Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje.

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Empty
MesajSubiect: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje.   Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeMar Feb 03, 2015 6:49 pm

Bun,deci am să scriu o poveste.Nu dau alte detalii.
Cine dorește să facă parte din poveste:
1.Nume:
2.Om normal sau creatură.
3.Vârsta(dacă ești om nu contează,dacă ești creatură peste 100 de ani)
4.Trăsături fizice.
5.Trăsături morale.
6.Ce fel de creatură dorești să fii.
7.Un animal de companie pe care-l poți călării Laughing):
Cam atât.
Sus In jos
Cadu
Veteran
Veteran
Cadu

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 227
Data de inscriere : 23/06/2014
Varsta : 24
Localizare : Peste tine

Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Empty
MesajSubiect: Re: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje.   Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeMar Feb 03, 2015 7:08 pm

1.Nume:Dorel Eduardo de Fiori Mendes Pereira
2.Om normal sau creatură:Pai om, da nu stiu cat de normall sunt.
3.Vârsta(dacă ești om nu contează,dacă ești creatură peste 100 de ani):25
4.Trăsături fizice:Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Dorel
5.Trăsături morale:Stiu sa dau bine cu lopata, sa spar conducte de apa, intelegator, prietenos, descurcaret(dau cu banda adeziva pe spartura)
6.Ce fel de creatură dorești să fii:Dorel
7.Un animal de companie pe care-l poți călării:Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Oaie-sau-lup12
Sus In jos
Dizzy
Designer
Designer
Dizzy

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 393
Data de inscriere : 17/09/2014
Varsta : 25
Localizare : B-N

Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Empty
MesajSubiect: Re: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje.   Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeMar Feb 03, 2015 7:23 pm

1. Night
2. creatura
3. Arat de 19, am 203 =)) Logic nu ?
4. Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Dqn4vt
5. Glumet, sentimental, nauc, ma aprind repede, de incredere.
6. Controlez focul o.x
7. asa arata deobicei :o3 Ochii sa fie de culoare rosie si al pantera.
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. 2vukl79

apoi se transforma asa :3

Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Adym3d
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Empty
MesajSubiect: Re: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje.   Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeMar Feb 03, 2015 7:28 pm

1.Nume: Rin Everdeen
2.Om normal sau creatură: creatura
3.Vârsta(dacă ești om nu contează,dacă ești creatură peste 100 de ani): 1974, dar arat de 19
4.Trăsături fizice: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Tumblr_nadvyuvTsd1trbzkpo1_500
5.Trăsături morale: Misterioasa, secretuasa, romantica, iubesc muzica, imi ajut mereu prietenii, cand sociabila, cand inchisa in mine, sensibila, dar in lupta sau cand cineva se ia de prieteni mei dura, severa, dar nu ma pierd cu firea, cand vreau ceva, nimic nu ma opreste sa il obtin si stiu sa tin un secret
6.Ce fel de creatură dorești să fii: Vampir ( Gen Twilight. Daca nu sti ce e, sa imi spui ). Incerc sa imi ascund adevarata identitate, deoarece oameni o sa aibe impresii gresite despre mine, desi eu nu vreau sa fa rau nimanui ( Tu esti singura persoana care stie )
7.Un animal de companie pe care-l poți călării: Un tigru bengalez, Ken ( Baiat ) , Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Tigrul-bengalez E destept, foarte agil si rapid. Ma uibeste mult si daca sunt in pericol imi sare in ajutor. Este foarte loial mie.
Sus In jos
Poisoned
Veteran
Veteran
Poisoned

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 299
Data de inscriere : 06/03/2014
Varsta : 23
Localizare : Inside my head

Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Empty
MesajSubiect: Re: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje.   Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeMar Feb 03, 2015 7:29 pm

1.Nume: Aris Demonio
2. Om/creatura: Creatura
3.Varsta: 225 dar arat de 17
4. Aspect fizic: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Fbbbac45075492e94813067b5cadfbd5
si sunt imbracata asa: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. 6d55d9621a93c58437518323a4865b61 (pot sa alerg pe tocuri Razz )
5. Trasaturi morale: Misterioasa, desteapta, incapatanata(nu primesc ordine de la nimeni), descurcareata, romantica, tupeista, cand imi pun ceva in cap nu renunt, devin sensibila uneori cand ma simt intimidata, talentata
6. Creatura: Succubus -femela zana care se hraneste cu Chi-ul din oameni sau alte fiinte. Se hraneste prin sarut si poate slava vieti oferind propriul Chi persoanei pe cale de moarte. Succubusul poate omora secand pe cineva de Chi. Se poate hrani din mai multe persoane din acelasi timp, chiar daca se afla la distanta de un metru. Cauta pe google Succubus Lost Girl Def.
7. Animalul: Un cal alb
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Images?q=tbn:ANd9GcSDZoeLayDQ3uAg-Mzs4Y5mAbu_O-ZC5fJy4mQ4Jo1cBeV0LcLP Ma asculta doar pe mine. E fata- Avril
Sus In jos
Drog
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Drog

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 393
Data de inscriere : 07/11/2014
Varsta : 21
Localizare : Acasa.

Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Empty
MesajSubiect: Re: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje.   Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeMar Feb 03, 2015 7:36 pm

Nume:Rouse
Om sau creatura: Creatura
Varsta:189 ( grei ani...) =))
Descriere fizica: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. 1zbujk2
Descriere morala: Desteapta,amuzanta,draguta,curajoasa,romantica si intuitiva. :>
Ce creatura vrei sa fii: Vampirița :> =)))
Animal de companie:  Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Oglz7a
Ea este Sabrina,îmi este foarte loiala si este foarte curajoasa.
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Empty
MesajSubiect: Re: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje.   Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeMier Feb 04, 2015 9:34 pm

Nume : Hea Kens
Om/creatură : om cu puteri supranaturale
Vârstă : 19
Descriere fizică : Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. 34g93c6
Descriere morală : inteligentă,tăcută, sarcastică și poaaate prietenoasă.
Presupunând că nu-s creatură dar totuși am puteri supranaturale,o să le descriu și p-ălea : îmi folosesc creierul într-un procent de 50% , așa că pot citi mințile oamenilor ( nu merge întotdeauna ) , folosesc telekinezia și puterea de vindecare.
Animal de companie ( știi că la mine ”călărit” înseamnă ”zburat” , când vine vorba de supranatural ) : Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. 2l8uogw
Sheema se numește.

Ok,spor la scris !
Sus In jos
Sore
Avansat
Avansat
Sore

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 92
Data de inscriere : 06/08/2014
Varsta : 23
Localizare : Noaprea in camera ta!

Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Empty
MesajSubiect: Re: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje.   Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2015 2:56 pm

Nume: Amally Grey
Om/Creatura: om
Vrasta: 18
Descriere fizica: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Tumblr_mm8wyh38Af1s36mpgo1_500
Descriere morala: retrasa, singuratica, timida in preajma celor noi, nu vorbesc prea mult, dar uneori pot si putin prietenoasa si grijulie
Animal de companie: un cal, Coppy Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Chevaux-tro-mimi-cheval-noire-img Ma duce peste tot, este destept si afectuos.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Empty
MesajSubiect: Re: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje.   Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2015 5:48 pm

1.Nume: Alison Smith
2.Om normal sau creatură : Om
3.Vârsta : 18 ani
4.Trăsături fizice :
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. 10701986_596244530485428_7940812225845061605_n
5.Trăsături morale : Prietenoasă , iubitoare , câteodată enervantă , drăguță ( mă refer la cum mă comport ) , mă enervez ușor , perversă ( moor =))))))) ) , sarcastică , curajoasă , dar în unele momente îmi pierd curajul , de încredere și fumez , se pune ? =))
6.Un animal de companie pe care-l poți călării :
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Forest-horse-pink-running-Favim.com-2413872

Chiar îl vreau pe ăsta . =)))
Și numele lui e Angus . :3
Sus In jos
Merilihya
Incepator
Incepator
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 26
Data de inscriere : 05/02/2015
Varsta : 27
Localizare : Hollywod

Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Empty
MesajSubiect: Re: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje.   Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2015 5:56 pm

Nume:Astra
Om/Creatura:Creatura
Descriere fizica:par blond,piele palida,ochi albi( schimb culoarea ochiilor cu mintea),1,90 înaltime
Descriere morala:fericita,curajoasa,serioasa,curioasa,iubitoare
Varsta:145ani (arat de15)
Puteri:telekinezie,pot citi gandurile,super viteza,pot vedea viitorul
Animal de companie:o pisica mica care se transforma intr-o puma si ma asculta numai pe mine
Sus In jos
Continut sponsorizat





Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. Empty
MesajSubiect: Re: Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje.   Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje. I_icon_minitime

Sus In jos
 
Forbidden City-Orașul Interzis- Personaje.
Sus 
Pagina 1 din 3
 Subiecte similare
-
» Forbidden City-Orașul Interzis
» orasul blestemat 1
» Omu negru din orasul meu
» Orasul de Cenusa
» Drum interzis 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: