Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Jeff the killer (legenda)

In jos 
AutorMesaj
Bulinaandrei
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Bulinaandrei

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 328
Data de inscriere : 04/09/2013
Varsta : 24
Localizare : drunkland

Jeff the killer (legenda) Empty
MesajSubiect: Jeff the killer (legenda)   Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeMar Sept 10, 2013 9:45 am

[ATENTIE] aceasta poveste nu este inventata de mine, e doar o legenda care am gasito pe "CREEPY PASTA" si nu o stiu prea bine ca am citito de mult [ATENTIE]
Jeff era un copil normal de vreo 16 ani sau asa ceva. El avea o prietena numita Jaine (nu cred ca numele e scris corect dar asta e) si se intelegeau foarte bine. Intr-o noapte cand Jeff mergea pe strada sa intalnit cu niste tipi care lau batut asa tare ca a lesinat. Baietii lau luat si lau bagat cu fata in acid. Ei au plecat si lau lasat pe Jeff acolo care dupa ce sa trezit sa uitat in oglinda si gura era intr-un fel "stearsa". In acel moment el a luat un cutit si sia taiat pe fata un zambet mare si inuman, apoi a inceput sa rada isteric. O noapte mai tarziu Jaine este sunata de catre Jeff care o chema intr-un loc anume ea nestiind ce patise Jeff se duse. Acolo era Jeff cu o gluga pe cap si intors cu spatele, Jaine sa dus in spatele lui si cand sa intors Jeff, Jaine a avut un soc si sa indepartat de el, Atunci Jeff ia zis:
-Hai sa fi la fel de frumoasa ca mine!
Fata fugi si Jeff dupa ea, in scurt timp o prinse si o bagara fortat in acid. Jeff plecara iar Jaine ramase acolo! Jaine avea fata ca a lui in afara de zambet, insa ea sia pus o masca si se lupta in continuu ce Jeff pentru ce ia facu!
SFARSIT
va rog lasati comentarii!
Sus In jos
Gabriel00
Incepator
Incepator
Gabriel00

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 26
Data de inscriere : 25/08/2013
Varsta : 27
Localizare : Intr-o lume unde visele devin cosmaruri.

Jeff the killer (legenda) Empty
MesajSubiect: Re: Jeff the killer (legenda)   Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeMar Sept 10, 2013 12:56 pm

Nu e chiar adevarata legenda a lui Jeff.
Jane era intr-un fel dusmanul lui Jeff.
El a fost batut de un grup de batausi,care dupa ce l-au batut,l-au aruncat in acid si l-au ars.
De atunci Jeff a innebunit si a inceput sa omoare oameni,in special adolescenti intre 15-18 ani.
Inainte de a omora pe cinva,el l spune ''Go to sleep'' sau ''Du-te la somn''.
Motto-ul lui Jane este ''Nu te du la somn,fiind ca nu te vei mai trezi''.Simplu fact care demonstreaza ca sunt dusmani.

In orice caz,e chiar interesant.
Sus In jos
Bulinaandrei
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Bulinaandrei

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 328
Data de inscriere : 04/09/2013
Varsta : 24
Localizare : drunkland

Jeff the killer (legenda) Empty
MesajSubiect: Re: Jeff the killer (legenda)   Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeMar Sept 10, 2013 1:09 pm

Mutumesc, imi pare rau, dar chiar am citito de mult.
Sus In jos
Skrat
Avansat
Avansat
Skrat

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 84
Data de inscriere : 25/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Etajul 4,camera mea.

Jeff the killer (legenda) Empty
MesajSubiect: Re: Jeff the killer (legenda)   Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeSam Oct 26, 2013 9:25 pm

Am auzit 3 variante la mitul/legenda asta.:cheers: 
Sus In jos
Ruky
Expert
Expert
Ruky

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 110
Data de inscriere : 14/12/2013
Varsta : 22
Localizare : calatoresc mult

Jeff the killer (legenda) Empty
MesajSubiect: Re: Jeff the killer (legenda)   Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeDum Dec 22, 2013 3:15 pm

ca lumea  :SB:  :SB:  :S+:
Sus In jos
miron112
Incepator
Incepator
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 36
Data de inscriere : 28/12/2013

Jeff the killer (legenda) Empty
MesajSubiect: Re: Jeff the killer (legenda)   Jeff the killer (legenda) I_icon_minitimeSam Dec 28, 2013 7:02 pm

:SL: :SL: :SL: 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jeff the killer (legenda) Empty
MesajSubiect: Re: Jeff the killer (legenda)   Jeff the killer (legenda) I_icon_minitime

Sus In jos
 
Jeff the killer (legenda)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Kidnapped by Jeff The Killer (Jeff The Killer Love Story)
» Despre Jeff The Killer
» Jeff the killer
» Discutie despre Jeff the Killer
» Jeff "The Killer"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ :: Legende/Mituri/Superstitii-
Mergi direct la: