Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 ~Imi trebuie personajeee~

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Raysa
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Raysa

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 332
Data de inscriere : 18/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Acolo! nu , nu acolo. Aici.

~Imi trebuie personajeee~ Empty
MesajSubiect: ~Imi trebuie personajeee~   ~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeDum Oct 19, 2014 10:24 pm

Buna , caut 3 fete si 2 baieti.
[color=red][size=25]
1.Cum vrei sa te cheme in poveste?
2.Ce putere vrei sa ai?
3.Ce creatura vrei sa fi?
4.Cati ani vrei sa ai?
5.Bun sau Rau?
Cam atat!

Sus In jos
AlexReborn
Veteran
Veteran
AlexReborn

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 199
Data de inscriere : 12/09/2014
Varsta : 24
Localizare : salaj

~Imi trebuie personajeee~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Imi trebuie personajeee~   ~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeDum Oct 19, 2014 10:39 pm

Alex
Varcolac(toate puterile unui varcolac)
20 ani
Rau ,dar pe urma devin bun
Sus In jos
Ionutz
Veteran
Veteran
Ionutz

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 251
Data de inscriere : 25/09/2014
Varsta : 27
Localizare : in spatele tau

~Imi trebuie personajeee~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Imi trebuie personajeee~   ~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeDum Oct 19, 2014 11:13 pm

Nume.Danyy
Creatura. Varcolac elementar
Varsta .18 ani
Bun
Puteri.pot invata puteri diferite .citesc gandurile. ma joc cu mintea dusmanului arunc cu mingi de foc si gheata
Am parinti Mama demon elementar iar Tatal Varcolac iar eu sunt un Varcolac elementar
daca vrea Roxx sa fie fratele meu
Sus In jos
Raysa
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Raysa

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 332
Data de inscriere : 18/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Acolo! nu , nu acolo. Aici.

~Imi trebuie personajeee~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Imi trebuie personajeee~   ~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeLun Oct 20, 2014 7:24 am

Încă 3 fete şi încep.
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

~Imi trebuie personajeee~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Imi trebuie personajeee~   ~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeLun Oct 20, 2014 11:07 am

1.Cum vrei sa te cheme in poveste? Alle Tomlinson
2.Ce putere vrei sa ai? Puterea de a ciit gânduri,de a mișca,ridica lucruri prin telepatie,puterea de a-mi putea schimba corpul cu altcineva,puterea de a putea să devin invizibilă,puterea de a fugii foarte repede,puterea de a putea vindeca orice rană și desigur puterea de a zbura.(am un inel special cu ajutorul căruia nu mor niciodată,apropo :]]]])
3.Ce creatura vrei sa fi? Înger căzut
4.Cati ani vrei sa ai? 18
5.Bun sau Rau? Rău la început apoi devin bună.
Cam atat!

P.S. Ți-am mutat subiectul la categoria „Altele” deoarece nu avea ce căuta la „Povești de groază”
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

~Imi trebuie personajeee~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Imi trebuie personajeee~   ~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeLun Oct 20, 2014 7:04 pm

1.Nume: Ruby Adams
2.Putere: Daca ma uit la cineva si spun cuvantul "Durere" acesta simte o durere insuportabila si cade pe jos tipand, am un fel de scut invizibil pe care il pot extinde (eu sunt scutul, oarecum), adica nimeni nu isi poate folosi puterile pe mine, citesc ganduri, pot vindeva rani cu puterea minti, pot sugruma pe cineva cu puterea mintii, pot zbura, ma pot teleporta, pot deveni invizibila, calatoresc in timp, pot schimba deciziile, propunerile (etc.) oamenilor , si pot face persoane si animale sa faca ce vreau eu;
3.Creatura: Vampir (gen Twilight, adica: apa nu ne raneste, ne vedem in oglinda, murim doar daca ni se rupe capul si dupa ni se da  foc, super viteza, fuper forta, auz sensibil, sunt nemuritori si nu ne putem juli/zgaria [adica nu poate sa ne curga sange] etc.)
4.Cati ani vrei sa ai? 18;
5.Bun sau Rau? Bun.
P.S: Nu ai nevoie si de descrierea noastra fizica si morala?
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

~Imi trebuie personajeee~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Imi trebuie personajeee~   ~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeMar Oct 21, 2014 1:07 pm

1.Cum vrei sa te cheme in poveste?:vanessa
2.Ce putere vrei sa ai?:invoc demoni si dif.creaturi cand am nevoie de ajutor,opresc timpul,citesc ganduri,omor cand ma uit la o persoana in ochii,devin invizibila,ma pot transforma in orce si am cele 4 puteri :apa,pamant,foc,vant
3.Ce creatura vrei sa fi?:inger
4.Cati ani vrei sa ai?:18
5.Bun sau Rau?:buna
Sus In jos
Ionutz
Veteran
Veteran
Ionutz

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 251
Data de inscriere : 25/09/2014
Varsta : 27
Localizare : in spatele tau

~Imi trebuie personajeee~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Imi trebuie personajeee~   ~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeMar Oct 21, 2014 2:38 pm

$$ Danyy $$ a scris:
Nume.Danyy
Creatura. Varcolac elementar
Varsta .18 ani
Bun
Puteri.pot invata puteri diferite .citesc gandurile. ma joc cu mintea dusmanului arunc cu mingi de foc si gheata pot controla diferite elemente.sunt foarte rapid .foarte puternic..in gheare si colti am venin foarte puternic doar eu am antidotul. nu simpt durerea pentru ca eu sunt durerea. pot zbura .ma pot teleporta . sunt nemuritor . nu ma poate controla nimeni inafara de mine . nu pot fi vrajit
Am parinti Mama demon elementar iar Tatal Varcolac  iar eu sunt un Varcolac elementar
daca vrea Roxx sa fie fratele meu
Sus In jos
AlexReborn
Veteran
Veteran
AlexReborn

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 199
Data de inscriere : 12/09/2014
Varsta : 24
Localizare : salaj

~Imi trebuie personajeee~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Imi trebuie personajeee~   ~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeMar Oct 21, 2014 3:35 pm

Vreau sa fiu frate cu tine Dany
Sus In jos
Ionutz
Veteran
Veteran
Ionutz

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 251
Data de inscriere : 25/09/2014
Varsta : 27
Localizare : in spatele tau

~Imi trebuie personajeee~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Imi trebuie personajeee~   ~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitimeMar Oct 21, 2014 3:43 pm

ok deci am un frate varcolac
Sus In jos
Continut sponsorizat





~Imi trebuie personajeee~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Imi trebuie personajeee~   ~Imi trebuie personajeee~ I_icon_minitime

Sus In jos
 
~Imi trebuie personajeee~
Sus 
Pagina 1 din 2
 Subiecte similare
-
» Personajeee!
» Jocurile Magiei - Caut personajeee
» Mai trebuie
» Trebuie să vă uitaţi!
» Caut personaje!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: