Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 HaHaHa. Înnebunesc.

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

HaHaHa. Înnebunesc. Empty
MesajSubiect: HaHaHa. Înnebunesc.   HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeDum Feb 01, 2015 9:47 pm

Ok deci,vineri la ora 13:20 eu am plecat de acasă și m-am îndreptat spre școală pentru două ore de dirigenție,că de ce nu? Și când am ieșit am putut observa un băiat cu vârsta cuprinsă între 12-14 ani care stătea în parcarea blocului,nu am putut să-i observ prea mult trăsăturile feței,tot ce am remarcat a fost faptul că avea câteva răni deschise din care se scurgea sângele. Afară era puțin soare,el stătea pe bordură cu,capul ușor aplecat și am avut câteva dificultăți în distingere.
Ok,m-am dus la școală,nimic neobișnuit,totul ok,normal. Bla Bla. Am ieșit pe la 16:30 parcă,nu sunt sigură,oricum,când am ieșit m-am dus să mă întâlnesc cu cineva și nu am putut vedea în momentul în care am ieșit din scară că băiatul pe care-l văzusem în parcarea blocului meu era acolo,în aceeași ipostază: Pe bordură cu,capul ușor aplecat.
Chestia asta m-a făcut un pic să mă cam panichez și să mă întreb dacă nu cumva am înnebunit,dacă m-am lovit la cap,dacă visez.Dar trecem peste asta,pe seară după ora 20:00 pe cumnata mea a apucat-o pofta de dulce-nu e gravidă- așa că ne-am dus la Kaufland,care na nu era așa aproape de noi,dar acolo găsim cele mai bune gustări din lume. Ne-am făcut de cap cu averea noastră de 50 de lei și am ieșit din magazin,în drum spre casă,era o străduță unde trebuia s-o cotim la stângă. Exact în momentul în care am luat-o pe acolo,băiatul pe care-l mai văzusem de două ori în aceeași zii trecuse pe lângă mine și-mi atinse mână.În momentul acela m-a luat o durere puternică de cap și din păcate nu i-am putut vedea foarte bine fața,era și întuneric,dar again,ține capul aplecat.Durerea mi-a trecut abea după vreo 3 ore.
Meh,poate cineva a încercat să mă sperie,persoana aceea a reușit să mă facă să cred că mi-am pierdut mințile,m-am speriat doar pentru că, credeam că am luat-o razna de-abinelea.
Sus In jos
Drog
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Drog

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 393
Data de inscriere : 07/11/2014
Varsta : 21
Localizare : Acasa.

HaHaHa. Înnebunesc. Empty
MesajSubiect: Re: HaHaHa. Înnebunesc.   HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeDum Feb 01, 2015 9:59 pm

Ce ai povestit tu aici,chiar este adevarat? O.O
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

HaHaHa. Înnebunesc. Empty
MesajSubiect: Re: HaHaHa. Înnebunesc.   HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeDum Feb 01, 2015 10:10 pm

Da.
Sus In jos
Cioby
Expert
Expert
Cioby

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 140
Data de inscriere : 08/02/2015
Varsta : 25

HaHaHa. Înnebunesc. Empty
MesajSubiect: Re: HaHaHa. Înnebunesc.   HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeDum Feb 08, 2015 4:58 pm

Nu inteleg. Smile In fine , imi place .
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

HaHaHa. Înnebunesc. Empty
MesajSubiect: Re: HaHaHa. Înnebunesc.   HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeDum Feb 15, 2015 11:44 am

Ești sigură că înnebunești,dude? Pentru că eu am văzut aceeași personalitate și la mine în oraș, doar o singură dată. La Kaufland, stând pe bara de lângă cărucioare,cu capul plecat și hanorac. Avea mâinile pline de răni și părea agresiv. Deși s-ar fi putut să fie doar un copil și să fie o pură coincidență la mine,la tine pare destul de anormal.
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

HaHaHa. Înnebunesc. Empty
MesajSubiect: Re: HaHaHa. Înnebunesc.   HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeDum Feb 15, 2015 12:22 pm

Știu că la mine e mai anormal..
Sus In jos
♕ DramaQueen
Avansat
Avansat
♕ DramaQueen

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 93
Data de inscriere : 27/02/2014
Localizare : On a fucking rainbow seeing unicorns and smoking some weed :3

HaHaHa. Înnebunesc. Empty
MesajSubiect: Re: HaHaHa. Înnebunesc.   HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeDum Feb 15, 2015 2:02 pm

Dqueen is back :3

O sa incep cu inceputul. Titlul ales mi se apre interesant si totusi nu. Cred ca era mai de efect daca nu ai fi folosit cei trei de "ha".

Citat :
Ok deci,
Nu e tocmai cea mai fericita exprimare. "Deci" e de obicei folosit pentru o concluzie, ceea ce nu e valabil in cazul de fata.

Citat :
două ore de dirigenție
Two hours? Awesome....

Citat :
că de ce nu?
Ha? Imagineaza-ti ca m-am legat si de asta pentru ca sunt fara cuvinte in momentul de fata.

Citat :
Și când am ieșit am putut observa un băiat cu vârsta cuprinsă între 12-14 ani care stătea în parcarea blocului,nu am putut să-i observ prea mult trăsăturile feței,tot ce am remarcat a fost faptul că avea câteva răni deschise din care se scurgea sângele. Afară era puțin soare,el stătea pe bordură cu,capul ușor aplecat și am avut câteva dificultăți în distingere.
Din punctul meu de vedere nisi exprimarea asta nu e tocmai cea mai fericita ever.

    1. Initial spui ca il observi, iti dai seama de varsta lui dar mai apoi nu ii poti distinge trasaturile fetei. Cum ai putut sa stii varsta daca nu poti vedea fizionomia. Si nu imi spune "prin inaltime" sau ceva de genul pentru ca nu merge. Eu am 19 ani si toata lumea nu imi da mai mult de 16-17 deci nu tine. 2. Presupun ca tipul era imbracat in acel moment, deci, ca viitor medic, nu imi dau seama cum ai putea sa vezi cat de adanci sunt ranile. Cantitatea de sange imbibata in haine este cu totul alta poveste.3. In finalul paragrafului selectat de mine spui, din nou, ca din cauza soarelui nu l-ai putut distinge.

Fuck the logic! Nu mai inteleg nimic.

Citat :
Ok,m-am dus la școală
Din nou acelasi "ok"...

Citat :
Bla Bla.
I mean, why not? Nu e ca si cand ai fi putut sa descrii putin cele intamplate in clasa, in loc sa folosesti "bla bla"

Citat :
pe cumnata mea a apucat-o pofta de dulce-nu e gravidă-
Nu e  nevoie sa fii gravida ca sa te apuce poftele. E o dorinta corpului care simte lipsa de ceva, iar acel ceva se manifesta sub forma de pofte.

Nu mai dau qoute in final, dar se presupune ca in acel moment erai cu cumnata ta. Ei de ce nu i-ai spus nimic? Sau, unde disparuse? Ea nu il vazuse pe pustiul ala? Sau faptul ca tu erai speriata?

The end.
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

HaHaHa. Înnebunesc. Empty
MesajSubiect: Re: HaHaHa. Înnebunesc.   HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeDum Feb 15, 2015 2:52 pm

Și când am ieșit am putut observa un băiat cu vârsta cuprinsă între 12-14 ani care stătea în parcarea blocului,nu am putut să-i observ prea mult trăsăturile feței,tot ce am remarcat a fost faptul că avea câteva răni deschise din care se scurgea sângele. Afară era puțin soare,el stătea pe bordură cu,capul ușor aplecat și am avut câteva dificultăți în distingere.

Nu ai cum să înțelegi din moment ce n-ai fost în locul meu. Dacă era soare nu am spus că n-am putut vedea deloc, dar am observat mai greu că avea răni pe față. Faza este că avea capul aplecat ușor, prin ușor m-am referit la puțin. Deci puteam cât de cât să-l văd. Am dedus că avea aceea vârstă din cauza fizicului, nu înălțime, deoarece stătea pe bordură și nu-mi puteam da seama ce înălțime are. Poate am greșit în legătură cu vârsta, dar mie așa mi s-a părut.

Citat :
Bla Bla.
I mean, why not? Nu e ca si cand ai fi putut sa descrii putin cele intamplate in clasa, in loc sa folosesti "bla bla"

Nu cred că ar interesa pe cineva ce s-a întâmplat la mine în clasă.

Citat :
pe cumnata mea a apucat-o pofta de dulce-nu e gravidă-
Nu e nevoie sa fii gravida ca sa te apuce poftele. E o dorinta corpului care simte lipsa de ceva, iar acel ceva se manifesta sub forma de pofte.

Nu am spus că dacă ai pofte ești gravidă, dar așa se înțelege de cele mai multe ori sau cei ce citesc(majoritatea) se gândesc la asta.

Nu mai dau qoute in final, dar se presupune ca in acel moment erai cu cumnata ta. Ei de ce nu i-ai spus nimic? Sau, unde disparuse? Ea nu il vazuse pe pustiul ala? Sau faptul ca tu erai speriata?

Eu sunt genul de persoană care nu prea le spune membrilor familiei chestii de genul. Cum ar fi fost s-o întreb dacă ea l-a văzut pe băiat și să zică nu, apoi să întrebe de ce, eu să spun că nu mai contează și să mă enerveze până-i spun, apoi să zică că sunt nebună.
Din nou, nu am spus niciodată vreunui membru al familiei dacă sunt speriată sau supărată sau mai știu eu cum. Sunt mai rece față de ei.
Sus In jos
♕ DramaQueen
Avansat
Avansat
♕ DramaQueen

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 93
Data de inscriere : 27/02/2014
Localizare : On a fucking rainbow seeing unicorns and smoking some weed :3

HaHaHa. Înnebunesc. Empty
MesajSubiect: Re: HaHaHa. Înnebunesc.   HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeDum Feb 15, 2015 3:39 pm

Eu una am dedus putin revolta in postul tau, poate mi s-a parut, nu stiu, dar cert e ca nu am vrut sa te supar. In plus, mi se parea normal sa spui in poveste toate astea pentru ca unii nu au de unde sa stie cum esti tu in realitate. Scuze deca am zis ceva gresit.
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

HaHaHa. Înnebunesc. Empty
MesajSubiect: Re: HaHaHa. Înnebunesc.   HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitimeDum Feb 15, 2015 5:18 pm

Oh, nu ai spus nimic greșit ^^ Eu doar am încercat să-ți explic faza aceea când l-am văzut prima dată, de ce nu i-am spus cumnatei mele nimic și de ce nu am scris nimic din ce s-a întâmplat la școală. N-ai supărat pe nimeni Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





HaHaHa. Înnebunesc. Empty
MesajSubiect: Re: HaHaHa. Înnebunesc.   HaHaHa. Înnebunesc. I_icon_minitime

Sus In jos
 
HaHaHa. Înnebunesc.
Sus 
Pagina 1 din 2
 Subiecte similare
-
» 666 sau 999 HAHAHA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ CATEGORIILE INIȚIALE ★ ::  Povești de groază :: Povești de groază - SCURTE-
Mergi direct la: