Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Colectia de Creepypasta Scurte #1

In jos 
AutorMesaj
H-Hazzard17
Incepator
Incepator
H-Hazzard17

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 13
Data de inscriere : 24/04/2015

Colectia de Creepypasta Scurte #1 Empty
MesajSubiect: Colectia de Creepypasta Scurte #1   Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeMar Apr 28, 2015 1:53 pm

Portretele
Dupa o zi lunga de Vanatoare, Mihai si-a dat seama ca s-a indepartat prea mult de casa iar acum se afla in mijlocul unei paduri imense. Se intuneca asa ca a decis sa se indrepte intr-o singura directie pentru a scapa de frunzisul des. Dupa cateva ore a dat peste o cabana intr-o mica poiana, dandu-si seama cat de intuneric este a hotarat sa intre si sa vada daca ar putea sa ramana acolo peste noapte, apropiindu-se de casuta a gasit usa intredeschisa, nu era nimeni inauntru. Mihai s-a aruncat in pat nepasandu-i de ce s-ar intampla daca proprietarul l-ar gasi in casa lui. Uitandu-se pe pereti acesta a vazut numeroase portrete incredibil de realiste, fara exceptie ele pareau sa se uite la el cu priviri pline de ura si rautate, uitandu-se la aceste portrete vanatorul se simtea din ce in ce mai inconfortabil, intr-un sfarsit acesta s-a intors cu fata la perete si epuizat a cazut intr-un somn nelinistit. In dimineata urmatoare Mihai s-a trezit clipind in lumina razelor de soare neasteptate, privind in sus el a descoperit ca in camera nu existau portrete ci numai ferestre...

In padure
In urma cu cateva luni, un prieten de-al meu care este un fotograf perseverant a decis sa-si petreaca o zi si o noapte singur in padurea din afara orasului noastru. Voia sa faca poze padurii si animalelor salbatice pentru portofoliul lui. Nu-i era frica de singuratate deoarece a mai campat de unul singur si inainte. Acesta si-a pus cortul in mijlocul unei poieni si si-a petrecut toata ziua facand poze, in ziua aceea am umplut 4 role de film dar atunci cand s-a intors acasa a vazut cateva poze care l-au bulversat,poze luate din interiorul cortului cu el adormit in mijlocul noptii...

Chemarea
O fetita se joaca in camera eipana cand o aude pe maica-sa chemand-o din bucatarie asa ca se opreste si incepe sa coboare atent scarile. In timp ce fuge prin hol, usa de la debaraua de sub scari se deschide brusc si o mana o trage inauntru, este mama ei care ii sopteste: "Nu te duce in bucatarie, si eu am auzit-o"...

Fii Atent
Ai vazut vre-o data unul din acele clipuri in care ti se cere sa te uiti atent la un anumit lucru pentru toata durata video-ului apoi la sfarsit ei dezvaluie ca in timp ce priveai acel lucru, un obiect mare pe care nu l-ai putea rata este mutat dintr-un loc in altul iar tu nici macar nu observi acest lucru? Este absolut infricosator faptul ca lucrurile astea se intampla atat de des la fel cum eum-am mutat de la pragul usi in camera ta in timp ce tu citeai acest text...
Sus In jos
~~Șorii~~♥
Expert
Expert
~~Șorii~~♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 145
Data de inscriere : 02/06/2015
Varsta : 23
Localizare : Unde Demonii Dorm

Colectia de Creepypasta Scurte #1 Empty
MesajSubiect: Re: Colectia de Creepypasta Scurte #1   Colectia de Creepypasta Scurte #1 I_icon_minitimeMar Iun 09, 2015 5:41 pm

Wow,dragut si fain si tare si super Laughing)Ik,prea multe adjective Laughing
Sus In jos
 
Colectia de Creepypasta Scurte #1
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Povești de groază scurte
» Trei povesti scurte
» Avatare creepypasta
»  Colecția...
» -Colectia Man-

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: