridicat in umbra avea 3picioare si 3 maini(erau becuri aprinse in sala), din greseala ma-m uitat la ceas era ora 15:30, si cand ma-m uitat inapoi nu mai era acolo, ce-i drept ma speriasem foarte tare cineva imi sufla la ceafa, ''norocul'' meu a fost ca aveam un cutit la mine, la-m scos incet din buzunar si ma-m intors cu mana intinsa(repede) si i-am taiat gatul, dar din pacate cand ma-m uitat mai bine pe banca era acel ''om'' imi era si frica sa ma intorc sa vad pe cine am omorat, cand ma-m uitat mai bine nu era alt cineva decat.... era....era ...era Elena.  😢  😢  😢  , am inceput sa plang foarte tare(Mi-am omorat propria sora ce era sa fac?), cand mi-am dat seama mai bine, Simona disparu-se ma-m uitat din jur imprejur, dar nimic, dar de odata, cadavrul disparuse, ma-m incumetat sa merg spre banca unde era acea creeatura cand am ajuns acolo am vrut sa arunc cu cutitul in ea dar cineva mi-a luat cutitul din mana, mi-am dat seama cine puatea sa-mi ia cutitul(Bianca  :affraid:) Si ce-l de pe banca mi-a spus:
-Salut, eu sunt Gabriel, acum ca mai cunoscut vrei sa ti-o inapoiez pe Simona?(La care eu ):
-Da vreau!
Atunci mi-a inapoiat-o pe Simona dar era... era... era... fara ambele picioare si fara ambele maini, ma-m speriat si am strigat cu toata puterea mea:
-De ce? De ce? Ce vi-am facut eu voua, Bianca il iubesti pe Gabriel, Gabriel o iubesti pe bianca, Si eu am iubit-o pe sora mea, a iubit-o si pe Simona(Cei drept ca intre prietene), si acum voi ce-ati facu ne-a-ti despartit, cum ar fii ca pe voi doi sa va despara cineva?
Atunci amndoi au disparut de langa mine si au taiat-o bucatele pe Elena si am aruncat-o spre mine Sad Sad, atunci am fugit spre casa fara Simona si fara Elena, cand am ajuns acasa o strigam pe mama:
-Mama, mama! Mama! Am ceva foarte important sa-ti spun e tragic!
Atunci se auzise zgomote din camera mea, acolo era O creatura hidoasa semana pe jumate cu Binaca si cealalta jumatate cu Gabriel, a venit repede spre mine si mi-a imfipt un cutit in stomac, si dintr-o data ma-m trezit in patul meu, normala fara nici o rana am fugit repede la mama cand sa cobor scarile dau de Elena, ma-m speriat am fugit repede ma-m gandit ca-i doar in mintea mea, cand ajung in bucatarie, mama mi-a spus:
-Ia loc si manca, vine si bunica imediat.
-Ceeee? Bunica? Bunica e moarta Mami, si Elena e moarta Mami, tu nu ai stiut ca eu am omis sa-ti spun aceste lucruri!
Elena cu Bunica erau in pragul usii, si bunica ma luat in brate si-a spus:
-Draga Bunicii a fost doar un cosmar!
Si atunci am realizat ca nu sa intamplat nimic in realita si am rasuflat usuarata... [b]





Asta a fost povestea, ceva pareri? P.S: scz ca nu am mai pus de mult.
 [/b]
Sus In jos
[Leg] Green Angel
Veteran
Veteran
[Leg] Green Angel

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/03/2014
Varsta : 25
Localizare : La batut Tzigani :D

Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legenda, pare a fi adevarata.   Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 02, 2014 12:43 pm

Frumos. Mai pune ca este super Smile
Sus In jos
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1153
Data de inscriere : 03/01/2015
Varsta : 24

Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legenda, pare a fi adevarata.   Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Sept 07, 2015 4:32 pm

Poveste mutata la povesti de groaza scurte
Sus In jos
Continut sponsorizat





Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legenda, pare a fi adevarata.   Legenda, pare a fi adevarata. - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Legenda, pare a fi adevarata.
Sus 
Pagina 3 din 3
 Subiecte similare
-
» Adevărata legendă Banshee
» fata innecata 2
» Legenda Pădurii Roşii-Legenda Miresei
» imi pare bine sa va cunosc
» e adevarata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: