Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Cum să supraviețuiești într-un film de groază .

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
avatar



Cum să supraviețuiești într-un film de groază . Empty
MesajSubiect: Cum să supraviețuiești într-un film de groază .   Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeSam Oct 18, 2014 10:10 pm

Asta e o parodie , trebuie tratată ca atare bla bla bla știți voi …
Am făcut o parodie la ” 10 sfaturi pentru a supraviețui într-un film de groază ” și sper să vă placă .

1. Niciodată , dar niciodată nu te îndrepta spre locul de unde vin sunete ciudate .

Până și cel mai mare prost știe că niciodată să nu te îndrepți spre locul de unde vin sunete ciudate . Poate că e o fantomă în călduri sau că are diaree . Cine ar vrea să audă așa ceva ? Decât să auzi aceste sunete , mai bine ai fugii de-acolo .

2. Dacă un spirit malefic îți spune să pleci din casă , PLECI !

Dacă îți spune să pleci nu cred că spiritual e malefic . Adică , nici tu nu trebuie să fi un idiot care să mai stea în acel loc bântuit de un spirit . Pleci de-acolo .

3. De fapt , dacă toate indiciile îți spun să te cari , TE CARI!

Normal că te cari . Dacă un copil vorbește singur , cară-te . Dacă vezi un tip cu un cuțit în mână , cară-te . Dacă te afli lângă o casă bântuită și vezi într-o camera o umbra , cară-te . Dacă te afli într-o casă parasită și vezi urme de sânge , cară-te . Dacă o persoană levitează , cară-te . Dacă vezi un semn cu ” cară-te ” … ia-l , deoarece te va ajuta pe tine .

4. Verifică întotdeauna de două ori .

Dacă vezi ceva ciudat într-un loc , de exemplu la fereastra unei case părăsite , verifcă prima data și a doua oară și posibil și a treia oară deoarece ai nevoie la toaletă .

5. Fă-ți prieteni care fie sunt proști , fie sunt înceți .

Normal că trebuie să-ți faci prieteni care zici că ieri au căzut de pe Lună . Adică , ce ? Tu să fi prostul grupului și să te prindă fantoma ca să te frece de toți pereții și să-ți curgă și borșul ăla de sfeclă roșie . Fii tu ăla care e ok . Ok ? Ok .

6. Dă telefonul pe silent .

Desigur că atunci când ești urmărit de o fantomă / criminal , te ascunzi undeva iar fix atunci îți sună telefon iar tu nu îl ai pe silent și normal că fantoma / criminalul te va găsi și după te violează . Ce ? Am scris asta ? Că*** . Oh , că***! (nu mă spuneți părinților )

7. Nu te ascunde sub pat .

Desigur că acolo caută toată lumea . Fantome , criminali , Lady Gaga și alte creaturi . D-aia vă ofer un alt loc de ascuns : WC-ul .

8. Nu deschide ușa la străini .

Știu că e ca și regula aia de când aveam cinci ani … ” Nu deschide ușa străinilor ” sau ” Nu urca în mașini străine ” sau ” Nu lua de la străini ” . Dar totuși .. să nu deschizi ușa , poate să fie un criminal . Mai bine te-ai uita pe vizorul ăla de la ușă (dacă există ) sau să te uiți prin gaura aia asta unde pui cheia .

9. Nu asculta la uși .

Ați văzut că la majoritatea filmelor unii ascultă pe la uși și primesc un cuțit în ureche , cap , fund , obraz sau ochi . Deci mai bine să nu o faceți .

10. Nu te uita la oglinzile dulapurilor .

Cred că și la acest punct , ați văzut că la majoritatea filmelor că atunci când ai un dulap cu o oglindă , se va întâmpla ceva . De exemplu , închizi ușița aia și când te uiți apare un musafir nepoftit . Mai bine ați sparge geamurile alea numite oglinzi . Stați puțin … mai întâi vă aranjați , după le spargeți , că mai bine mori aranjat decât cu o flancă de freză .

Nu uitați de ” laic ” . Glumeam . Sau poate că nu . O.o Glumeam , glumeam . Very Happy ( data viitoare vă țin minte )
Sus In jos
AnimeCosmin
Spammer
Spammer
AnimeCosmin

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1052
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 21
Localizare : In lumea Anime

Cum să supraviețuiești într-un film de groază . Empty
MesajSubiect: Re: Cum să supraviețuiești într-un film de groază .   Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeSam Oct 18, 2014 10:14 pm

tare :SL: :SL:
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

Cum să supraviețuiești într-un film de groază . Empty
MesajSubiect: Re: Cum să supraviețuiești într-un film de groază .   Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeDum Oct 19, 2014 12:05 am

Miha,ar trebuii să mai faci parodii,te descurci foarte bine,adică cel puțin eu una am râs la ce ai scris tu acolo. 5,6,7 și 9 mi-au plăcut cel mai mult. Și încă ceva.Tu asculți cu urechea corect?Dacă asculți cu urechea,cum ai putea primii un cuțit în fund?Adică serios .o Wut.K
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Cum să supraviețuiești într-un film de groază . Empty
MesajSubiect: Re: Cum să supraviețuiești într-un film de groază .   Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeDum Oct 19, 2014 2:27 pm

:lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: Esti geniala o.o :lol!: :lol!:
Sus In jos
Dizzy
Designer
Designer
Dizzy

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 393
Data de inscriere : 17/09/2014
Varsta : 25
Localizare : B-N

Cum să supraviețuiești într-un film de groază . Empty
MesajSubiect: Re: Cum să supraviețuiești într-un film de groază .   Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeDum Oct 26, 2014 1:14 pm

Foarte tare Laughing) Chiar este genial ce-ai scris, ar trebui sa mai scri subiecte de genul asta.
~Alle uite asa:

Ce zici :lol:
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

Cum să supraviețuiești într-un film de groază . Empty
MesajSubiect: Re: Cum să supraviețuiești într-un film de groază .   Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeDum Oct 26, 2014 1:29 pm

Nr. 10
Am încălcat întotdeauna această regulă ! o.O Un vecin de-al meu a pus un dulap vechi pe scara blocului și nu l-a mai luat de acolo timp de doi ani .
Mereu când ieșeam din bloc evitam să mă uit în oglinda micuța a dulăpiorului . Da am făcut asta într-o zi ..Și.. A apărut vecină-mea , cât o balenă de mare , urlând din toți rinichii , în costumul de baie ( venise de la plajă femeia ) . A fost o scenetă dintr-un film de groază pe care nu-l voi uita niciodată . Sad
Sus In jos
Intunericul
Veteran
Veteran
Intunericul

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 153
Data de inscriere : 23/10/2014
Varsta : 24
Localizare : pe Titanic

Cum să supraviețuiești într-un film de groază . Empty
MesajSubiect: Re: Cum să supraviețuiești într-un film de groază .   Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeMar Oct 28, 2014 10:22 pm

Stii daca cei din filme ar asculta de mine pana acuma ar fi fost vi! ❤

Sus In jos
Intunericul
Veteran
Veteran
Intunericul

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 153
Data de inscriere : 23/10/2014
Varsta : 24
Localizare : pe Titanic

Cum să supraviețuiești într-un film de groază . Empty
MesajSubiect: Re: Cum să supraviețuiești într-un film de groază .   Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeMar Oct 28, 2014 10:23 pm

Intunericul a scris:

Foarte vi! ❤

Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Cum să supraviețuiești într-un film de groază . Empty
MesajSubiect: Re: Cum să supraviețuiești într-un film de groază .   Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeMar Oct 28, 2014 10:38 pm

Miha, se pare ca eu daca pana acum as fi fost intr-un film de groaza, as fi murit... Clar.
Sus In jos
Elful
Veteran
Veteran
Elful

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 199
Data de inscriere : 23/08/2014
Varsta : 23
Localizare : Pe un unicorn. :>

Cum să supraviețuiești într-un film de groază . Empty
MesajSubiect: Re: Cum să supraviețuiești într-un film de groază .   Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitimeJoi Oct 30, 2014 10:26 am

:lol!:  Misto parodie. Rolling on the floor)) Sa mai faci ca te pricepi. ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum să supraviețuiești într-un film de groază . Empty
MesajSubiect: Re: Cum să supraviețuiești într-un film de groază .   Cum să supraviețuiești într-un film de groază . I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cum să supraviețuiești într-un film de groază .
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» INCHISA INTR-UN FILM DE GROAZA
» Savaged (Un film cu apasi)
» Ce vreti sa fie intr-o poveste
» Uitati-va la acest film:
»  cine doreste sa facemm o poveste cu noi toti care vor in 2 3 parti si apoi osa incerc sa fac si un film?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: