Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile de groază, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”

AcasaPortalCăutareÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Ultimele subiecte
» Dincolo de Oglinda - Un alt "Eu"
               Conceris I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 10:21 pm Scris de MMiauti

» Anime - Another
               Conceris I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 8:13 pm Scris de MMiauti

» Hi miau !
               Conceris I_icon_minitimeSam Ian 02, 2021 7:55 pm Scris de Sakumo

» A Christmas Story
               Conceris I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 10:36 pm Scris de Sakumo

» Trei povesti scurte
               Conceris I_icon_minitimeJoi Dec 24, 2020 9:11 pm Scris de Sakumo

» Cuptorul
               Conceris I_icon_minitimeMier Dec 16, 2020 10:17 am Scris de Hanamura

» hello
               Conceris I_icon_minitimeSam Noi 28, 2020 2:19 pm Scris de Sakumo

» A Pizza Delivery
               Conceris I_icon_minitimeMar Noi 24, 2020 5:52 pm Scris de Sakumo

» Short Horror Stories
               Conceris I_icon_minitimeSam Noi 07, 2020 11:37 pm Scris de Sakumo

» Diferite superstitii
               Conceris I_icon_minitimeVin Noi 06, 2020 2:13 pm Scris de Hanamura

» Ouija [Halloween Story]
               Conceris I_icon_minitimeMar Oct 27, 2020 12:57 am Scris de Hanamura

» Cazul Lukacs Dalma
               Conceris I_icon_minitimeLun Oct 26, 2020 12:26 pm Scris de Hanamura

» [Portofoliu] Crystal Snow
               Conceris I_icon_minitimeMar Oct 20, 2020 1:23 pm Scris de Hanamura

» Babysitting
               Conceris I_icon_minitimeMar Oct 13, 2020 9:27 am Scris de Hanamura

» Razboiul
               Conceris I_icon_minitimeLun Oct 12, 2020 3:18 pm Scris de Sarah chan

» Zoom Call
               Conceris I_icon_minitimeDum Oct 11, 2020 10:45 pm Scris de DedeDali

» School Email
               Conceris I_icon_minitimeVin Oct 02, 2020 5:39 pm Scris de Mihai

» Ice dancer in the garden of love [YYH FanFiction]
               Conceris I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 10:29 pm Scris de Crystal Snow

» Hey prieteni ^^
               Conceris I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:16 pm Scris de Eloise

» Dezastrul din San Andreas
               Conceris I_icon_minitimeMier Sept 30, 2020 3:14 pm Scris de Sarah chan

Staff Online
Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Daca nu ai acces la cont

In cazul in care esti un membru vechi care si-a uitat parola, intra pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou administratorului Sakumo.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

Conceris

In jos 
AutorMesaj
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

Data de inscriere : 03/01/2015
Varsta : 20

Conceris Empty
MesajSubiect: Conceris                  Conceris I_icon_minitimeVin Noi 20, 2015 9:42 pm

1.Primele pagini
               Conceris Ho2LDNV
       Au trecut doar două secunde de când a început să plângă și am reacționat fără să vreau, luând-o în brațe. Și-a ridicat capul spre mine și mi-a zâmbit, având capul puțin aplecat, apoi își duse câteva șuvițe după ureche, era așa drăguță când făcea asta prin preajma mea. 

Apoi, a început… A început să plângă, și-a așezat capul pe umărul meu. Am încercat să o liniștesc, dar nu știu cum, nu înțelegam ce am pățit, dar i-am zis cât de calm puteam…
- Haide, totul o să fie bine…
Hmm, dacă mă gândesc mai bine, așa făceam și eu în fiecare seară… pe când eram înca în acea casă…
Știi acel moment, când întârzii, ca să o vezi și fugi cât de repede poți, doar ca să-i admiri chipul, chiar dacă o s-o vezi timp de câteva minute?
Să ajungi la ea și apoi, să o vezi cum privește marea, de pe acoperișul școlii, chiar dacă o face prin acel gard protector. Să îi vezi chipul, puțin trist și totuși inexpresiv și apoi să zâmbească brusc când te vede.

Atunci, respirația care-mi este atât de haotică, devine din ce în ce mai liniștită, doar știind că ea îmi zâmbește în acel fel, mă face să mă blochez.
Încerc să îi zic ceva, doar cuvintele mele, nu pot să-i zic nimic, sunt blocat, dar…:
- Umm, bună! Murmur eu încă obosit.
Ea îmi răspunde cu o îmbrățișare, mă cuprinse deodată, nici nu mi-am dat seama.. totuși, era atât de cald.
Doar felul în care își întinde mâna peste a mea mă face să îi fiu inferior, pur și simplu, nu înțeleg…
Să aștepți mereu, în timpul orelor de curs, gândindu-te la chipul ei să vezi, fierbând de nerăbdare să o vezi…
Să o aștepți în fiecare dimineață lângă poarta casei sale, doar ca să ii zici primul „Bună dimineața!”. Unul cu mult drag, numai să o vezi zâmbind.
-------------------------------------------
Aștept comm Waiting
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Așteaptă mult și bine Laughing
Corectat de Jolene
Corectare greșeli de tastare, plasare diacritice.

Va ador                Conceris Grinfaceplz

Ultima editare efectuata de catre Bishamon in Vin Noi 20, 2015 10:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Gina
Veteran
Veteran
Gina

Data de inscriere : 27/08/2013
Varsta : 19
Localizare : Hell

Conceris Empty
MesajSubiect: Re: Conceris                  Conceris I_icon_minitimeVin Noi 20, 2015 10:28 pm

Ke dulce. Se pare că cineva s-a îndrăgostit Laughing Ăsta e singurul lucru pe care l-am înțeles x.x mda, sunt proastă..
Nu e genul meu, dar povestea asta e mai ușor de rugumat. Adică o poți pricepe mai ușor. Ai avut niște greșeli, dar nu ți le mai zic că mă bați x.x Next please, poate mă faci și pe mine să mă îndrăgostesc vreodată Rolling on the floor

♦️◄●►♦️◄●►♦️◄●►♦️◄●►♦️◄●►♦️◄●►♦️◄●►♦️◄●►♦️
I never liked you. I never will. I will hate you until I die ✟ ☻
               Conceris Rc2zg3n[/size]
Sus In jos
Gabi
Expert
Expert
Gabi

Data de inscriere : 22/07/2015
Localizare : Romania is my City

Conceris Empty
MesajSubiect: Re: Conceris                  Conceris I_icon_minitimeSam Noi 21, 2015 9:42 pm

Povstea este destul de frumoasa o.o
Next

Conceris RGSa2fX
Sus In jos
50Bani
Avansat
Avansat
50Bani

Data de inscriere : 11/03/2015
Varsta : 25
Localizare : Constanta

Conceris Empty
MesajSubiect: Re: Conceris                  Conceris I_icon_minitimeSam Noi 21, 2015 10:10 pm

Ano iar... dragoste. Ok nu e rea deloc dar numai romantic scri Laughing ?
Sus In jos
Drog
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Drog

Data de inscriere : 07/11/2014
Varsta : 18
Localizare : Acasa.

Conceris Empty
MesajSubiect: Re: Conceris                  Conceris I_icon_minitimeDum Noi 22, 2015 1:07 am

Deci, practic, povestea mi se pare super! Astept next!
Sus In jos
Raysa
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Raysa

Data de inscriere : 18/12/2013
Localizare : Acolo! nu , nu acolo. Aici.

Conceris Empty
MesajSubiect: Re: Conceris                  Conceris I_icon_minitimeDum Noi 22, 2015 2:07 am

Luuu Monaaaaaaaaa iiii plaseeeeee... chiar daca mai obligat sa o citesc Waiting imi plaseee... Asept next acum! acum? acum!!!!!!!!!!

''Tell me, tell me do you need me?
Tell me, tell me do you love me?''
Sus In jos
Continut sponsorizat

Conceris Empty
MesajSubiect: Re: Conceris                  Conceris I_icon_minitime

Sus In jos

Conceris
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ :: Povești-