Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
               Conceris I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
               Conceris I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
               Conceris I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
               Conceris I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
               Conceris I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
               Conceris I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
               Conceris I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
               Conceris I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
               Conceris I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
               Conceris I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
               Conceris I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
               Conceris I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
               Conceris I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
               Conceris I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
               Conceris I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
               Conceris I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
               Conceris I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
               Conceris I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
               Conceris I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
               Conceris I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

  Conceris

In jos 
AutorMesaj
Bishamon
Spammer
Spammer
Bishamon

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1153
Data de inscriere : 03/01/2015
Varsta : 24

               Conceris Empty
MesajSubiect: Conceris                  Conceris I_icon_minitimeVin Noi 20, 2015 9:42 pm

       
                                               1.Primele pagini
               Conceris Ho2LDNV
       Au trecut doar două secunde de când a început să plângă și am reacționat fără să vreau, luând-o în brațe. Și-a ridicat capul spre mine și mi-a zâmbit, având capul puțin aplecat, apoi își duse câteva șuvițe după ureche, era așa drăguță când făcea asta prin preajma mea. 


      Apoi, a început… A început să plângă, și-a așezat capul pe umărul meu. Am încercat să o liniștesc, dar nu știu cum, nu înțelegam ce am pățit, dar i-am zis cât de calm puteam…
- Haide, totul o să fie bine…
Hmm, dacă mă gândesc mai bine, așa făceam și eu în fiecare seară… pe când eram înca în acea casă…
Știi acel moment, când întârzii, ca să o vezi și fugi cât de repede poți, doar ca să-i admiri chipul, chiar dacă o s-o vezi timp de câteva minute?
Să ajungi la ea și apoi, să o vezi cum privește marea, de pe acoperișul școlii, chiar dacă o face prin acel gard protector. Să îi vezi chipul, puțin trist și totuși inexpresiv și apoi să zâmbească brusc când te vede.
              
       Atunci, respirația care-mi este atât de haotică, devine din ce în ce mai liniștită, doar știind că ea îmi zâmbește în acel fel, mă face să mă blochez.
Încerc să îi zic ceva, doar cuvintele mele, nu pot să-i zic nimic, sunt blocat, dar…:
- Umm, bună! Murmur eu încă obosit.
Ea îmi răspunde cu o îmbrățișare, mă cuprinse deodată, nici nu mi-am dat seama.. totuși, era atât de cald.
Doar felul în care își întinde mâna peste a mea mă face să îi fiu inferior, pur și simplu, nu înțeleg…
Să aștepți mereu, în timpul orelor de curs, gândindu-te la chipul ei să vezi, fierbând de nerăbdare să o vezi…
Să o aștepți în fiecare dimineață lângă poarta casei sale, doar ca să ii zici primul „Bună dimineața!”. Unul cu mult drag, numai să o vezi zâmbind.
-------------------------------------------
Aștept comm Waiting
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Așteaptă mult și bine Laughing
Corectat de Jolene
Corectare greșeli de tastare, plasare diacritice.


Ultima editare efectuata de catre Bishamon in Vin Noi 20, 2015 10:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Gina
Veteran
Veteran
Gina

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 227
Data de inscriere : 27/08/2013
Varsta : 22
Localizare : Hell

               Conceris Empty
MesajSubiect: Re: Conceris                  Conceris I_icon_minitimeVin Noi 20, 2015 10:28 pm

Ke dulce. Se pare că cineva s-a îndrăgostit Laughing Ăsta e singurul lucru pe care l-am înțeles x.x mda, sunt proastă..
Nu e genul meu, dar povestea asta e mai ușor de rugumat. Adică o poți pricepe mai ușor. Ai avut niște greșeli, dar nu ți le mai zic că mă bați x.x Next please, poate mă faci și pe mine să mă îndrăgostesc vreodată Rolling on the floor
Sus In jos
Gabi
Expert
Expert
Gabi

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 138
Data de inscriere : 22/07/2015
Varsta : 24
Localizare : Romania is my City

               Conceris Empty
MesajSubiect: Re: Conceris                  Conceris I_icon_minitimeSam Noi 21, 2015 9:42 pm

Povstea este destul de frumoasa o.o
Next
Sus In jos
50Bani
Avansat
Avansat
50Bani

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 56
Data de inscriere : 11/03/2015
Varsta : 28
Localizare : Constanta

               Conceris Empty
MesajSubiect: Re: Conceris                  Conceris I_icon_minitimeSam Noi 21, 2015 10:10 pm

Ano iar... dragoste. Ok nu e rea deloc dar numai romantic scri Laughing ?
Sus In jos
Drog
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Drog

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 393
Data de inscriere : 07/11/2014
Varsta : 21
Localizare : Acasa.

               Conceris Empty
MesajSubiect: Re: Conceris                  Conceris I_icon_minitimeDum Noi 22, 2015 1:07 am

Deci, practic, povestea mi se pare super! Astept next!
Sus In jos
Raysa
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Raysa

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 332
Data de inscriere : 18/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Acolo! nu , nu acolo. Aici.

               Conceris Empty
MesajSubiect: Re: Conceris                  Conceris I_icon_minitimeDum Noi 22, 2015 2:07 am

Luuu Monaaaaaaaaa iiii plaseeeeee... chiar daca mai obligat sa o citesc Waiting imi plaseee... Asept next acum! acum? acum!!!!!!!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





               Conceris Empty
MesajSubiect: Re: Conceris                  Conceris I_icon_minitime

Sus In jos
 
Conceris
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ :: Povești-
Mergi direct la: