Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”
Spectrul Realității
Ne bucurăm că accesați forumul nostru, poveștile, membrii și multe altele vă așteaptă!

Se pare că o fantomă a detectat că nu sunteți înregistrat/logat!

Pentru a vă loga apăsați butonul ”CONECTARE”
Pentru a vă înregistra apăsați butonul ”ÎNREGISTRARE”
Dacă doriți să fiți vizitator apăsați butonul ”NU MAI AFISA”



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
• • Administratorii forumului vă invită să citiți regulamentul forumului cu un CLICK AICI . Crezi că îndeplinești toate criteriile vreunui grup? Vrei să faci parte din staff? Tot ce trebuie să faci, e să dai CLICK AICI și să faci o cerere și verifică dacă cerea ta îndeplinește cerințele cu un CLICK AICI. Mulțumesc pentru timpul acordat! • •
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Ultimele subiecte
» Cine este online?
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeSam Mar 16, 2024 2:39 am Scris de Mihai

» Funcția „Urmărește”
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeLun Sept 25, 2023 12:36 am Scris de Mihai

» Fiul meu a disparut si nimeni nu ma crede
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeSam Aug 26, 2023 6:43 pm Scris de DedeDali

» Actualizări Forum
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeVin Aug 25, 2023 9:01 pm Scris de Remor

» Short Horror Stories
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:08 pm Scris de DedeDali

» În Curând Voi Dispărea
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:05 pm Scris de DedeDali

» Mormintele Din Pădure
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 10:03 pm Scris de DedeDali

» Papagalul spune niste lucruri oribile
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeJoi Aug 17, 2023 9:59 pm Scris de DedeDali

» Cine sunt eu
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:35 pm Scris de Hanamura

» Poze care au surprins paranormalul
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:33 pm Scris de Hanamura

» Cronicarul
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeVin Iun 30, 2023 9:31 pm Scris de Hanamura

» Detalii despre mine
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeJoi Iun 29, 2023 5:02 pm Scris de Hanamura

» Deuces
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeMier Mai 31, 2023 4:22 pm Scris de AlessiaAny

» Cerere Designer
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeMier Apr 05, 2023 1:09 pm Scris de Remor

» Måneskin
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeDum Noi 27, 2022 5:40 pm Scris de Xiphion.

» [Portofoliu] Crystal Snow
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeJoi Oct 06, 2022 12:38 am Scris de Ambrose

» Ambulancia Fantasma
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeJoi Aug 11, 2022 9:45 pm Scris de Remor

» Spectrul Realitatii - 10 Ani
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeLun Dec 20, 2021 9:21 pm Scris de Remor

» Teddy Bear
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeMar Aug 03, 2021 10:10 pm Scris de AlessiaAny

» A Pizza Delivery
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeJoi Iun 03, 2021 3:55 pm Scris de Hanamura

Recent Members
See more
Cont pierdut

Cont pierdut

// Dacă nu ai acces la cont

În cazul în care ești un membru vechi care și-a uitat parola, intră pe serverul de discord sau trimite un mesaj privat de pe un cont nou unui administrator.
Afilieri
RPG Anime Romania
Image hosting by giphy
Soricei de Biblioteca
Youtube
Instagram

 

 Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Cadu
Veteran
Veteran
Cadu

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 227
Data de inscriere : 23/06/2014
Varsta : 24
Localizare : Peste tine

Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  Empty
MesajSubiect: Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră    Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeLun Sept 22, 2014 8:31 pm

Am făcut acest topic deoarece vreau sa știu ce povesti va plac cel mai mult.Nu va puteti vota propria poveste!
Încep eu:
3.Annte-Era Canibalismului:Aici vreau sa o felicit pe Ele pentru ca prima ei poveste este una de succes.Sooo ce sati Zac KEEP UP THE GOOD WORK!
2Ripped Face:La fel ca si in cazul lui Ele vreau să-l felicit pe Black pentru prima lui poveste.Nu a ajuns degeaba pe locul 3(viitor loc 1 ).Sincer eu Te-aș fii pus pe primul loc dar din cauza părțile acelora care erau prea siropoase sa zic asa care nus aveau locul intr-o poveste despre un criminal.Dar sa nu crezi ca nu vreau NexT Laughing))
1.Jurnalul de dinainte de moarte:O poveste geniala...mint....Este foarte geniala.Ce sa zic...păcat ca sa terminat dar nu ne supărăm dacă are si un al doilea sezon Laughing)
Sus In jos
Alle
Spammer
Spammer
Alle

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1329
Data de inscriere : 22/06/2013
Varsta : 23
Localizare : Pe Rahova

Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră    Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeLun Sept 22, 2014 9:56 pm


1)Annte-Era canibalismului.Nu pot avea decât cuvinte de laudă față de această poveste,deci figurile de stil,imaginile artistice,descrierea fiecărei acțiuni,ortografia..toate sunt perfecte,nu cred că mă poate cineva contrazice și în plus,capitolele sunt lungi ceea ce este un avantaj atât pentru cititor dar și pentru scriitor.Vreau doar să o felicit pe Ele care ar putea aveea o carieră strălucită ca cititoare,ceea ce este bine după părerea mea.Șansa de a fii scriitor este o șansă unică în viața,nu ii se întâmplă oricui,doar celor cu adevărat talentați,chiar nu m-aș mira să o văd pe Ele cam peste vreo 10-15 ani la știri cu titlul:Scriitoarea anului.Imaginația mea Laughing
2.Fantassia sub zodia Coșmarului. O altă poveste imunată la adresa căreia nu am absolut nimic nasol de spus,exact ca la ele din poveste nu lipsește nimic,Ani și Dali ar putea și ele să ajungă departe,în ciuda faptului că povestea este puțin mai lungă,este perfectă.Ne redă sentimentul de curiozitate:Oare ce se va întâmpla mai departe?!Astaa fost mereu întrebarea pe care mi-am puso de fiecare dată când citeam această minunată poveste.Mi-aș dorii ca domnișoarele să bage next-ul mai repede Laughing
3.Întoarcerea celor 5. O pot felicita pe Andra pentru că este o scriitoare de invidiat,atâta talent nu găsești la toată lumea.Sper să nu se supere că am pus povestea sa pe ultimul loc,pentru că eu nu pun aceste povești în ordinea în care îmi place,le pun mai mult în ordinea în care le-am citit.Știu sunt neînțeleasă,oricum povestea este minunată și mi-ar plăcea să mai scrie și alte povești. Smile

Nu vreau să se supere nimeni pentru că povestea sa nu apare în comentariul meu,dacă nu am puso aici nu înseamnă că nu îmi place,înseamnă că aceste povești pe care le-am ales mi-au plăcut puțin mai mult,oricum sunt mulți scriitori de excepție pe acest forum ceea ce mă bucură foarte tare Smile :3
Sus In jos
Ana.
Spammer
Spammer
Ana.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1334
Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 21
Localizare : Canapea :)

Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră    Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeLun Sept 22, 2014 10:42 pm

1. Annte-Era canibalismului. Este o poveste uimitoare, care merita doar cuvinte de lauda. Felul in care Elena descrie tot ce se intampla in poveste, pe mine ma uimeste si chiar cred ca acesta poveste o sa ajunga in top. De asemenea, ii urez mult succes in continuare!
2. Cosmarul venit din iad. O poveste excelenta, care isi merita locul in top. Alext chiar arte talent. Pe mine m-a suparat cand a renuntat sa mai scrie la acea poveste, dar nu stiu de ce. Chiar ii iesea.
3. Pazitorii. Andra a facut o poveste foarte frumoasa, care m-a facut sa nu plec din fata calculatorului pana nu o termin. Chiar se pricepe la scris.
Sus In jos
Nora2003
Membru
Membru
avatar

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 7
Data de inscriere : 17/09/2014
Varsta : 24
Localizare : undeva, omorand pe cineva...

Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră    Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeMar Sept 23, 2014 9:02 am

1.~Intoarecerea celor 5. O poveste uimitoare, dupa parerea mea. Este prima poveste pe care am citit-o de pe forum si m-a surprins.
2.Jurnalul de dinainte de moarte. Alle are talent si chiar acesta  poveste m-a captivat complet.
3.Amnezia Annei. Mi-a placut mult aceasta poveste si felul in care Corina (Elfeul) a descrfis tot. Are talent.

Acestea au fost cateva dintre povestile pe care pe care le-am citit de cand mi-am facut cont pe Spectrul realitatii si caestea au fost povestile care pe mine m-au surprins.
Sus In jos
Ambrose
Spammer
Spammer
Ambrose

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 673
Data de inscriere : 22/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Piteşti

Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră    Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeMar Sept 23, 2014 9:21 am

1. The Walkers - O poveste geniala de TheHunterOfDark. Poveste inceputa acum mult timp si inca mai are succes.
2. Annte - Era Canibalismului - Felicitari lui Ele. pentru prima ei poveste uimitoare. Descrierea nu lipseste deloc. Si este si cu membrii forumului.
3. Ripped Face - Poveste care ajunsese la 1000 vizualizari intr-o saptamana (sper c-am zis bine Very Happy). O poveste geniala, cu descriere, dialog. Suspansul este mereu prezent. Bravo Black. Sa continui cu povestea.


Cam acesta este topul meu. Toate meritau locul 1. Smile
Sus In jos
Vixen.
Spammer
Spammer
Vixen.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 625
Data de inscriere : 04/07/2014
Varsta : 23
Localizare : Bacău

Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră    Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeMar Sept 23, 2014 10:52 am

Am citit și încă citesc majoritatea poveștilor de pe forum . Sunt unele reușite și unele mai puțin reușite , dar asta nu înseamnă că celălalte nu sunt frumoase .  
1 . Războiul Regatelor!  - scrisă de Alle. . Ideea poveștii m-a fascinat într-atât de mult încât să vreau să țin cartea în mână , la propriu. Alle are un talent aparte când vine vorba de scris , poate o vom vedea pe coperta unei reviste dedicate scriitorilor , în câțiva ani .
2. Taramul Valhalla - scrisă de Alex . Alex e unul dintre puținii membrii care reușește să fascineze printr-o simplă descriere a unui adolescent care descoperă că el nu e normal , asta m-a atras și mă convinge să citesc povestea până la capăt , căci e uimitoare .
3 . Fantassia sub zodia Cosmarului - scrisă de Any și Dali . Povestea e una dintre primele pe care le-am citit înainte de a mă decide să îmi fac cont pe forum . Descrierea , acțiunea și dialogul , toate sunt contopite într-un mod foarte frumos .
Deși le-am numerotat de la 1 până la 3 , poveștile îmi plac la fel de mult , așa că m-am decis cu mâhnire să le etichetez ca fiind bune sau mai puțin bune , căci toate trei sunt reușite .
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
avatar



Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră    Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeMar Sept 23, 2014 8:07 pm

1. Academia Raven :3 Love that - next, femeie -.-
2. Cosmarul venit din iad - barbate, ti-am promis bataie ca n-ai terminat-o -.-
3. Jurnalul de dinainte de moarte - Uiuiuii :3 Una din primele povesti pe care le-am citit pe noul Spectru. Superb :3
Sus In jos
Alex.
Administrator
Administrator
Alex.

5 Ani
5 ani de la crearea contului.
10 ani
10 ani de la crearea contului.

Mesaje : 1321
Data de inscriere : 26/07/2013
Varsta : 24
Localizare : Brasov

Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră    Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeMar Sept 23, 2014 10:04 pm

1. Inca raman fidel povestii "Pazitorii! pentru ca e superba! Imi place mult aceasta poveste si mereu o voi iubi, chiar daca voi prefera si altele.
2. Dictionarul de Vise - una din povestile care au cu adevarat o descriere superba si foarte interesanta. E o poveste care merita sa fie citita.
Annte - Era Canibalismului e o poveste noua, dar foarte interesanta si care merita citita. Este superba si fascinanta. Poate ca aici as fi vorbit doar despre aceasta poveste, daca nu ar fi existat alta, care m-a impresionat la fel de mult printr-o descriere foarte frumoasa si o idee foarte interesanta. E o vorba despre povestea "Luminile Intunecate ale Spitalului". O poveste pe care nu o sa o uit si sper ca va fi terminata.
Sus In jos
DanyDGhost
Avansat
Avansat
DanyDGhost

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 95
Data de inscriere : 09/06/2014
Varsta : 23
Localizare : In spatele tau , te musc

Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră    Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeMar Oct 07, 2014 1:26 am

1Pazitorii - e o poveste tare combinata cu talentul de sriitor al andrei, ma captivat si cand a incepit sezonul 2 pe care se pare nu a mai postat nimic am fost forte fericit ca mi-a folosit ideea.
2 Cosmarul venit din iad - mi-a placut la nebunie comedia din ea
3 O poveste care e de la inceputul forumului si inca mai e si se numeste "Jurnalul dinaine de moarte" .
Aceste povesti m-au facut sa imi fac cont pe spectru atunci cand erau la punctul culminant si imi venea sa scriu cate o parere, dar sper ca aceste povesti v-au placut si sper sa mai apara o stea in srcris pe acest forum care sa creeze povesti noi, placute cel putin la fel de mult ca acelea.
Sus In jos
Raysa
Nebun dupa forum
Nebun dupa forum
Raysa

5 Ani
5 ani de la crearea contului.

Mesaje : 332
Data de inscriere : 18/12/2013
Varsta : 23
Localizare : Acolo! nu , nu acolo. Aici.

Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră    Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitimeSam Oct 18, 2014 6:35 pm

1.The walkers- este geniala , pune next cat mai repede
2.ripped face- exceptionala povestea e una dintre preferatele mele , pune next sau te omor Very Happy
3. |păpuşile| pune nex omule povestea e geniala
Sus In jos
Continut sponsorizat





Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră    Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră  I_icon_minitime

Sus In jos
 
Top 3 povesti de pe forum după părerea voastră
Sus 
Pagina 1 din 2
 Subiecte similare
-
» TOP POVESTI DE PE FORUM
» De ce nu va spuneti parerea
» Bravo ! Imi place imaginatia voastra.
» Care este melodia(melodiile) voastra preferata ?
» Cele 1001 de fantome din blocul 666...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spectrul Realității :: ★ DIFERITE CATEGORII ★ :: Altele-
Mergi direct la: