Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
personaje pentru o poveste I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 personaje pentru o poveste

In jos 
AutorMesaj
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

personaje pentru o poveste Empty
MesajSubiect: personaje pentru o poveste   personaje pentru o poveste I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 4:00 am

hey caut personaje pentru o poveste...daca vreti sa apareti in ea trebuie sa scrieti:
nume:
ani:
d.morala:
d.fizica(puteti lasa o poza)
creatura sau arme :
imbracaminte:
ruda(daca vreti)
animal de companie(daca vreti):
si cam atata Smile
PS.imi trebuie maxim 5 personaje pozitive si 5 negative
Sus In jos
Poisoned
Veteran
Veteran
Poisoned

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 299
Data de inscriere : 06/03/2014
Varsta : 23
Localizare : Inside my head

personaje pentru o poveste Empty
MesajSubiect: Re: personaje pentru o poveste   personaje pentru o poveste I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 8:34 am

Nume:Adda
Ani:17
D.morala: amabila, tupeista, incapatanata(nu primesc ordine de la nimeni), iubitoare, amuzanta, desteapta
D.fizica: personaje pentru o poveste Tumblr_mal35pPzvM1rf577oo1_500
Creatura: Banshee/Vilkyrie/Succubus (toate la un loc)
Negativ sau pozititv....la alegerea ta cred dar as prefera pozitiv daca se poate Smile
Sus In jos
Ale♥
Spammer
Spammer
Ale♥

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1266
Data de inscriere : 15/04/2014
Varsta : 105
Localizare : Neverland

personaje pentru o poveste Empty
MesajSubiect: Re: personaje pentru o poveste   personaje pentru o poveste I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 9:49 am

nume: Rue
ani: 18
D. morală: rece, nu foarte sociabila, ma închid în mine, si sunt foarte protectoare cu toate ca nu arat asta  si timidă doar că nu arăt asta  

.fizica(puteti lasa o poza): personaje pentru o poveste E5srps
creatură sau arme : vampir  
îmbrăcăminte: o rochie crem si deasupra o jacheta de piele neara si conversi negri
ruda(daca vreti): nici o rudă
animal de companie(daca vreti): o pui de pisica pe nume Kiko personaje pentru o poveste 2czyhja
personaj pozitiv
Sus In jos
TeodoraPopescu
Incepator
Incepator
TeodoraPopescu

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 24
Data de inscriere : 05/09/2014
Varsta : 22
Localizare : Fantomatia,Romastafia

personaje pentru o poveste Empty
MesajSubiect: Heii   personaje pentru o poveste I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 10:16 am

nume:Teodora
ani:13
d.morala:comica,farsoare,rece,timida
d.fizica:ochii albastri, par foarte lung saten,foarte palida,inalta de 1 75,ador rock-ul,dar nu arat asta
creatura sau arme : woofblood
imbracaminte:Tricou cu cozi ambele parti,rosu cu buze negre si jos scrie kiss me,clanti gen blugi,extrem de stransi,pantofi cu toc ascuns,mare , negrii.
ruda(daca vreti):nici o ruda, orfana
animal de companie:un catel pe nume tarra, bishon maltez,
p.s. sper sa gasesti imagine pentru catel, nu vreau sa pun poza la mine,deoarece:1.nu-mi dau seama cum
2.nu vreau sa ma vada nimeni exact cum sunt,vreau sa-si imagineze, cum vor ei!
Sus In jos
Poisoned
Veteran
Veteran
Poisoned

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 299
Data de inscriere : 06/03/2014
Varsta : 23
Localizare : Inside my head

personaje pentru o poveste Empty
MesajSubiect: Re: personaje pentru o poveste   personaje pentru o poveste I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 10:48 am

Aaam uitat ..la imbracaminte: maieul din poza cu o geaca neagra de piele, colanti negri mulati si tenesi pana la genunchi(albi)
Sus In jos
ʚïɞ Aly ʚïɞ
Avansat
Avansat
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 56
Data de inscriere : 30/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Undievaaa!!

personaje pentru o poveste Empty
MesajSubiect: Re: personaje pentru o poveste   personaje pentru o poveste I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 4:44 pm

Aly
18
D.morala : iubitoare de animale, curioasa, protectoare,curajoasă, Bună, sufletista, amabila, funny, nebunatica.
D. Fizica [url=personaje pentru o poveste N46z3m]
Animal de companie:[url=personaje pentru o poveste Fxcz00] o pisicuță pe nume Lily (fată)
Rude:dacă vrea Rue (soră sau bff)
Sí dacă e POZITIVĂ!!! Please. ..
Imbracaminte:cămașa din imagine și niște blugi rupți si niște cizme maro cu tocuri de 20 cm.
Si din nou POZITIVĂ! !!!!
Sus In jos
ʚïɞ Aly ʚïɞ
Avansat
Avansat
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 56
Data de inscriere : 30/01/2014
Varsta : 22
Localizare : Undievaaa!!

personaje pentru o poveste Empty
MesajSubiect: Re: personaje pentru o poveste   personaje pentru o poveste I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 4:55 pm

Şi creatura:Vampir și oh da, pisicuța pe care ați văzut-o se transformă în luptă într-un [url=personaje pentru o poveste 3499wud] feroce care mă ajută dacă sunt atacată și jupoaie de vii inamicii.
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

personaje pentru o poveste Empty
MesajSubiect: Re: personaje pentru o poveste   personaje pentru o poveste I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 7:28 pm

mai am nevoie de un personaj pozitiv...cei care vor dori sa se inscrie vor fi personaje negative
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

personaje pentru o poveste Empty
MesajSubiect: Re: personaje pentru o poveste   personaje pentru o poveste I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 8:48 pm

Nume: Sue;
Varsta: 18;
D. morala: foarte inteligenta, dura sau sensibila cand trebuie, competitiva, tupeista, imi dau seama cand cineva ma minte, sigura pe sine, greu de impresionat, intr-o cearta eu am mereu ultimul cuvant de spus si mereu am cate o idee sau un plan cand sunt intr-o incurcatura;
D. fizica: personaje pentru o poveste Bella-306318_429619423747956_93621998_n
Inmracaminte: o rochie turcoaz fara bretele mai scurta in fata, mai lunga in spate, botine negre cu toc si o geaca de piele neagra;
Creatura: vampiras;
Animal de companie: un york terri pe nume Aris, fata personaje pentru o poveste 2cx8fmw
Ruda: n-am;
Personaj: pozitiv daca se poate!
Sus In jos
Ale * regina unicornilor*
Veteran
Veteran
Ale * regina unicornilor*

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 166
Data de inscriere : 22/08/2014
Varsta : 24
Localizare : pe un nor

personaje pentru o poveste Empty
MesajSubiect: Re: personaje pentru o poveste   personaje pentru o poveste I_icon_minitimeDum Sept 28, 2014 9:04 pm

ana poti sa fi personaj pozitiv Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





personaje pentru o poveste Empty
MesajSubiect: Re: personaje pentru o poveste   personaje pentru o poveste I_icon_minitime

Sus In jos
 
personaje pentru o poveste
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaje pentru poveste si idei pentru poveste
» Personaje pentru poveste
» personaje pentru poveste
» Personaje pentru poveste
» Personaje pentru o poveste.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: